Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

Sposób polega na graniu lay overów (1,5 ; 2,5 itd).Jest to właściwie nic innego jak progresja.

Zaczynamy przed meczem z lay o 1,5,jeśli padnie bramka to gramy lay o 2,5 itd,jeśli padają bramki.Zabezpieczeniem jest lay cs w ostatnich minutach meczu ,na wypadek strzelenia bramki.

W przypadku braku bramki w 1 połowie zysk z lay o 1,5 wynosi ok 50 % stawki,przy wyjściu w 30 min około 30 %stawki.Wprzypadku gola w około 20" ,wprzerwie można wyjśc z małą stratą z o 1,5 i zyskiem o 2,5.

Przykład:

Zenit St Petersburg - Twente

1.Przed meczem lay o 1,5 (1,28)stawka 4,0 ,zobow. 1,12

2.Gol w 17" lay o 2,5 (1,48)stawka 4,0 ,zobow. 1,92

3.Gol w 37" lay o 3,5 (1,82)stawka 4,0 ,zobow. 3,28

Wynik końcowy 2:0

-1,12+3,8+3,8=6,48e

W tym przypadku można było wyjśc z lay o 2,5 na zero i miec zysk z lay o 3,5 pokrywający stratę z lay o 1,5.

Najgorsze będą mecze z dużą ilością goli,i golami w ostatnich minutach meczu.

• Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam Itan strategia godna uwagi gram podobnie tylko ja zaczynam od lay over 3.5 średnie kursy 3.50 i zobowiązanie jest większe. Napisałeś "Zabezpieczeniem jest lay cs w ostatnich minutach meczu ,na wypadek strzelenia bramki." Co przez to mam rozumieć lay CS ale jakiego wyniku napisz. Bo rozumiem że np mamy 80 minute wynik 2-1 zagraliśmy od początku tak jak ty i doszliśmy do lay over 3.5 gola i teraz stawiamy lay CS 2-1 ? Napisz czy dobrze rozumiem dziś potestuje to sobie i dam znać pozdro.

siemka Panowie

myślę , że Itan ma na myśli bieżący rezultat meczu , masz 85 minute jest 2:1 robisz lay na ten wynik kurs pewnie coś około 1.35 , więc zobowiązanie nie będzie duże , w przypadku jakiejkolwiek bramki w ostatnich minutach zyskujesz na o4,5 , którego wykupiłeś wcześniej , no i na CS . problem jest tylko wtedy jeśli po wykupieniu CS padają jeszcze dwie bramki , albo jeśli ogólnie padnie więcej niż 4 bramki . zastanawiam się też , czy przy każdym scenariuszu będzie taka sytuacja , że oba wyższe overy pokryją nam zobowiązania z niższych zwłaszcza w przypadku 4 bramek , co w sumie nie jest już taką rzadkością , oczywiście można zwiększyć zobowiązanie i wtedy tak sią stanie , ale z tego co widzę strategia ma na celu osiągnięcie tego samego zysku . no ale to trzeba potestować , ale przyznaję , że ciekawie brzmi

pozdro

Grając od razu lay o 3,5 zobowiązanie wydaje się byc zbyt duże do ryzyka,w przypadku 2 bramek w 1 połowiemusiszskoczyc na lay 4,5 i od razu zobowiązanie jest jeszcze większe.

"Zabezpieczeniem jest lay cs w ostatnich minutach meczu ,na wypadek strzelenia bramki."-jeli nie udało się wyjśc wcześniej z zyskiem ,a są np 3 bramki w 85",a mamy zagrany tylko lay o 3,5 ,to gramy lay aktualnego wyniku,np 2:1,kurs pod koniec spotkania powinien wynosic około 1,15-1,25.Jesteśmy wtedy zabezpieczeni jeśli strzelą chociażby 1 bramkę.Można rozłożyc zysk na poniżej ,albo że wynik się zmieni.Oczywiście nie w każdym spotkaniu musimy wyjśc na plus,ale w dłuższej perspektywie przy określonej skuteczności będzie to dawac profity.

Grając lay o 1,5 po kursie 1,29-1,4 zobowiązanie jest małe,a jeśli nie będzie gola w 1 połowie,albo będzie 1 gol(a my zagraliśmy lay o 2,5) to po przerwie możemy wyjśc na plusie.

Przykład 2 bramek w 1 połowie:

Anorthosis - AEK Larnaca ,gol padł już w 2 minucie ,jeszcze nie zdążyłem zlayowac o 2,5,a tu 2 bramka.Postawiłem lay 3,5 i lay 2,5 ,zaraz po odwieszeniu rynku,coś koło 5 minuty:

lay o 1,5 stawka 0,20 zobowiązanie 0,06

Gole padły w 2 i 4 min,a odwieszenie rynku za krutkie ,więc po 2 golu postawiłem:

lay o 2,5 stawka 0,26 zobowiązanie 0,02

lay o 3,5 stawka 0,28 zobowiązanie 0,10

Mecz za kończył się wynikiem 1;1:

-0,06+0,26+0,28= +0,48e

Strategia bardzo dobra :) Gorzej jeżeli do przerwy są 3 bramki bo i tak się zdarza ;) Powiedz mi, czy skupujesz lay over 1,5 ; 2,5 ; 3,5 ; 4,5 po każdej bramce, czy czekasz jakiś czas na ustabilizowanie rynku ? :)

Co ze stawkami, stawiasz zawsze taką samą wygraną przy layu? Np.

początek meczu lay over 1,5 - wygrana 10 zobowiązanie 2

1 gol lay over 2,5 - wygrana 10 zobowiązanie xx

2 gol lay over 3,5 - wygrana 10 zobowiązanie xx

Na takiej zasadzie? Czy stawki dobierasz tak aby miec zabezpieczenie poprzedniego zakładu?

Przetestuję na meczu Totenham i zobaczymy co z tego będzie ;)

Jeśli do przerwy są 3 bramki,to można przyjąc że już sobie postrzelali,i w 2 tyle już nie bądzie :-D

Po 1 bramce gram lay o 2,5 jak kursy się ustabilizują,czyli mam zapas 2 bramek.Ja akurat gram stałą stawkę,żeby było pokrycie straty i zysk,ale można zwiększac-jak kto chce.Na powyższym przykładzie (AEK) zwiększałem,stawki jak widac bardzo małe,ale i ryzyko też.Ze stawkami radziłbym nie przesadzac,zależnie od banku,bo nie na wszystkich spotkaniach musimy byc na plus.

No dokladnie ;) tylko itan nie przewidzisz, czy taka Barcelonka sobie nie wystrzela w drugiej połowie kolejnych kilku bramek ;d

No dobra powiedzmy, że jest do przerwy to 1-0. masz zero z 1,5 i zysk z 2,5. Wychodzisz z zyskiem czy czekasz po przerwie :) ?

Ja bym się raczej skłaniał do wyjścia.

No wydaje się ok wszystko tylko wiadomo 3 bramki do przerwy może być nie ciekawie ale nie zawsze przykład ostatniego spotkania w LM Bayern-Inter 2-1 do przerwy skończyło się 2-3, ale czasami jest multum goli. Myślę że nad stawkowaniem trzeba się zastanowić wydaje mi się że optymalnie żeby suma wszystkich zobowiązań wynosiła max 10% banku. Co do wyników to jeżeli do przerwy 0-0 to wiadomo najlepiej chyba wychodzić i cieszyć się z grrena co do 1 bramki do przerwy to tak jak autor napisał sprzedajemy oby dwa rynki i wychodzimy z zyskiem. Zastanawiam mnie tylko jak gol padnie over 40 minuta co wtedy? Lay over 2.5 będzie wysoki raczej no ale to wszystko do przetestowania .

Co do Barcy to w tym sezonie 3 przegrane na nich miałem tylko a w tej rundzie same wygrane przypomnę że zaczynam lay over 3.5 w meczach realu i barcy kursy na poziomie 1.90 pozdrawiam

No dlatego pisał itan że można wyjść z zyskiem 30% w 30 minucie :) Ja tak zrobię jak nie bedzie bramki w meczu totenhamu, bo zawalilem i dałem wygraną 2e. Jako ze gram bez nakladki teraz to nie bede mogl szybko zgreenowac ;) Ale przetestuję jutro na kilku meczach bo system wydaje się w porządku.

Jak ktoś obserwuje mecz to niech spogląda na kursy overa 2,5 itd. Bo możliwe że im później bramka tym mniejsze zyski a nawet straty.

Oczywiście nie wszystkie spotkania się nadadzą,lepiej grac te z kursem na under od 2 w dół,ale to nie jest regułą,bo różnie może byc.Lepiej wychodzic jak jest zysk,niż doczekac się 2 bramek w 80 minutach,będąc z lay 0 1,5.

"żeby suma wszystkich zobowiązań wynosiła max 10% banku"z tym się zgodzę.

"No dobra powiedzmy, że jest do przerwy to 1-0. masz zero z 1,5 i zysk z 2,5. Wychodzisz z zyskiem czy czekasz po przerwie :) ?"-ja wychodzę,po co się denerwowac.

Barcelona,czy Real M-ja bym się wogóle zastanawił czy grac takie spotkania,ewentualnie z niskim layem na o 2,5 albo 3,5 i po kilku czy 30" bym wyszedł.Ogólnie wychodzę jak mam już zysk,albo pokrytą stratę i zysk.

Bez testow i sprawdzania , bramek zawsze pada wiecej w drugiej polowie,

z tym postrzelali sobie w pierwszej to juz nie beda w drugiej to bym uwazal ,jezeli by porownac to jednak w duzej czesci jeszcze z dwie bramik w drgiej polowie wbijaja.

Jezeli mecz konczy sie duza iloscia goli i ma sie duzy minus , co Robisz ?

W takiej sytuacji , pewnie grasz progresywnie nastepny mecz czy rozkladasz na kilka.

W sumie pewnie odrazu trzeba sie skupic na wyjsciu z zyskiem w polowie spotkania.

Ogolnie jestem sceptycznie nastawiony na progresje na undery.

Jest naprawde niebezpieczna , ale jezeli przeanalizuje sie wszystkie momenty wyjscia to moze jakies korzysci z tego beda , tylko wtedy moze sie okazac , ze jest to odwzorowanie innego obecnego rynku.

jezeli juz cos wymyslac na szybko z progresywnym obstawianiem , to polaczenie rynko pierwszy gol od0-10 i 10-20 minut layem co da kurs powyzej 1.4 , tu trzeba poprostu uniknac wczesnego gola , sredni czas pierwszego gola to miedzy 26-30 minut meczu.

Stawkowanie d'lambert , czyli 1-2-3-4-5-... w momencie trafienia cofanie o jedno.

Raczej to wyglada spokojniej bo w meczu obstawia sie tylko poczatek.

Nie testowalem tego wiec mozna sprawdzic jak wychodzi.

"jezeli juz cos wymyslac na szybko z progresywnym obstawianiem"????

"Jezeli mecz konczy sie duza iloscia goli i ma sie duzy minus , co Robisz ?"-czytaj uważnie.

"W takiej sytuacji , pewnie grasz progresywnie nastepny mecz czy rozkladasz na kilka.",nie chcę mi się cytowac więcej Twoich wypowiedzi, bo nie wiem co mają tutaj wnieśc,ale wystarczy przeczytac każdy post tutaj i wszystko będziesz wiedział,a poza tym nie ma takiej taktyki in-play która dawałaby tylko zyski.

Ogolnie jestem sceptycznie nastawiony na progresje na undery.-no to nie wiem ,progresja na overy?Czekac az padnie gol,równie dobrze można połączyc obydwie taktyki.Bynajmniej nie wziołem do siebie tej krytyki,poza tym sosób pochodzi z zagranicznego forum i tylko ją tutaj przytoczyłem.

Metoda o jakiej itan napisał jest faktycznie dość ciekawa, jak każda. Tylko do każdej potrzebujemy pewnego schematu, oraz odpowiedniego zarządzania bankiem - w tym wszystkim najlepszy jest chyba kapitansb:) Osobiście kiedyś natknąłem się na nią na anglojęzycznej stronie, jednak szczegółów nie pamiętam, tutaj przedstawił nam ją itan w bardzo fajny sposób. Teraz trzeba zająć się testami, ewentualnymi przeróbkami metody do gry na różnych spotkaniach, sam dzisiaj aby nie wyobrażać sobie scenariuszów na sucho wszedłem na kilka spotkań ze stawką 2e więc zobowiązanie rzędu 0,3 e. Z większości rynków zielono, próby dokonałem nawet na barcy co dało zysk kilkunastu centów. Trzeba próbować aby poznać szczegóły, proponuję aby osoby, które rozpoczną testy zapisywały, w której min. padła bramka i przy jakich kursach został zakupiony lay.

Pozdrawiam,

Ja juz dawno pisałem o takim sposobie gry z tym że lay over 1,5 czekanie do 15 min i realizowanie zysku, w przypadku bramki cięcie strat na over 1,5 po co czekac z otwarta pozycja skoro tam przez nastapnych 20 min kurs ruszy sie o 3 ticki, od razu lay over 2,5 i przez 10 nastepnych min odrobienie straty i green.. ale o tym żeby czekać nawet do końca meczu nie myslałem.. Ale troche szkoda przeczekac kwadrans bezbramkowy i dajmy na to następny gol.. i mamy wtedy duża strate z over 1,5 i nie co mniejsza z over 2,5.. bo upłyneło juz to 30 min dajmy na to. Prznosmy sie na o3,5 który bedzie coś koło 1,7-1,90 wiec zobowiązanie nie takie małe a bramka zepchnie go na 1,2-1,30 wiec w przypadku dużej ilosci bramek można troche stracic, ja proponuje po bramce ciąc strate, za ta sama stawke wejsc na kolejny over po kilku min odsprzedawanie tak aby green pokrył strate z overu 1,5 wtedy ewentualna bramka to nie wielka ogolna strata ale i green mniejszy.. trzeba by sie zastanowic bo według mnie granie na overach ma duzy potencjał, a szczegolnei lay overow po bramkach wtedy sa przeszacowane i to mocno..

Przesacowane i to strasznie mocno. Dziś na Realu z Athletico wszedłem po bramce na over 3,5 layowałem przy kursie 1,23 po czym po dosłownie 1 min, sprzedałem przy kursie 1,68!!

Wszystko w formie testów.

post-2-1306395784,09_thumb.jpg

Spoko,też chciałem ugryzc under 1,5 HT,albo raczej lay o 1,5 HT,ale mnie jeszcze nie doszlo.Zastanawiam się też na zagraniu odrazu lay o 5,4 lub 4,5 jako zabezpieczenie.Czekanie do końca jest dośc ryzykowne,więc lepiej wyjśc wcześniej-w przypadku zysku,lub pokrycia strat-jak pisałem.Równie dobrze można grac lay o 2,5 i wyjście po 20" z zyskiem.I tak jak pisałm "system" nie jest mój,gram go czasami za drobniaki(no Zenit się trafił),żeby sprawdzic czy faktycznie w dłuższej perspektywie się sprawdzi,i przyniesie profity.