Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker

Trading by CaShiS v3

  • wpisów
    7
  • komentarzy
    11
  • wyświetleń
    1460

Krykietowa przyjaźń cz.3

cashis

694 wyświetleń

Dwa tygodnie po ostatnim wpisie naszło mnie by napisać male podsumowanie pierwszej połowy miesiąca z krykietem. Ogólnie meczów nie było dużo, a jak były fajne to nie potrafiłem się wstrzelić z wejściami stąd tak dużo zmarnowanych rynków, do tego kilka razy przywaliłem reda na MO nożnej i stąd taki słaby wynik. Na szczęście wczoraj wróciłem na dobre tory i w końcu zaliczyłem dzień na spory +. Zacząłem obserwować ryneki TestSeries, gdyż w ciągu kilku dni mecz można natłuc tam dobrą kasę, a mecze ODI, T20 czy inne ligi nie zawsze są i wtedy dzień stracony. 

Ogólnie wczorajszy rynek Pakistan - Anglia był rynkiem idealnym, chyba nie dało się tego zredować. Na samym początku, wziąłem Back dzień wcześniej, na szczęście zweryfikowalem swój pomysł i zamknąłem z tickiem straty 1.84->1.85 i odrazu pobrałem lay, tak jak przewidywałem kurs wybiło do poziomu 1.95, niestety nie załapałem się na cały i oddałem z 5 tickami zysku. Po tossie kurs z 1.95 na pakistan wylądował na 1.9 Anglia i w tym momencie nie wytrzymałem i pobrałem lay 1.94 anglia, moje jak i przewidywania makaveliego, o tym że pchają pchają, żeby wybić sprawdziły się w 100%, na kilka sekund przed meczem kurs był już 1.87 ale na ladderze Pakistanu. Rynek zamknięty ze sporym zyskiem. 

Ciekawe zjawisko na meczu TestSeries, na którym mam ugrane troche grosza. Wyszła informacja, że jest zła pogoda -> winda z 4.0 na 1.95 na ladderze remisu, kurs zaczął odbijać, więc delikatnie pobierałem laya i odsprzedawałem wyżej. W tym momencie kurs wrócił już do 4.0. 

Co mogę więcej napisać? Oby takie rynki jak wczorajsze zdarzały się częściej.

12.jpg

pakistan.jpg1 komentarz


Promowane komentarze

Dzięki Tobie zainteresował mnie temat krykieta i zaczynam naukę ,bo naprawdę ten sport ma potencjał ,szkoda tylko ,że nie ma go w takiej ilości jak piłka nożna . Indie były super rynkiem ,nawet na moich oczach leciał kurs z 2,5 na 2 w ciągu kilku minut ale nie wiedziałem jak zareagować ,bo nie wiedziałem czemu leci ,a później bałem się layować :P Moim zdaniem warto obserwować jeszcze ten rynek ,ponieważ pogoda tam ma być coraz gorsza więc może będzie okazja na złapanie swingu :) Naucz się Cashis  grać jeszcze in-play i będziesz kosił kasiorkę ,bo niestety ale piłka nożna jest bardzo nieprzewidywalna :)

 

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz
×