Jump to content
News Ticker
 • This is a news ticker
 • entries
  7
 • comments
  11
 • views
  1,936

Jak nie grać MO.

Sign in to follow this  
cashis

792 views

Witajcie ponownie. 

Niedawno pojawił się wpis na moim blogu nt. tenisa ip, tym razem opiszę pewien bardzo dziwny rynek piłki nożnej pre play. Otóż gdy sydney poda typ, warto spróbować zawsze, no i wszystko byłoby dobrze gdyby nie chęć zarobienia jeszcze większej kwoty. Długo przed meczem, kupiłem kurs 3.55 i trafiłem w najwyższy moment, pieniędzy na rynku było mało, dlatego grałem stawką 80 euro, myślałem że to będzie płycizna i nie będzie gdzie oddać, nic bardziej mylnego. Sporo gotówki napłynęło bo innych meczy nie było. Tak jak sydney podawał tak kurs na gości spadł, a ja wyszedłem z zyskiem sporym bo ponad 14e. 

greem.thumb.jpg.9e96d4babcf91caa35e7d9cd

Co więcej udało mi się zrobić jeszcze jedno wejście widoczne na screenie. Wszystko byłoby super gdyby człowiek nie był istotą zachłanną i nie chciał więcej. Gdy kurs odbił, stwierdziłem że na pewno wróci, skoro raz spadł to spadnie drugi raz (głupie myślenie na MO) niestety nie było tak jak sobie wymarzyłem. Im bliżej meczu tym bardziej kurs wracał do poziomu sprzed windy widocznej powyżej, mój green malał i malał, zamiast ciąć dalej uważałem, że kurs ponownie spadnie. Nic takiego się nie stało, a moja zachłanność była tak wielka, że czekała praktycznie do końca meczu dlatego koniec końców wyglądało to tak jak poniżej. Morał? Jak już zarobisz to zamknij rynek i nie wracaj bo często można się wyzerować albo wjechać na reda, skąd taki powrót? nie mam pojęcia, ostatecznie gospodarze wygrali. MO w pełnym wydaniu. Co gorsze, odpalili rynek 1.5 minuty przed końcem oddawałem w pierwszych sekundach ip, nawet nie chce myśleć co by było przy golu w plecy w pierwszych sekundach. 

red.thumb.jpg.d8b2ca77be51e94afef1d29508

Sign in to follow this  


2 Comments


Recommended Comments

Jeszcze godzinę przed tamtym spotkaniem żałowałem że nie było mnie na tym rynku, a przed meczem zupełnie odwrotnie, pewnie zamknąłbym rynek w podobny sposób. Nie tak dawno zastanawiałem się czy jest opcja w programach, żeby ustawić go w ten sposób, aby sam zamknął nam pozycję. Jednak nie chodzi mi o zwykły stop loss, tylko żeby program zamknął rynek w momencie, kiedy najpierw kurs idzie po naszej myśli powiedzmy o 15 ticków, a następnie kurs wraca do punktu wyjścia ale ustawienia powodują, że rynek zamykamy w momencie kiedy kurs wrócił do poziomu np. +10 ticków. Przeszukałem ostatnio trochę informacji nt. Cymatica i natknąłem się na opcję Trail. Nie do końca jestem pewien czy założenie tej funkcji jest takie, jak opisałem wyżej ale może ktoś pokusi się o dokładniejszy opis tej funkcji:

http://www.cymatic.co.uk/UserManual/StopLoss.aspx

Share this comment


Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
 • Create New...