Jump to content
×
×
 • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Makubczak

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Reputation Activity

 1. Like
  Makubczak reacted to SiwasMordas in Strategie gry na koniach   
  Strategia "Tape reading".
  Omawiane tu są przykłady na giełdzie amerykańskiej ale podobieństw dużo do tego co dzieje się na rynkach wyścigów konnych UK i IRE.
  Zastanawiałem się, w którym miejscu wkleić - czy tutaj czy w dziale video tutoriali. Jak złe miejsce, to proszę o przeniesienie.
   
   
 2. Like
  Makubczak reacted to cycu20021 in EU UK Membership Referendum - EU Referendum - Brexit   
  wszystko zamkniete po 1.72. Jak na PP i 1.5 tyg przed koncem to niezly swing :)) pzdr
   
 3. Like
  Makubczak reacted to markm in Nowelizacja ustawy antyhazardowej   
  Coś się popsuło i nie było mnie słychać ale już jestem Za dużo się dzieje wiec po kolei:
  Dipsyman ma rację. Projekt MF nie ma szans na notyfikację, gdyż niewiele zmienia. Kapica to wiedział i ostatnią zmianę przesłał jako samą nowelkę. Tylko, ze wtedy buki wypięły się na to. Ponadto sprawa się będzie długo ciągnąć. Wczoraj bodajże pojawiła się informacja, że nie wjedzie od 1 stycznia ustawa o opłacie audiowizualnej, m.in. z powodu tego że nie da jej się szybko notyfikować. Tak po prawdzie to ja nie wiem czy ustawa Gowina nie będzie też miała problemów z notyfikacją
  Wywiad. Są dwie możliwości: pierwsza oczywista a druga że facet nie zna sie kompletnie na tym czym się zajmuje. Szkoda nawet na niego strzępić ryja. Z jednej strony to bardzo łatwy przeciwnik, a z drugiej jak się uprze to pewnie go nie przekonasz.
  15 posłów już dawno jest zebranych
   
  #walczymy
   
 4. Like
  Makubczak reacted to cashis in [2016-02-10] Valencia - Barcelona   
  Rynek: MO Moja propozycja: lay barca Obecny kurs: 1.83 Link do rynku na betfair: https://www.betfair.com/exchange/plus/#/football/market/1.122949722 Uzasadnienie: 7:0 w pierwszym meczu, barca zapewne wyjdzie drugim lub trzecim garniturem, kurs juz sporo poszedł do góry po czym spadł, licze na dalsze wzrosty
 5. Like
  Makubczak reacted to sidney-trd in Grudzień - Styczeń 2016   
  Witam serdecznie,
  Przedstawiam podsumowanie obejmujące, póki co, okres 20-stu dni. Przed nami jeszcze 1/3 okresu - 10 dni, w których zapewne jeszcze wpadną jakieś greeny  Poniższe statystyki prezentują się całkiem, całkiem ciekawie. Do statystyk zostały zaczerpnięte dane o maksymalnych (prawie wszędzie) zyskach jakie można było uzyskać na poszczególnych rynkach. Ponadto przy uwzględnieniu, iż przy stracie 20% stawki wychodzimy z rynku.
   

   
  W jaki jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt.
   
  Pozdrawiam serdecznie
  Sidney
 6. Like
  Makubczak reacted to HoMiK155 in Jak analizować formę koni w wyścigach?   
  Wiele angielskich stron i portali oferuje nam mnóstwo statystyk dotyczących brytyjskich gonitw. Cały problem w tym, że osobie, ktora dopiero zaczyna interesowac sie tradingiem na wyścigach konnych jest ciężko połapać się w dość skomplikowanym zapisie oraz terminologii. Dzięki uprzejmości użytkownika "rOck" poznamy co oznaczają poszczególne skróty na przeykładowej karcie wyścigowej. Te informacje przydają się nie tylko traderom, ale również osobom, które rekreacyjnie obstawiają wyścgi - choćby na naszym służewieckim torze.

  Pod numerem startowym konia mamy jego formę z ostatnich wyścigów (po prawej ostatni wyścig). Pogrubione są występy na torach All Weather, a więc takich o sztucznej nawierzchni gdzie wyścigi odbywają się przez okrągły rok, również zimą. W Anglii są 4 takie tory Southwell, Kempton, Wolverhampton i Lingfield (ten ostatni ma też bierznię zieloną a w Kempton i Southwell są też wyścigi przeszkodowe). Kreska '-' oznacza zmianę daty,tutaj na 2011 r. czyli np. Prince James biegł raz w tym roku i zajął szóste miejsce na sztucznej nawierzchni.Można spotkać jeszcze '/' Slash przy formie konia oznacza że nie biegał on wcale przez sezon lub dłużej.

  Cyferka powyżej formy to losowanie przegrody, a więc miejsce w maszynie startowej. Dla różnych torów ma to mniejszą lub większą wagę, ważny jest też styl biegania konkretnego konia. Jest to temat na dłuższą wypowiedź więc nie będę go pogłębiał. Niektóre konie po nazwie mają literki p,t są to rodzaje ogłowia czyli sprzętu jaki ma założona dana bestia,np. rodzaj nachrapnika.Trenerzy szukają najlepszych konfiguracji dla swojego konia.Zdarza się też symbol 6x i 12x (ex6 i ex12) o czym napiszę dalej przy wagach.
  Dalej mamy symbole D i CD oraz nie występujące na tej karcie C, C D i BF
  D - koń przynajmniej raz wygrał na danym dystansie
  C - koń przynajmniej raz wygrał na danym torze
  CD - wygrał na tym torze i dystansie
  C D - jak wyżej, jednak wygrane były w dwóch osobnych biegach tj. ten dystans na innym torze i ten tor na innym dystansie
  BF - Koń przegrał ostatni bieg będąc faworytem
  Dalej jest liczba dni od ostatniego biegu, różne konie potrzebują mniej lub więcej czasu na regenerację, zbyt długi czas niebiegania może świadczyć o problemach zdrowotnych. Czasem występująca liczba w nawiasie z literą J oznacza czas od ostatniego wyścigu płotowego, jeśli biegał on takie niedawniej niż płaskie.
  Po kolumnie wiek jest niesiona waga i oficjalny ranking (handicap generalny). Konie wyżej wyceniane w rankingu niosą wyższą wagę.Po każdym biegu ustalane są nowe wartości, zależnie od uzyskanego wyniku może iść w górę lub w dół. W praktyce handicap jest sporządzany raz w tygodniu, koń który np. wygrał przedwczoraj a ma biec dziś nie ma jeszcze odświeżonego handicapu i dostaje "z urzędu" karną wagę np. 6x (symbol po nazwie konia, na przykładzie go nie ma).Omawiana gonitwa nie jest gonitwą handicapową (sprawdziłem że był to wyścig Claiming Stakes) więc tutaj wagi nie są ściśle związane z rankingiem.
  Dalej jest dżokej i trener. Nie pamiętam co znaczą małe cyferki przy nich, to były chyba jakieś procenty wygranych biegów z ostatnich dni. Następne kolumny to Top Speed i Racing Post Rating.Są to wyliczenia Racing Post i wg mnie są bezużyteczne, no ale inny gracz może twierdzić coś przeciwnego.
  Nie lubię strony RP, bo jadą tylko na reputacji papierowej gazety i niemal za wszystko każą sobie płacić (np. powtórki gonitw na innych stronach są za darmo). Jedyne co jest tu dobre to live reporterzy.
  Co do pytań który koń jest najgorszy itp. to chyba każdy może twierdzić co innego i na tym polega obstawianie. Wszysko ma znaczenie - forma, dżokej, trener, dystans, przegoda , tor, stan nawierzchni, styl biegania, niesiona waga,opłacalny kurs itd. Trzeba między wieloma czynnikami znaleźć odpowiednie proporcje i nie jest to do zrobienia w rok czy dwa.
  Ten przykładowy wyścig wygrał b.swobodnie Ridley Didley (kurs na screenie 16/1 driftował przed startem do 22/1). Pewnie wielu myślało że layowanie go to pewny zarobek...

   
 7. Like
  Makubczak reacted to Sikorrrr in Zmiana waluty na koncie BF   
  Z racji iż dosłownie przed chwilą zmieniłem swoją walutę na betfair nieco opiszę w jaki sposób to najłatwiej zrobić, najszybciej, generalnie krok po kroku. 
  1. Przede wszystkim, w pierwszej kolejności należy wypłacić wszystkie środki jakie się ma na koncie- nie ważne gdzie, na skrill lub netteler (oczywiście poczekajcie z zamknięciem konta aż kasa dojdzie). W przeciwnym razie cała kasa przepadnie. 
  2. Następnie należy swoje aktualne konto zamknąć- najłatwiej chyba skontaktować się na live chacie z konsultantem BF (wpisujemy w google "chat betfair" i mamy link). Tam możemy wyjaśnij co chcemy zrobić, albo od razu napisać, by konsultant zamkną w Twoim imieniu konto- oczywiście wcześniej zapyta się o kilka danych osobowych. Gdy konto zostanie zamknięte (konsultant Nas poinformuje, że już to zrobił), trzeba OSOBIŚCIE ZADZWONIĆ do betfair- konsultant Nam poda numer, ale jest on błedny, bo on poda numer dla Brytoli. Ja dzwoniłem pod ten numer:  0044 203 059 8888 - jest on do znalezienia w Contack us (na dole strony). Można poprosić o to, by oni do Nas zadzwonili, ale nie ma gwarancji, że będzie to relatywnie szybko (info od konsultanta), więc lepiej samemu dzwonić. 
  3. Jak wybraliśmy numer musimy połączyć się z odpowiednim działem klikając odpowiednią cyfrą (chyba 4 to było). Potem od razu łączy się z Nami konsultant, pyta się w czym może pomóc. Mówimy, że zamknęliśmy swoje stare konto, chcemy otworzyć nowe w nowej walucie. On Nas się tam pyta jaki był login starego konta, czy dane zostają bez zmian, wybieramy nowe pytanie bezpieczeństwa i nowy login- nie może on być taki sam. (najlepiej im literować login by pomyłki nie zrobili, choć potem i tak przychodzi do Nas mail ze wzystkimi informacjami). Co najważniejsze- pyta Nas się w jakiej chcemy walucie. Co ważne- można zmienić maila, którego używamy w betfair. 
  4. Nie bać się, jak czegoś nie zrozumiecie, to oni starają się wytłumaczyć o co im chodzi- mi np. czytał miejscowość (a mam miejscowośćz polskimi znakami) i nie rozumiałem co on mówi do mnie, to normalnie, grzecznie powiedział, że pyta się o adres. Jeżeli przez telefon zostało wszystko wyjaśnione to po kilku minutach na maila przychodzi do Nas potwierdzenie o założeniu nowego konta, w nowej walucie, nowym loginie. Ja miałem na początku problem z zalogowaniem- niby hało złe, ale kliknąłem "Forgot password" i od razu zmieniłem. 
  5. Jak się zalogujemy to wiadomo- jakieś depo by się przydało. I tutaj jest problem- ja używam Skrilla i w momencie gdy chciałem zrobić depo wyskakiwało mi coś takiego: 

  Niestety, jest to problem, że jeżeli robiliśmy depo z tego samego skrilla, co teraz chcemy zrobić to to nie wchodzi. Zmiana maila na skrillu też nie pomaga, bo bf rozpoznaje konto po numerze, nie po emailu. Oczywiście trzeba napisać na czacie do nich, wyjaśnić info, załączyć screena najlepiej. Mnie obsługiwała Arina- trochę grzebała w koncie, 2x nie potrafiła tego zmienić, ostatecznie coś zrobiła, kazała mi się wylogować, zalogować i spróbować zrobić depo- no i się udało. Wniosek prosty- nie trzeba zakładać nowego skrilla, Netka, wystarczy ich trochę na czacie pomęczyć.
  6. Weryfikacj- trzeba ją zrobić ponownie, bo to jest tak jakby nowe konto (tak mi przynajmniej powiedzieli)
  7. Co do konta Skrill i Netka- jeżeli kto używa obu to w mojej ocenie najlepiej jeden portfel mieć w PLN, drugi w walucie takiej jak na BF. 
  Całość trwała jeen dzień, ale to tylko dlatego, że wypłata kasy idzie około 12h. Jak już kasa była na skrillu to wszystkie procedury związane z zamknięciem i otworzeniem konta + naprawienie możliwości depozytu z tego samego skrilla trwało nie dłużej jak 1h. Sama rozmowa przez telefon trwa około 10min ( mi zajęło to dokładnie 8min 19sek), nie wiem ile za to się płaci, bo mam abonament, dowiem się jak przyjdzie faktura.
  UWAGA! Koniecznie, w celu założenia nowego konta z nową walutą, trzeba się kontaktować telefonicznie- nie mozna przez czat, nie można na stronie, tyko telefonicznie.
  To chyba wszystko- jak jakieś pytania to śmiało, jeżeli coś niejasne- również.
 8. Like
  Makubczak reacted to cashis in [06/10/2015] Rochdale - Chesterfield   
  Pięknie mówisz? Prosze sydney  
  z +14 na -5 to trzeba na prawdę dobrego rynku  
   
   

 9. Like
  Makubczak reacted to Scorpi in Nowelizacja ustawy antyhazardowej   
  Same dobre informacje
  http://www.interplay.pl/artykul/7140
  http://e-play.pl/?option=com_k2&view=item&id=4751:nsa-oddala-kary-administracyjne-za-urzadzanie-gier-na-automatach
  http://www.poker24.pl/2015/09/nsa-sluzba-celna-karala-bezprawnie/4136587.html
 10. Like
  Makubczak reacted to Peszkin in $ 10k Horse Racing Challenge   
  screeny rozumieją tylko doświadczeni koniarze?

 11. Like
  Makubczak reacted to kapitansb in Cierpienia nawiedzonego bukmachera .............   
  Cos mi sie skojarzylo -layowanie koni ,jak widac na moim przykladzie z przedostatniego dnia wyglada czesto tak :


 12. Like
  Makubczak reacted to matiaspl in pre play Cycu   
  ej ej ej proszę nie przekręcać moich słów ;p

  ps. zrobilem greena a wlasciwie to nie greena ,ale tez wygralem
 13. Like
  Makubczak reacted to FOREX 366 in Tenis FOREX 366   
  Postanowiłem opisać dokładniej jeden z moich rynków, wybrałem dzisiejszy mecz Stepanek - Starace, rynek dobry do czytania jak i do handlu, jak widać na screenach różowa kropka to lay a niebieska to back, tak więc poważny handel zaczął się pod koniec drugiego seta kiedy postanowiłem dać lay Stepanka licząc na wygranie seta przez Starace, w drugim secie layowałem stepanka gdy prowadził 0-30, 30-40, 40-A przy serwisie Starace z oczywistych względów było to dla mnie opłacalne ponieważ Starace rozpoczynał gema swoim serwisem i to go strasznie windowało do góry gdy zdobywał punkty.
   


   
   
 14. Like
  Makubczak reacted to yavor in Betfair bez tajemnic - graj tak, jak grają zawodowcy   
  gołe p/l jest rownie malo merytoryczne jak goła laska
 15. Like
  Makubczak reacted to Backrus in Hej tu NBA!   
  W końcu znalazłem chwilę wolnego (tłucząc się zatłoczonym autobusem na 3 godzinnej trasie przez 6 xD), czas coś skrobnąć.
   
  Atlanta vs Nets
  Seria praktycznie bez historii, gdyby nie przebudzeni (pewnie ostatnie) Derona. Byłem wielkim fanem jego gry jeszcze za czasów Jazzmanów, ale gość niestety przegrał z własnym ciałem. Łabędzi śpiew Derona:

  Czego jeszcze dowiedzieliśmy się z tej serii? Basket Atlanty jest dobry na rs, ale nie na po, gdzie gramy kilka spotkań z tym samym przeciwnikiem, przez co schematy nie działają tak dobrze. Korver jest x-factorem i to od jego postawy będzie zależał tegoroczny wynik Hawks.
   
  Toronto vs Washington
  Craptorsi sweepnięci - nie zdziwiło mnie to, overachivery. Nasz Gorti gra jak dotąd bardzo dobrze, reszta drużyny trochę za dobrze rzucała, ale coach Randy włączył playoff mode i jakoś to idzie.
   
  Cleveland vs Boston
  Jak zwykle w lidze są równi i równiejsi. Murowany sweep, ale to co sędziowie wyprawiali, a raczej nic nie robili, to się w głowie nie mieści. Stevens i jego chłopaki zupełnie bez klasy, całą serię używali łokci, wyrwali umyślnie Kevinowi bark i przegrywając do przerwy w g4 20pkt zaczęli grać full court press. Po prostu szkoda słów.
   
  Chicago vs Bucks
  Rose dobrze gra tylko jeśli ma 2 dni odpoczynku. Chłopaki są soft (g2 z Cavs!), ale grają strasznie nieczysto. Oczywiście znowu mamy podwójne standardy - Dunleavy uderza z premedytacją pięścią MCW w gardło, żadnego zawieszenia, wywala łokciami na lewo i prawo (nawet leżąc! technika brak) i nic. JR backfistem z miejsca bez celowania (pięść na wysokości klaty), trafia przypadkiem w głowę i 2 mecze dostaje (co z tego że Crowder wali go łokciami w głowę przez 4 spotkania). Ameryka kraj szans i równości, phi...
   
  Portland vs Memphis
  Portland połamane, seria bez historii. Miśki są mocne, a ich styl jest idealnie dopasowany do po.
   
  Houston vs Dallas
  Rondo quitnął, Dirk wszystko pudłował. Dwight w formie, której nie prezentował od 2009 roku. J-Smoove też dość dobrze. Broda swoje - są mocni. Seria bez historii.
   
  GSW vs NOP
  Znowu bez historii, jedyną szansę na wina Pelikany oddały strasznie frajersko, GSW się nakręciło i było po wszystkim.
   
  Clippers vs Spurs
  Wisienk na torcie, jedna z najlepszych serii w historii. Zasługuje na osobny wpis, na spokojnie.
   
  Runda 2:
   
  GSW vs Miśki
  Po g2 już widzę, że typ był dobry. Zdrowy Conley, pesky Allen, lepszy frontcourt i Memphis powinno zameldować się w finale konferencji.
   
  Clippers vs Houston
  Chris Paul dalej kontuzjowany i chyba nie jest dobrze, bo podobno ktoś go widział beczącego. Raczej 7-mio meczówka, Doc jest w takich seriach 6/7, więc idę w stronę drużyny z Kalifornii - to ich ostatnia szansa, jeśli odpadną w 2 rundzie, to czas rozgonić to towarzystwo.
   
  Atlanta vs Wizards
  Playoff Wittman - głównie tu upatruję przewagę drużyny z Waszyngtonu. Solidny team, nikt się nie wyróżniał, ale dołożenie Pierce'a może być tym brakującym klockiem. Mistrza nie zrobią, ale krwi napsują.
   
  Cleveland vs Bulls
  Chicago rzucało w 1. meczu jak naćpani (% z kosmosu, oczywisty fluke), a Cavs i tak byli -4 na 2 minuty do końca. LBJ zagrał słabo (czyli bardzo dobrze, ale nie świetnie) i trochę za bardzo forsował. Pau krył Miller, który już ze 2 lata powinien być poza ligą i to z grubsza tyle.
  W g2 Pau obity w poście (soft!) nic nie ugrał, Rose po dniu przerwy brikował wszystko, Kyrie 21 pkt na 9(!) rzutach. Po 1. kwarcie było po meczu. Teraz mamy best of 5 i myślę, że Cleveland zamknie to w g6 w Chicago.
   
 16. Like
  Makubczak reacted to Backrus in Hej tu NBA!   
  Podsumowanie typów na 1. rundę mamy powyżej. Na coś bardziej merytorycznego (wrażenia z serii) zabrakło dziś czasu. Poniżej również na szybko typy na półfinały konferencji:
   
  GSW vs MEM - MEM w 7
  LAC vs HOU - HOU w 7
  ATL vs WAS - WAS w 7
  CLE vs CHI - CLE w 6
   
  Trochę więcej postaram się skrobnąć jutro. Stay tuned!
 17. Like
  Makubczak reacted to Backrus in Hej tu NBA!   
  Na początek kilka linków do artykułów na rozgrzewkę:
  10 najlepszych statline'ów sezonu
  "Komu mam kibicować?" aka "Na który wagonik wskoczyć?" - tabelka dla niedzielnych kibiców
  Average 3PTM | 3PTA | 3PT% per NBA season - czyli jak zmieniła się liga
  Wschodnie modele ringów
  Zachodnie modele ringów

  Czas na kilka konkretów: 
  Rozkład 1. rundy
  Bracket i series huby

  Lecimy! Serie opisuję w kolejności od najnudniejsze do najbardziej ekscytującej w 1. rundzie.

  Atlanta Hawks (1) vs Brooklyn Nets (8)
  Nie widzę szans, by stary i schorowany Brooklyn urwał choć jedną grę Atlancie. Różnica na ławce i w talencie jest zbyt duża. Jedyny ciekawy matchup to wysocy Hawks (Horford, Millsap, Brand i Antic) przeciwko Lopezowi. Poza tym raczej bez emocji.
  Atlanta w 4

  Toronto Raptors (4) vs Washington Wizards (5)
  2 teamy, które myślą, że są dużo lepsze niż w rzeczywistości. Obie drużyny rzucają dość słabo, grają na siłę, nic ciekawego tu nie widzę. Seria raczej bolesna dla oczu.
  Washington w 7

  Cleveland Cavaliers (2) vs Boston Celtics (7)
  We're here, baby! Raczej rozgrzewkowa seria dla Cavs, słynne pierwsze doświadczenie dla Kyriego i Love'a - zobaczymy co z tego wyjdzie. Myślę, że oszczędzą trochę LeBrona (mając w perspektywie serię z Chicago). Zapowiadają się wyrównane, choć mało emocjonujące mecze. Sweepa nie przewidują, bo raz że Kawalerzyści mają problemy z koncentracją, a dwa że Boston to dość uparty zawodnik (coś u siebie powinni wziąć). Skąd więc, bądź co bądź, dość wysoka pozycja w rankingu? Bo cały sezon czekaliśmy właśnie na Cleveland w PO.
  Cleveland w 5

  Chicago Bulls (3) vs Milwaukee Bucks (6)
  To wcale nie będzie spacerek. Po 25 latach znowu dostajemy Chicago vs Milwaukee. Czy Kidd będzie lepszy od Thibsa? Chyba jeszcze nie w tym roku, ale w sumie czemu nie? Brak doświadczenia jest największą słabością Bucks. Chicago kontenderem nie są i nie będą tak długo jak Rose będzie zarabiał masę kasy za niegranie w koszykówkę. Dzieciaki lubią udowadniać ekspertom, że Ci się mylą i myślę, że postawią twarde warunki. Jest to też jedyna nadzieją na coś ciekawego w serii, bo jak nudnie grają Bullsi, wszyscy fani wiedzą.
  Chicago w 6

  Portland Trail Blazers (4) vs Memphis Grizzlies (5)
  Kontuzje trochę psują nam ten ekscytujący pojedynek. Bardziej boli to Portland, które przez 60 meczów wyglądało jak kontender, żeby w 6 tygodni stać się first round exitem na zachodzie. Tak czy siak, hype jeszcze nie umarł. Slugfest? Będzie. Matchupy? Proszę bardzo: Lillard vs Conley, Aldridge vs Randolph. Ciężko cokolwiek przewidzieć, ale postawię na trochę mniej obitych.
  Memphis w 7

  Houston Rockets (2) vs Dallas Mavericks (7)
  Playoff Rondo - na to liczyło Dallas robiąc najgłośniejszy trejd sezonu. Czy on gdzieś tam jeszcze siedzi? Czy Dirk ma jeszcze paliwo na ostatni run? Nie zapominajmy, że to Monta dyryguje zespołem. Myślę, że cała seria sprowadzi się do pojedynku Harden vs Carlisle (jak ustawić obronę, żeby spowolnić Jamesa). Poza tym interesujące powinno być starcie wysokich - Howard vs Chandler. Chciałbym zobaczyć jeszcze dominującego Dwighta, ale chyba się nie doczekam (bo że gość nie ma psychiki mistrza i ringa nie wygra, wiem).
  Dallas w 6

  Golden State Warriors (1) vs New Orleans Pelicans (8)
  Playoff Davis! Najlepsza drużyna vs najlepszy zawodnik ligi (a pewnie i świata w ciągu 2 lat). Unibrow jest big time, wystarczy spojrzeć na ich pierwszy playoff game z San Antonio. Must-win i nie było czołkowania (ehm, ehm, LeBron). Tyrek w końcu cały sezon solidnie (pamiętacie jego rookie year? kiedy kręcił 20-5-5, numerki na poziomie Jordana, Robertsona i LeBrona). Wrócił Jrue, choć minuty ograniczone, to broni i atakuje, jakby był całkowicie zdrowy. Asik wymęczy Boguta, przez co Davis będzie miał łatwiejszą robotę. Sercem czuję upset (nie kupuję tego GSW, playoffy to inna para kaloszy niż rs, choć to najmocniejsza iteracja zespołu od 40 lat), ale nikt jeszcze dobrze na tym nie wyszedł
  GSW w 6

  Los Angeles Clippers (3) vs San Antonio Spurs (6)
  HMA, który nie jest home courtem. Doc, który jest chyba jednak lepszym mówcą motywacyjnym niż trenerem od X i O. Gwiazdy są przehajpowane: CP3, który jest świetnym zawodnikiem, ale nic nie wygra przez warunki fizyczne; Blake dość długo kontuzjowany, jego post up game i "klejenie" się przy spinie jak zwykle są podejrzane; DeAndre dalej nie potrafi rzucać osobistych. To będzie brzydka seria, mecze będą długie - Pop zawsze hakuje cienkich ft shooterów i teraz nie będzie inaczej. Ale mamy absolutny top talentu, składy niewiele różnią się w porównaniu do zeszłego roku. Wisienką na torcie będzie pojedynek trenerski. Anyway, jeśli San Antonio będzie zdrowe, to powinni gładko przejść do następnej rundy.
  Spurs w 6

  Co tu więcej? Może jakieś picki? Wschód i finał bierze Cleveland, chyba że trafią na Spurs. Wbrew pozorom, mają najszybciej reagującego coacha w lidze (co było widać podczas anihilacji Miśków na wyjeździe pod koniec marca), ale do Popa trochę mu brakuje. Playoffy wygrywa talent, a ten w Cleveland jest ogromny. Z drugiej strony, nie ważne jak duże puzzle masz, jeśli nie potrafisz ich odpowiednio złożyć, co od wielu lat wychodzi drużynie z Texasu świetnie.

  Startujemy już dziś o 18:30! Enjoy
 18. Like
  Makubczak reacted to czajekmilenium in Czajekmilenium pre play TENIS   
  Musialem 

 19. Like
  Makubczak got a reaction from RobertoW1 in Doświadczony bez sukcesów!   
  Witaj. Spróbowałem pierwszy raz zagrać tak In-play z twoimi poradami i miałem delikatnie dodatni profit. Kilka rynków minusowych, ale widzę, że jest tutaj potencjał. Wyeliminować błędy, które się popełnia i będzie super. Dzięki RKOTACOMANDO!
 20. Like
  Makubczak got a reaction from rkotacomando in Doświadczony bez sukcesów!   
  Witaj. Spróbowałem pierwszy raz zagrać tak In-play z twoimi poradami i miałem delikatnie dodatni profit. Kilka rynków minusowych, ale widzę, że jest tutaj potencjał. Wyeliminować błędy, które się popełnia i będzie super. Dzięki RKOTACOMANDO!
 21. Like
  Makubczak reacted to rkotacomando in Doświadczony bez sukcesów!   
  Dziś bez czerwieni ale też bez dużych zieleni. Udało się pograć spokojnie i rozważnie. 

 22. Like
  Makubczak reacted to RobertoW1 in HORSE RACING TRADING   
  HORSE RACING TRADING
   
     Przepraszam iż nie przedstawiłem i nie opisałem się wcześniej ale ten blog to przypadek, który troszkę mnie wciąga 
  ze względu na to że jestem w śrut ludzi którzy mnie rozumieją a moja żona NIE. Nie interesuje ja moja pasja do giełd 
  a ja sam nie mam się o tym z kim wygadać.
     Mam na imię Robert, 29 lat zaczynałem swoją przygodę od zakładów bukmacherskich w 2010r, jak każdy z pewnością, była to piłka nożna i głupi system progresywny, bez sukcesów. Po roku niepowodzeń przerzuciłem się na europejską koszykówkę 
  w której szło mi znacznie lepiej, obstawiałem wyłącznie kursy powyżej 2,00 na kluby które moim zdaniem miały ten kurs zawyżony na swoje możliwości (valuebety), ośiągałem całkiem dobre wyniki aż do momentu w którym wpadła mi dłuższa seria porażek zwłaszcza pod koniec spotkania np.głupim rzutem za 3pkt. Wtedy uświadomiłem sobie a grałem na BET365 ,
  że mogłem postawić na ten drugi zespół którego kursy były w przedziale 5-10 i zapewnić sobie zysk bez ryzyka i tak to się
  zaczęło. Po miesiącu znalazłem BETFAIR które przez pół roku było czarną magią grałem kosza, tenisa i piłkę nożną, traciłem 
  fortuny bo na euro patrzyłem jak na zwykłe złotówki. Postanowiłem grać pre-play ale długo schodziło złapanie ticka, a jak go 
  już złapałeś to na następnym meczu dwa traciłeś, totalne koło minusowej fortuny. Miałem dość ale nie chciałem się poddać
  i przypadkiem oglądając na youtube film z tredingu wpadłem na bettradera i wyścigi konne w grudniu 2013 i tak zostało do
  dziś. Początki masakra strategia 1 ticka, zero pomysłu na swinga. Straty cięte były jak było za póżno, nie wiedziałem o co chodzi jak to się dzieje ze raz leci lay a zaraz back? Uczyłem się skrupulatnie przez ten okres i wyciągnąłem wnioski, kilka 
  z nich wam zdradzę, oto one:
   
  - wybieram tylko max dwa rynki
  - gram tylko lay lub back nigdy jednocześnie
  - kursy tylko od 3 do 10 nigdy niższe za duży bigos
  - jeśli czegoś nie rozczytam po wykresie niegram
  - tylko swingi od 3-10 ticków , 1 tick jest nieopłacalny
  - tylko z trendem
   
   
   
   
     
     
   

 23. Like
  Makubczak reacted to rogalkr in HORSE RACING TRADING   
  zonie za rok kupisz torebkę Louis Vuitton to jej przejdzie, mojej przeszło
    GL 
   
 24. Like
  Makubczak got a reaction from mikele in HORSE RACING TRADING   
  Ło panie, jak to robisz?
 25. Like
  Makubczak reacted to Szmytyfyry in [3 ticks]   
  01.03.2015
   
  Atl Madrid III v Alcobendas Sport : Match Odds
  1.33
   
   
  Nonthaburi FC v Krung Thonburi FC : Match Odds
  0.41
   
   
  South China v Citizen AA : Over/Under 2.5 Goals
  1.22
   
   
  Leverkusen U19 v VfL Bochum U19 : Match Odds
  0.36
   
   
  Nantes v Guingamp : Match Odds
  1.99
   
   
  Randers v Silkeborg : Match Odds
  0.55
   
  SV Meppen v Luneburg : Match Odds 0.07
   
   
     
  Dzięki astana
  Staram się przestrzegać ustalonych zasad a wynik jest efektem wielu
  podobnych transakcji na jednym rynku przy stałej ustalonej kwocie
   
  Przykład:

   
   
   
  Witaj Makubczak
  Postaram sie zapisać wejście-wyjście rynku Tennis
  w formie zdjęć lub video będzie łatwiej wyjaśnić
  Obserwuje na drabince Cymatic :Kolumne - Traded Volume
  i odpowiednio staram sie ustawić sprawdzając przebieg meczu na bet365
   
   
   
  Strata: 0.00
  Zysk: 5.93
   
  1 Chelendz = £21,36 / £1250.00