Jump to content
News Ticker
 • This is a news ticker
 • entries
  7
 • comments
  11
 • views
  1,958

Krykietowa przyjaźń cz.3

Sign in to follow this  
cashis

1,065 views

Dwa tygodnie po ostatnim wpisie naszło mnie by napisać male podsumowanie pierwszej połowy miesiąca z krykietem. Ogólnie meczów nie było dużo, a jak były fajne to nie potrafiłem się wstrzelić z wejściami stąd tak dużo zmarnowanych rynków, do tego kilka razy przywaliłem reda na MO nożnej i stąd taki słaby wynik. Na szczęście wczoraj wróciłem na dobre tory i w końcu zaliczyłem dzień na spory +. Zacząłem obserwować ryneki TestSeries, gdyż w ciągu kilku dni mecz można natłuc tam dobrą kasę, a mecze ODI, T20 czy inne ligi nie zawsze są i wtedy dzień stracony. 

Ogólnie wczorajszy rynek Pakistan - Anglia był rynkiem idealnym, chyba nie dało się tego zredować. Na samym początku, wziąłem Back dzień wcześniej, na szczęście zweryfikowalem swój pomysł i zamknąłem z tickiem straty 1.84->1.85 i odrazu pobrałem lay, tak jak przewidywałem kurs wybiło do poziomu 1.95, niestety nie załapałem się na cały i oddałem z 5 tickami zysku. Po tossie kurs z 1.95 na pakistan wylądował na 1.9 Anglia i w tym momencie nie wytrzymałem i pobrałem lay 1.94 anglia, moje jak i przewidywania makaveliego, o tym że pchają pchają, żeby wybić sprawdziły się w 100%, na kilka sekund przed meczem kurs był już 1.87 ale na ladderze Pakistanu. Rynek zamknięty ze sporym zyskiem. 

Ciekawe zjawisko na meczu TestSeries, na którym mam ugrane troche grosza. Wyszła informacja, że jest zła pogoda -> winda z 4.0 na 1.95 na ladderze remisu, kurs zaczął odbijać, więc delikatnie pobierałem laya i odsprzedawałem wyżej. W tym momencie kurs wrócił już do 4.0. 

Co mogę więcej napisać? Oby takie rynki jak wczorajsze zdarzały się częściej.

12.jpg

pakistan.jpg

Sign in to follow this  


1 Comment


Recommended Comments

Dzięki Tobie zainteresował mnie temat krykieta i zaczynam naukę ,bo naprawdę ten sport ma potencjał ,szkoda tylko ,że nie ma go w takiej ilości jak piłka nożna . Indie były super rynkiem ,nawet na moich oczach leciał kurs z 2,5 na 2 w ciągu kilku minut ale nie wiedziałem jak zareagować ,bo nie wiedziałem czemu leci ,a później bałem się layować :P Moim zdaniem warto obserwować jeszcze ten rynek ,ponieważ pogoda tam ma być coraz gorsza więc może będzie okazja na złapanie swingu :) Naucz się Cashis  grać jeszcze in-play i będziesz kosił kasiorkę ,bo niestety ale piłka nożna jest bardzo nieprzewidywalna :)

 

Share this comment


Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
 • Create New...