Skocz do zawartości
News Ticker
 • This is a news ticker

SiwasMordas

Użytkownik
 • Zawartość

  43
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Posty dodane przez SiwasMordas


 1. E-mail od Skrill:

  "Z przyjemnością potwierdzamy otrzymanie Twojej  wpłaty zwykłym przelewem bankowym.   Wygląda jednak na to, że ta transakcja została zrealizowana przy użyciu rachunku bankowego należącego do innej osoby. Oto jej szczegóły:

  Kwota: PLN 1000

  Aby ta płatność zasiliła Twoje konto, potrzebujemy Twojej pomocy.  Zaloguj się do swojego konta, wejdź w zakładkę „Ustawienia” i wybierz jedną z poniższych opcji widniejących w zakładce „Weryfikacja”:

  1.      Zweryfikuj kartę kredytową / debetową
  2.      Zweryfikuj konto bankowe

  Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zostaną wyświetlone, jak tylko wybierzesz preferowaną formę weryfikacji swojego konta.

  Jeżeli dokonałeś już takiej weryfikacji, a ta transakcja – zrealizowana z rachunku bankowego należącego do innej osoby – ma charakter cykliczny, pobierzemy stosowną prowizję administracyjną w wysokości 10  EUR za przetworzenie tej wpłaty.

  Przy kolejnych przelewach tego typu zachęcamy do korzystania z własnego rachunku bankowego.  Więcej informacji o depozytach gotówkowych oraz wpłatach dokonywanych przez podmioty trzecie – możesz znaleźć w naszej sekcji Pomoc. (https://help.skrill.com/pkb_sc_article_FAQ?id=kA0D0000000Ci5p&l=pl&t=s) "

   

  Zaczynają mnie mocno drażnić takie ukryte opłaty.

  Znalazł ktoś na ich stronce info o tej opłacie? Jeśli tak proszę o wstawienie linka.

   

  Gryzie mi się to z tym wpisem: https://www.skrill.com/pl/support#/path/PŁATNOŚCI/Wpłaty/906663102/Czy-można-dodać-środki-do-swojego-konta-Skrill-z-karty-kredytowej-lub-rachunku-bankowego-należącego-do-kogoś-innego.htm

  Oczywiście 10 euro z konta wyparowało.

   

  W momencie wpłaty środków widnieje taki komunikat na stronie Skrill:

  " Przelewy muszą pochodzić z rachunku bankowego na nazwisko ..... Wpłaty w gotówce nie mogą być akceptowane ze względu na przepisy przeciwdziałające praniu pieniędzy. W przypadku przelewów od osób trzecich lub wpłat w gotówce użytkownik zostanie obciążony kosztami bankowymi i administracyjnymi ich zwrotu. "

  I tutaj znowu mi się to gryzie z tym, że taka wpłata powinna zostać zwrócona a mi ją zaksięgowano na koncie Skrill oczywiście z pomniejszeniem o ponad 40 zł. WTF???


 2. 30 minut temu, SIMON napisał:

  Jak można odzyskać pieniądze pozostawione na koncie Betfair?

  Wszedłem na stronę z innego VPN pojawiło sie okienko logowania. Mówię o super udało się działa!

  Wpisuje swój login a tam wyskakuje komunikat konto zostało zablokowane!

  Jakim prawem blokują konto ? Przecież to dyskryminacja. Zabronione jest przecież logowanie się z terenu Polski a nie Polakowi tak?

  Skoro jestem Polakiem logującym się z VPN Holandii to o co chodzi?

   

  Najważniejsze pytanie moje jest jak i czy w ogóle mogę odzyskać moje pieniądze.

  Wpisz sobie w google "betfair live chat", tam odzyskasz pieniądze.


 3. Dnia 9.03.2011 o 13:11, sonda napisał:

  Pożyteczne informacje Homik ja tylko dodam coś od siebie odnośnie numeru Tan,ponieważ mieliśmy ostatnio kilka awari na giełdzie to taki numer wydaje się być pożyteczny jest jednak małe ale.Ja zawsze myślałem że ten numer to moja ostatnia deska ratunku w przpadku awarii i gdy giełda padła BT lite i BT mobile już nie działało to zadzwoniłem do nich(między innymi musiałem wystukać datę urodzenia)niestety w takiej sytuacji nie mogli nic zrobić usłyszałem tylko zdanie które wszycy dobrze znamy że technicy pracują nad przywróceniem strony itp.tak więc owszem taki numer może być przydatny ale raczej w innych przypadkach losowych.Zawsze jednak warto próbować bo być może tak było tylko konkretnie w tym przypadku a nie chciałbym wprowadzć kogoś w błąd,ja dzwoniłem tam tylko raz.

  Ostatnio dość często te awarie, chociażby w ostatnią sobotę i poniedziałek. Bardzo pożyteczny link: http://status.developer.betfair.com/ .

  Mógłby ktoś pokrótce przedstawić jak wygląda taka rozmowa telefoniczna? Wiadomo, że czas się liczy i rozmowa musi przebiec sprawnie i szybko, więc dobrze być do niej przygotowanym. Wystarczy podać nr TAN, datę urodzenia, rodzaj zakładu na konkretne zdarzenie (back lub lay), kurs, stawkę i trwałość zakładu?

  Np.:

  JK416493

  01.01.1980

  Horse Racing Win Market

  Horse: "Crosse Fire"

  Back (Lay)

  Odds 3.5

  Stake 100 Euro

  Take SP (Keep)(Cancel)

   

  P.S. Ten numer telefonu, który podał HoMiK155 jest nadal aktualny, bo ja mam inny?


 4. Dnia 6.02.2017 o 15:31, Drifter napisał:

  Dzieki za odp

  u mnie najgorsze jest czekanie, zbyt czesto wchodzę na siłe i wiadomo jak cie kończy, ale wszytsko da  sie poprawić.
   

  a jeżeli chodzi o duże bety, ostatnio tradowałe na rynku na który było już ponad 100k spokojnie, akurat byłem w pozycji i nagle bang 7,8 ticków straty, okazało sie ze ktoś wszedł za prawie 50k w 1s, poczekałem chwile byłem juz na paru tickach starty i to samo, mocny skok kursu, duzy red ale cóż zycie.

   

  Poczekaj z wejściem do momentu aż się skończy poprzedni wyścig, to mniej się narazisz na dużą stratę. Jak kurs na faworyta jest niski a na pozostałych wysoki, powyżej 8 i nagle ktoś przywali dużego beta na back, to spodziewaj się że za chwilę to się powtórzy. Przy niskich kursach do gry wchodzą gamblerzy z bardzo dużymi sumami.


 5. Materiałów nie znajdziesz. Najlepszy materiał, to odpalić program i obserwować zachowania rynków ale ze skupieniem - samo gapienie się w ekran nic Ci nie da. Dobrze by też było gdybyś miał dostęp do kanałów Racing UK i At the Races. Nie spodziewaj się, że ktoś Ci powie w jaki sposób zarabiać pieniądze. Jeśli to Twój początek przygody z koniami, to przygotuj się na długą i trudną przeprawę. Jeśli starczy Ci cierpliwości, to zostaniesz wynagrodzony.

  Jeśli masz pytania, zadawaj je w temacie kolegi Krystiana.


 6. Nie ma takiej możliwości. Możesz wejść w "Narzędzie zakładów wielokrotnych" i tam pokombinować w zakładce "Stop Entry"->"Zysk". Oddzielnie dla każdego z koni podajesz warunki wejścia lub wyjścia. Ale jeśli chcesz to zastosować do In-Play, to pamiętaj że zakłady są przyjmowane z kilkusekundowym opóźnieniem i zwyczajnie może nie przyjąć Ci tych zakładów.

  Schowek01.jpg


 7. Jeszcze jedno pytanie mi się nasunęło. Widzę, że korzystasz z BA. Nie wiem czy miałeś doświadczenie z innymi softami i tym samym czy będziesz w stanie odpowiedzieć na moje pytanie. Czy według Ciebie każdy soft nadaje się do tradingu HR Pre, np. Geeks Toy, Cymatic itp.? Czy może BA czymś szczególnym się wyróżnia, czymś co ewidentnie wspomaga trading na koniach a czego nie znajdziemy w ww. softach? Np. zastanawia mnie, co oznacza kolor pomarańczowy i jasnozielony z Twojego screena w kolumnie ilości przetradowanych pieniędzy.


 8. Swój poziom doświadczenia oceniłbym na przyzwoity ale nie wystarczający. ;) Mój styl polega na bacznej obserwacji gotówki na drabince a to nie pozwala na jednoczesną obserwację pozostałych koni. Interesują mnie tylko cyferki. Obejrzyj chociażby filmik użytkownika @lepusti na tym forum:

  Ale z chęcią pójdę za Twoimi radami i zobaczę jakie będą rezultaty.

   

  Czy korzystasz z innych wykresów poza betfair?

   


 9. Dnia 21.08.2016 at 20:00, Krystian napisał:

  Rozwiązanie gdy BF pójdzie z PL jedziesz do UK zakładasz konto wracasz łączysz się przez VPS.

  Mógłbyś rozszerzyć swój wpis?

  Powiedzmy, że mam aktualnie konto. Dostaję wiadomość od Betfair, że mam jakiś czas na wypłacenie środków i je zamykają. Co dalej?

  Na jakiej podstawie stwierdzą, że jestem w Polsce i zamkną konto - adresu? Można go zmienić na adres w UK i potem grać przez VPS?

  Czy w ogóle będę mógł otworzyć nowe konto po zamknięciu starego na to samo imię i nazwisko?

  Podsumowując, chory ten nasz kraj. Zamiast robić coś, żeby ludzie wracali zza granicy, to jeszcze przykładają łapę do tego, żeby więcej nas wyjechało.

  Skoro forex jest legalny, to dlaczego trading sportowy nie, przecież to jedno i to samo.


 10. Czy masz włączone "Virtual bets ("Virtual Prices")"? Widzę, że jest róznica w kwotach przy zmianie tego ustawienia.

  Czy mógłbyś polecić jakąś stronkę, gdzie opisany jest rodzaj wyścigu, tak jak wspomniałeś np. NHF?

  Czy istotna jest dla Ciebie znajomość rodzaju wyścigu (czy według niego obierasz strategię), czy spokojnie mógłbys grać nie mając tej wiedzy?

  Lepiej grać na jednej drabince czy mieć podgląd na jeszcze kilka koni?

  Dużo osób pisze, Ty również, że jak widzi gdy coś się dzieje na drugim koniu, np. zawraca, to wychodzi z pozycji itp. Podsumowując, opiera swoje decyzje na podstawie obserwacji innych koni, na których aktualnie nie traduje. Ja natomiast zauważyłem, że wygląda to trochę inaczej. Nie jest tak, że jeśli jeden koń idzie w górę, to drugi spada z opóźnieniem, wszystko się dzieje w tym samym czasie- nie ma czasu na reakcję. Jaki jest więc sens patrzenia na inne konie?


 11. Wnioskuje, że nie grasz każdego wyścigu po kolei jak popadnie tylko czekasz na breakouty, jeden strzał ale za to pokaźny.

  Czy będąc kilka ticków na plus uśredniasz zysk chroniąc pozycję przed redem a jednocześnie czekając na większe greeny?

  Czy zdarza Ci się uśredniać stratną pozycję w nadziei, że nastąpi odwrót? Wiem, że nadzieja w tradingu, to złe słowo.

  Czy korzystasz z algorytmów?

  Pisałeś wcześniej o 150k w okolicach czwartej minuty, miałeś na myśli jednego konia czy cały rynek?

   

   


 12. Czym się kierujesz przy otwarciu pozycji, dużą gotówką za plecami, analizą techniczną czy może czymś innym?

  Jak sobie radzisz z rozpoznawaniem "udawanych" pieniędzy (spoof)?

  Co robisz w momencie, gdy na rynek wrzucona jest duża kasa i w ciągu milisekund jesteś kilkanaście ticków do tyłu, czekasz na powrót czy wychodzisz z dużą stratą?

  Czy nauczyłeś się już rozpoznawać wszelkiego rodzaju manipulacje dużych graczy?


 13. Orientuje się ktoś czy w Bet Angel można jednym kliknięciem składać zakłady "pending"? W Geeks Toy jest w "Multi Bet Tool" funkcja "Stop Entry", niestety trzeba się sporo naklikać, żeby postawić zakład. Chodzi mi o coś bardziej zautomatyzowanego, gdzie taki zakład można stawiać bezpośrednio z drabinki.


 14. To, że w lewo łatwo jest oczywiste, tylko zysków wtedy nie ma. Zasada "tnij straty szybko a zyskom pozwól rosnąć" tutaj sowicie by wynagrodziła. Najważniejszy pierwszy green by zabezpieczyć pozycję w razie nagłego zwrotu, a potem uśredniać zysk i albo wychodzisz na zero albo zarabiasz dużo.


 15. Może mi ktoś wytłumaczyć do czego służy opcja "Use LTP" w Multibet Tool? W instrukcji Geeks'a nie jest ona opisana. Domyślam się, że znaczy to dosłownie "użyj ostatniej przehandlowanej ceny" ale nie mam pojęcia kiedy i jak to działa.

  Use LTP.jpg


 16. Strategia "Tape reading".

  Omawiane tu są przykłady na giełdzie amerykańskiej ale podobieństw dużo do tego co dzieje się na rynkach wyścigów konnych UK i IRE.

  Zastanawiałem się, w którym miejscu wkleić - czy tutaj czy w dziale video tutoriali. Jak złe miejsce, to proszę o przeniesienie.

   

   


 17. Dzięki @yavor, o tym wiedziałem. Nie można przekroczyć 20 zapytań na sekundę. A jeśli mam otwarte dwa Geeksy i oba na tym samym rynku, to zapytania się sumują czy nie?

×