Jump to content
News Ticker
 • This is a news ticker

Scorpi

Użytkownik
 • Content Count

  414
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Posts posted by Scorpi


 1. 15 minut temu, DIPSYMAN napisał:

  co do ustawy w Polsce to absolutnie nie jest ona nieprzychylna, wręcz przeciwnie pozwala na grę u buków z licencją w UE,  gdyby było inaczej to absolutnie Nikt by się nie wywinął od kary w Sądzie , a tak nawet BAH jej uniknął za Zakopane. Jeśli chodzi o kraje co wymieniłeś to przypomnę jeszcze raz rzecz najważniejszą , w każdym z nich jest urząd d.s hazardu z umocowaniem prawnym i w takich krajach BF przegrał sprawę w Sadzie Krajowym i dopiero po takiej przegranej sprawie się wycofał, tak samo w Holandii.

  Teraz to ma sens, dzięki.


 2. Dnia 5.01.2016 at 20:01, DIPSYMAN napisał:

  Przed Wigilią już to pisałem , ba nawet podałem dlaczego.

  heh, właśnie,- dlaczego? Sama fuzja z automatu nie przekreśla danego rynku. Mimo nieprzychylnej ustawy dla Betfair w Polsce,- Betfair nadal świadczy usługi Polakom, czego nie można już powiedzieć o Danii, Niemczech Francji, Portugalii etc..


 3. ...Nie, niekontynuuje pisania bloga... :P

  Jeżeli na forum zaglądają jeszcze osoby, które aktywnie i z dobrym rezultatem działają na koniach,- napisz do mnie, wymienimy się doświadczeniem i poglądami.Jeśli jednak dopiero zaczynasz, bądź grasz od roku,- szkoda naszego czasu ;)

   

  /edit/ teraz linki chyba chodzą:

  image.jpg

   

  image.jpg

   

  image.jpg


  image.jpg

  image.jpg

   

  image.jpg


 4. Tłumacząc Geekstoya miałem do dyspozycji arkusz excela z listą angielskich wyrażeń. Wtedy chyba jeszcze opcja s/l była w planach i nie wiedząc do czego służy 'trailing' wprowadziłem pokrzaczne tłumaczenie,- translator wypluwał tylko "ciagnąć, spływ,  wieczorna, holować" :) 


 5. Czy wam także tnie video na gonitwach z przekazem ATR ?

   

  Dokładnie jak tutaj:

   

  https://www.youtube.com/watch?v=tnb6SsSGKjg

   

  Sprawdzałem na czterech komputerach, 3 różnych internetach- dalej to samo.

   

  Polubownym rozwiązaniem jest flash player w wersji 11.1- video chodzi płynnie lecz jest niestety opóźnione o 1-2 sekundy.

   

  Support betfrajera zlał mnie ciepłym moczem twierdząc, że " nie są w stanie odtworzyć u siebie tego samego problemu" oraz "nikt więcej nie zgłaszał podobnego problemu" Pytałem kilku traderów oraz na forum bf- u nich video, szczególnie na atr trackach wygląda tak samo. Macie ten sam problem, jakieś pomysły?

   

   

  Każdej osobie, która tweetnie do @Betfairhelpdesk na twitterze z opisem tego problemu wyślę 40-stronicowy poradnik Caan Berrego nt. tradingu na rynkach konii pre-play http://caanberry.com/trading-guide/- pw

×
×
 • Create New...