Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker

Boro Blog

  • wpisy
    4
  • komentarze
    2
  • wyświetleń
    933

Dzień 1

boro

602 wyświetleń

1.jpg

 

Warto było wczoraj czekać do 2 w nocy. W meczu Chile-Panama udało się ugrać parę euro przed meczem oraz parę w trakcje przerwy. Ponieważ Chile wygrywało do przerwy i miałem jeszcze otwarty zakład na nich postanowiłem poczekać parę minut 2 połowy aż kurs trochę spanie i odkupi mi zakład. Szybki gol na początku drugiej połowy i mogłem się cieszyć z o wiele większego zysku. Postanowiłem po grać również na Argentynę pre-play, oczywiście na back (kurs około 1.2). Zazwyczaj gdy kurs na faworyta  jest tak niski to spada zarówno tuż przed meczem jak i już w pierwszych jego minutach. Znowu chciałem chwile poczekać by zwiększyć zysk. Dwa szybkie gole dla Argentyny i kolejny ładny green. Zazwyczaj grając unikam takiego ryzyka ale wczoraj się opłaciło :)

 

Zagrane rynki: 4

Greeny: 5

Redy: 0

Na zero: 0

Zysk/ Strata: 78.30 euro2 komentarze


Promowane komentarze

Jaką stawką czekałeś IP? I co byś zrobił gdyby padła bramka w pierwszym minutach drugiej połowy dla Panamy? I czy mogłeś zamykać zakład z zyskiem lub na 0 jeszcze w trakcie przerwy (w przypadku Argentyny przed meczem)?

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

W obydwu przypadkach miałem po jakieś nie 200 euro zobowiązania wiec mógł bym stracić po jakieś 50-60 euro gdybym wyszedł z rynku po nie korzystnej bramce. Myślę że tyle maksymalnie podskoczył by kurs bo to byli zdecydowani faworyci,  w przypadku Argentyny było by to pewnie nawet mniej. Jak dobrze pamiętam mogłem wyjść z małym zyskiem ale nie po to przecież czekałem do 2 w nocy:). Zdaje sobie sprawę że te ryzyko było nie potrzebne i nie warte ewentualnej straty. Dzięki za upomnienie bo jak się to usłyszy od kogoś to pamięta się o tym bardziej. W pierwszej kolejności trzeba myśleć jak nie stracić na rynku a dopiero potem jak na nim zarobić :D

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz
×