Mialem juz kiedys tutaj bloga, gdy zaczynalem przygode z tradingiem, lecz zabraklo czasu na aktywnosc.

Traduje sobie amatorsko in play, raz na jakis czas, za male kwoty na pare tikow. Ogolnie wiecej na plus niz minus.

Grajac zachowawczo, bez emocji z podporka  drobnych statystyk, raczej nie trzeba byc orlem by byc na +

Robie sobie bloga abym nie musial pisac w notatniku i absolutnie nikomu nie polecam mojej taktyki ani gry

Gram pilke, over/under, jak mowie na pare tikow, przy 0-0 nie gram agresywnie o/u 0.5,  tylko 1.5/2.5

wiec po stracie gola w czasie tych paru tikow, mam mozliwosci kontrowania lub wycofania czesci stawki.

+ wiadomo jakies okazje, gdy faworyt przegrywa ze slabymi, tez wykorzystuje.

Zaczynam z 30$ i bede sie staral powiekszyc kapital o 1% codziennie az do konca roku.

Ile dni wytrwam? Czy zbankrutuje szybciej niz sie obudze? A moze mi sie uda?

O Tym przekonacie sie na tym blogu.

Start zaczalem wczoraj, a o to tabelka jaką kwote musze zdobyć kazdego dnia.

Pogrubiona data to etap gdzie jestem.

Narazie  na 70 dni i niekompletna, pozniej zrobie jakas grafike, na start starczy.

Stawkowanie to 4$ az do  uzyskania 200$, potem za 2 % kapitału.

41 dzien

Euro jak najbardziej, na plus, do przodu jakies 120$, ale to poza challengem.

Do wyzwania zagralem jeden trading grubszy ktory mi pasowal na szwajcarie-rumunie u2.5 przy 1-1, dodam ze zagralem ten under przy 1-1 dlatego ze szwajcarie taki wynik satysfakcjonowal a i rumunia nie musiala przy tym wyniku wystawiac swojego ,, neuera,, na jakiegos cornera w 90 :D bo o wszystkim zadecyduje 3 kolejka, jak widac dobrze myslalem, i kilka mniejszych po 0.5, 1$ ale o screenach  wszystkiego co gram, po prostu zapominam.

Zaczynam powoli grac overy, jestem zadowolony lecz profity male a potencjalne straty wieksze od underow, tak ja mysle, moze sie myle.

Jeszcze taki tam trading under 2.5 francja albania przy 0-0, widzialem 1 mecz francuzow, widzialem albanczykow i nawet nie musze ogladac zeby wiedziec iz te zerowcy z francji ;)nie pykna albanii 10 goli.

xavix87

cos tam na realach drobne wygralem

mo izi cos ala thun-basel opisany nizej, underek wisial martwy to sprzedalem

jakis tam meczyk

A tu thun prowadzil z bazyleą 1-0, bylo okolo 50 minuty i kurs na thun 3.0 wtf?

Patrze na staty meczu i thun gra jak rowny z rownym.

Patrze na forme i basel bez porazki od 10 meczu, ale wpadaly  2remisy, jeden 0-0, thun sredniawka, ale ostanie 2 mecze win i remis, wiec mysle powalcza chlopaki i kurs na nich za duzy.

Od razu widzialem w tym value, ktorego nie moglem opusic a tymbardziej zagrac za ,,czwórke,, back thun za 19$ i stopniowo wycofywalem po coraz nizszym kursie.

By po paru minutach grac na zero 1 i x a gruba wygrana na 2.

Jako ze typerem nie jestem, nie bawie sie w bety i nie wierzylem ze wynik sie utrzyma do konca meczu, usrednilem dochod i jestem zadowolony.

Stan konta ponad 55$

xavix87

Koniec meczu! Wielki dramat Ajaxu! Remis oznacza, że mistrzem Holandii zostało PSV!

Brawo Panie de Burak, zdjac Milika i wstawic ciapatego bez formy.

Dalej gram, zeby mi sie w doopie nie poprzewracalo, tak wszystko dzis ladnie bez kontr wchodzi ze szok.

Cracovia gra z Leszkiem 50 min 2-0 jakiegos laya bym dal na cracovie 1.09 ale nie chce mi sie obserwowac tego.

Ide pyknac meczyk w lola i liga hiszpanska:D

xavix87

6dzien-B

Nie moge juz edytowac poprzedniego wpisu stad dzien B:

Jak ktos przeczyta to mam pytanie:

Co robicie jak  Leszcze prowadza z kims  o wiele mocniejszym np: 2-0 3-1 i jest okolo 65-70minuty a kurs na leszczy i do 1.40-1.50, leszcze  przewaznie na wyjezdzie.

Ja powiem szczerze kiedys na tym wiele nerwow zjadlem, nie gram tego lecz mnie znowu kusi  dorzucic to i grac tam na jakies 10-20 tikow.

Edit: Zaraz Roma z chievo gra, kupilem dobrego undera 1.5 za 7 i undera 2.5 za 3.05, juz bym mogl sprzedac z zyskiem, ale  to male centy, gramy chwile live.

under 1,5 wycofalem szybko bo mi kurs stal w miejscu a na 1.5 ryzyko jest duzo wieksze niz 2,5

A tu pare minut postało live, izi meczyk, bez kontrowania ani niczego, tak czulem po statach chievo(1-0,0-0) ze sobie nie da  wjebac gola- paru goli w pierwsze 5-10 minut.

kursy po prawej, nieaktualne bo jka robilem screena to roma strzelilana 1-0:)

xavix87

6 DZIEN O 11:53 ZALICZONY, JESZCZE MOZE POZNIEJ POGRAM TO Z-EDYTUJE POSTA.

POWINIENEM MIEC: 6 dzien. 31.84|  MAM: 36.08

Nie przeskakuje dni,wyzszy bankroll pozwoli mi po prostu grac bezpieczniej, ze wzgledu na stawke minimlna 4$ i pokryje ewentualnie wieksze redy.

A bezpiecznie czulbym sie grajac za 1% bankrollu.

Green-Nic sie nie dzialo, nie ma co komentowac.

-----------------------------------------------------------------------------------

Tu mialem greena na 1$+,  ale moja wina trzymalem pare minut, wpadl gol i kontrowalem.

Szybko kupilem  4$ laya za 7, po minutce jak noobki przestaly szalec i panikowac sprzedalem za 5 z  grubym hakiem i zlikwidowalem reda.

Tu meczyk typu IZI, lecz nie radze grac koncowek, mlodziez zmeczona i sie dzieją cuda:D

xavix87

5. dzien z tabelki zaliczony łatwo i przyjemnie:

Oprocz tego bylo kilka mniejszych wygranych na pare centow ktorych nie bede zamieszczal

I jeden przegrany lay na -0.20centa, obserwowalem jeden meczyk, przy wyniku 2-0 i 65minucie, na gospodarzy byl lay 1.05, postawilem 4$ ale niestety goscie nie strzelili chocby jednego gola i strata 20 centow jest. Pomimo ze przegrywali oddali 24 strzaly, 12 w swiatlo bramki i mieli xx niebezpiecznych atakow, na podobnym poziomie co gospodarze, tym sie sugerowalem.

xavix87

4 dzień

4 dzien

powinienem miec 31.22.  Mam 31.40

Jedno zdarzenie live, malo kasy na rynku.

Ustawilem backa   przy 2,40 jakos na 3.65, liczac na okazje, ktos mi to kupil, laya na 3,20 i po 3 minutach zamknalem.

Fajne forum, mozna screen z pulpitu wrzucic i jest, bez tych hostingow.

Wiec bede sie staral kazde granie dokumentowac screenami.

No chyba ze zagram pare zdarzen a tam wygrane po 5-10 centow, to raczej nie ma sensu, zobacze jak to wyjdzie w praniu.