Skocz do zawartości
News Ticker
 • This is a news ticker

skeleton

Użytkownik
 • Zawartość

  752
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  48

Ostatnia wygrana skeleton w Rankingu w dniu 28 Listopad 2016

skeleton posiada najczęściej lubianą zawartość!

1 obserwujący

O skeleton

 • Tytuł
  Inwestor

Ostatnie wizyty

5875 wyświetleń profilu
 1. Brokerzy w praktyce - opinie

  Orbit Exchange
 2. Brokerzy w praktyce - opinie

  Prowizja od zysku, na BF było ok. 6,5% jeśli nie kwalifikowałeś się do PC, tutaj jest 4%
 3. Brokerzy w praktyce - opinie

  Masz wtedy dostęp do całej ich oferty. CO mnie zastanawia to, że każdemu podają inne minimalne kwoty do wpłaty, u mnie było to 100€ i 500€ - poza tym jak na razie wszystko ok. I prowizja 4%
 4. Brokerzy w praktyce - opinie

  Tym bardziej że wymagają sporej wpłaty... Do you have a minimum deposit amount? Yes, the minimum deposit amount is: €500 for Mollybet, MAXBET/IBCbet, SBOBet, Pinnacle Sports, BetISN and Singbet €2000 for Matchbook and BETDAQ €5000 for Betfair (Or the equivalent value in British pounds (£).)
 5. Brokerzy w praktyce - opinie

  Od premiumtrading uciekać jak najdalej. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z BetAC ?
 6. Brokerzy w praktyce - opinie

  W poszukiwaniu nowych rozwiązań umożliwiających grę na BF natknąłem się na jednego z brokerów, mianowicie Premium Tradings. Broker ten jako jeden z nielicznych umożliwia grę na Betfair, udostępnia do tego własne narzędzie, które teoretycznie nam na to pozwala. Praktyka jednak pokazuje zupełnie co innego ale po kolei… Narzędzie nosi nazwę Shark Tool. Grafiką nie powala, jednak nie jest ona oczywiście najważniejsza, z kolei do gry pre jest wystarczająca. Wizualnie prezentuje się mniej więcej tak: W praktyce narzędzie to nie nadaje się do tradingu. Wśród szeregu minusów można wymienić: - minimalna wpłata 500€/$ - brak wykresów - bardzo mała częstotliwość odświeżania rynku - brak wyszukiwarki rynków - istnieje co prawda możliwość ‘śledzenia rynków’, po zaznaczeniu takiej opcji rynek wskakuje nam na górę strony, jednak po przejściu między zakładkami nasze rynki znikają z pola widzenia - stawka jaką wniesiemy na dany rynek zostaje zamrożona do momentu rozliczenia rynku (innymi słowy, transakcje przez nas zawierane to zwykłe bety), nawet jeśli zrobimy scratch na danym rynku to i tak nasz back i lay zostanie rozliczony po zakończeniu spotkania Jednak największą perełką są prowizje naliczane przez brokera. Na pierwszy rzut oka są one do zaakceptowania – 3,8% od wygranych zakładów oraz 0,2% od obrotu. Problem w tym, że dla Premium Tradings, back i lay to 2 osobne zakłady! Prosty przykład, zawieramy na jednym rynku back i lay po kursie 2.0, w obu przypadkach zobowiązanie 100j. Teoretycznie mamy scratch, natomiast w praktyce jeden z zawartych zakładów będzie wygrany, a więc zarobimy na nim 100j minus 3,8%, czyli 3,8j + 0,2% od obrotu, a więc 0,4j czyli nasz scratch to w praktyce -4,4j straty ! Dalszy komentarz myślę, że zbędny… - do tego dochodzi opłata podczas wypłaty środków z konta w wysokości 1-5%, jeśli nie dokonamy 10-krotnego obrotu bankrolla Wśród plusów jakie udało mi się przez ten czas zaobserwować: + bardzo dobry czat + szybka weryfikacja konta + szybka wypłata środków (cały proces trwa co prawda kilka godzin, co jest spowodowane weryfikacją środków możliwych do wypłaty, natomiast licząc czas od momentu zaakceptowania stawki do wypłaty, trafiła ona na e-wallet w ciągu kilku minut). Post zamieszczam ku przestrodze innych, aby unikać tego typu rozwiązań jak ognia.
×