Jump to content
News Ticker
 • This is a news ticker

riddler

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited


Reputation Activity

 1. Like
  riddler reacted to zicoo in Ciekawe video   
 2. Like
  riddler reacted to samuel10veb in [2015-08-08] Chelsea- Swansea   
  Rynek MO
  Moja propozycja: back Swansea
  Obecny kurs: 12
   
  Chelsea w meczach przedsezonowych bardzo słabo, w dodatku jutro prawdopodobnie bez D.Costy. Moim zdaniem kurs na Swansea do spadku.
   
  5 ostatnich meczów - Chelsea:
  23.07.2015 - New York Red Bulls vs. Chelsea (4:2)
  26.07.2015 - Paris Saint-Germian vs. Chelsea (1:1)
  29.07.2015 - FC Barcelona vs. Chelsea (2:2)
  02.08.2015 - Chelsea vs. Arsenal (0:1)
  05.08.2015 - Chelsea vs. ACF Fiorentina (0:1)
   
 3. Like
  riddler reacted to Sikorrrr in 25€ challenge   
  Kolejny dzień, oczywiście założenia minimalne, czyli ponad 10% zostały zrealizowane dość szybko. NIestety nie mam jakiś treści edukacyjnych do przekazania.
   
  Zaczęło się nieźle od meczu Nary, który oczywiście musiał być opóźniony z powodu deszczu. Coś tam próbowałem ugrać pre, ale nie mogłem się odnaleźć, co tick na + to zaraz potem na -. Gdy mecz się zaczął, to w końcu dało się zarobić. Grałem standardowo, czyli back serwujące, ale to co zauważyłem u siebie, to coraz częściej jednak dostosowuje się rozłożenia kasyna ladderze. 
  W tym meczu dość dobrze mieli, na przerwach pomiędzy setami jeszcze dało radę dobrze obracać kasą, bo były dłuższe niż standardowe. 

   
  Nastepne dwa mecze to w końcu jakiś męski czelek, ale mieliło dobrze, więc pograłem. Oczywiście w takim czymś standardowo, gramy mocno back serwującego, ale patrząc jak się kasa na ladderze rozkłada, by nie wejść w złe miejsce. Nie było medyków ani innych niespodzianek, tylko spokojny handel. 


   
  Dwa ostatnie mecze z których mam screeny to WTA. Na Mladenovic dość ciężko mi się na początku grało, może dlatego, że nie mieliło tak jak bym chciał- w końcu to bezstreamowiec był, ale potem się sprawa rozkręciła i dało zarobić. Tutaj jedną ważną rzecz trzeba podkreślić- trzeba się dostosowywać do rynku, szczególnie w WTA. W tym meczu często zdarzało mi się zagrać odwrotnie wg. mojego schematu tylko dlatego, że rynek tego wymagał. Ustawiałem się wtedy nawet i dwa ticki jako jeden z pierwszych w kolejce, tak by mieć możliwość oddania z tickiem zysku. Niestety, ale trzeba być elastycznym.

   
  Ostatni mecz niestety był pechowy,miałem jż +1,93€ z pre, by potem jeszcze tick dołożyć. Niestety, w drugim secie na wyniku 1-0 (wtedy jest taka krótka przerwa,zamiana stron i tyle) zagapiłem się i zostałem przez przypadek na punkt. Poszedł z nie moją stronę no i się zrobiło lekko ponad -5€ reda. Tyle dobrego, że były 3 sety bo bym nie odrobił. Doprowadiłem do stanu poniżej, w meczu były jeszcze dwie przerwy, ale ja już z nich zrezygnowałem, bo to nie był mecz schematyczny, trzeba było być elastycznym, a ja już i tak byłem zadowolony z tego co jest. 

   
  Zagranych 8 rynków, 7+, 1-.
   
  Dzień na +28,17€
  Bank 161,58€ (+21,17%)
   
  Dodatkowo postanowiłem już na 100%, że blog będę prowadził do momentu uzyskania 250€- czyli kapitał *10.
  Dlaczego? Z dwóch powodów, po pierwsze myślę, że 250€ to już jest powiedzmy średni bank, którym można coś zarobić, a więc mój cel, czyli pokazanie nowym użytkownikom, że z micro banku da się coś większego zrobić, zostanie spełniony. 
  Po drugie, nie mam już tyle wartościowych treści do przekazania co na początku, ciągle powielające się schematy etc. 
  Oczywiście, jeżeli będzie jakiś ciekawy rynek do opisania, a jaz niego będę miał screeny, to jak najbardziej tutaj go opiszę.
 4. Like
  riddler reacted to samuel10veb in największa strata   
  Under spadł z 1,91 do 1,83 i wszedłem stawką 11k w 2-0 potem under zaczął wracać, chciałem oddawac ale słabo brali, zacząłem przesuwac i tylko wystraszyłem rynek. Mogłem oddawac ze stratą 3 ticków (500e reda) ale nie mogłem pogodzić się z tym że tak mocno to 2-0 wywalili. Dałem się sprowokować, postanowiłem że wchodze IP. Szybka bramka hull wydawała się mało realna, a utrzymujące się 0-0 jak i bramka arsenalu dawały greena, niestety w 3 minucie bylo po sprawie.
   
  Wiedziałem na co się pisze wchodząc IP, strata przełknięta, pozostaje już tak nie robić, przynajmniej nie tak dużymi stawkami.
 5. Like
  riddler reacted to samuel10veb in [29-05-2013] Anglia - Irlandia   
  Rynek:MO
  Moja propozycja:Lay Anglia
  Obecny kurs:1,5/1,51

  Uzasadnienie: Mecz towarzyski ale prestiżowy dla obu reprezentacji, Irlandia to nie ogórki.
  Moim zdaniem kurs 1,5 na Anglie jest za niski, poza tym z doświadczenia wiem, że Anglia na pre ma tendecje do wzrostów.
   
   
   
×
×
 • Create New...