Jump to content
News Ticker
 • This is a news ticker

SiwasMordas

Użytkownik
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Reputation Activity

 1. Like
  SiwasMordas got a reaction from lostdesper in edukacja na konie   
  Materiałów nie znajdziesz. Najlepszy materiał, to odpalić program i obserwować zachowania rynków ale ze skupieniem - samo gapienie się w ekran nic Ci nie da. Dobrze by też było gdybyś miał dostęp do kanałów Racing UK i At the Races. Nie spodziewaj się, że ktoś Ci powie w jaki sposób zarabiać pieniądze. Jeśli to Twój początek przygody z koniami, to przygotuj się na długą i trudną przeprawę. Jeśli starczy Ci cierpliwości, to zostaniesz wynagrodzony.
  Jeśli masz pytania, zadawaj je w temacie kolegi Krystiana.
 2. Like
  SiwasMordas got a reaction from Makubczak in Strategie gry na koniach   
  Strategia "Tape reading".
  Omawiane tu są przykłady na giełdzie amerykańskiej ale podobieństw dużo do tego co dzieje się na rynkach wyścigów konnych UK i IRE.
  Zastanawiałem się, w którym miejscu wkleić - czy tutaj czy w dziale video tutoriali. Jak złe miejsce, to proszę o przeniesienie.
   
   
 3. Like
  SiwasMordas reacted to cashis in Geeks Toy a Windows 10   
  Ja działam na 10 bez problemu. 
 4. Like
  SiwasMordas got a reaction from Kasta in Kto ustala kursy na wyścigach konnych?   
  Mówi się, że na rynkach wyścigów konnych kursy ustalane są tylko przez popyt i podaż. Pytanie w obrębie czego jest ten popyt i podaż? Np. dwie giełdy betfair i smarkets mają cały czas identyczne kursy a przecież jak ktoś na betfair ściągnął kurs o kilka ticków kupując za dużą kasę, to przecież w tym samym momencie nikt tego nie zrobił na smarkets, więc dlaczego i tam kurs spadł??? Wiem, że chodzi o to, by nie było surebetów, ale jak to ma się rzeczywiście do popytu i podaży? Kto tu kogo naśladuje z kursami?
×
×
 • Create New...