Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
maniutek

over a rynek faworyta

Recommended Posts

Jest to wegług mnie najlepszy sposób na gre pre live, mianowicie:

- wchodzimy na strone tak poł godz przed meczem
http://www.nowgoal.com/2in1.htm?ID=24&infoid=
szukamy faworyta kurs do 1,50 obeserwujemy czy kurs w hadni na niego spada
- jesli tak wchodzimy na over, najlepiej 2,5 tam jest dobra płynnosc czasem moze to byc AU i czekamy na górke żeby zlapac nieco wyzszego backa
- dalej obserujemy podana strone jesli nic sie tam nie dzieje złego w przeciwna stone nasze pieniadze sa bardzo bezpieczne a zarobek czasem bardzo ładny:)

pozdro zapraszam do gry bo sam tak grałem z bardzo dobrym skutkiem i bez stresu

Jest to wegług mnie najlepszy sposób na gre pre live, mianowicie:

- wchodzimy na strone tak poł godz przed meczem

http://www.nowgoal.com/2in1.htm?ID=24&infoid=

- jesli tak wchodzimy na over, najlepiej 2,5 tam jest dobra płynnosc czasem moze to byc AU i czekamy na górke żeby zlapac nieco wyzszego backa

- dalej obserujemy podana strone jesli nic sie tam nie dzieje złego w przeciwna stone nasze pieniadze sa bardzo bezpieczne a zarobek czasem bardzo ładny:)

pozdro zapraszam do gry bo sam tak grałem z bardzo dobrym skutkiem i bez stresu

Stosuje czasem taki sposób, chocby dziś na meczu Realu z Totenhamem, cały dzień over 2,5 rósl z poziomu gdzieś 1,75 do max 1,91, na około 30min przed mecz na oddsportal można było zobaczyć 1-5 tickowe spadki w handi na real, co miało przełożenie na rynek o/u. Over poleciał co prawda nie dużo, ale spadki na handi też były nie wielkie i z 1,90/91 do 1,88/87. Nie wiem jak się zachowywał rynek AU, więc akurat na tym przykładzie się nie wypowiem. W każdym razie ta metoda ma też bardzo dobre zastosowanie na meczach z małym obrotem, kiedy tak na prawdę gotówka napływa w ostatnich minutach. Polecam także tym co nie lubią grac pre-play i czekać cały dzień, bo można w około pół godzinki zrobić ładnych parę ticków jak w in play, tylko z dużo mniejszym ryzykiem.

tak zdecydowanie nei trzeba czekac cały dzien, a ja od siebie dodam że duzo wieksze swingi złapiemy wchodzac w trend spadkowy overu i spadku na faworyta.. dobry jest rowniez mecz typowo overowy z wyrownanymi druzynami gdzie kurs na minimalnie słabszego rosnie to under wtedy jest godny uwagi, pozdro

mecz typowo overowy z wyrownanymi druzynami gdzie kurs na minimalnie słabszego rosnie to under wtedy jest godny uwagi, pozdro
czyli, ze under w góre tak ? Tak poza tym teraz mi przyszło do głowy, ze przy tej metodzie bardzo pomocny moze okazać się program, który stworzył i ostatnio udostępnił nam wszystkim mario ;-)

Czy dobrze to zrozumiałem? Jeśli handi na fav spada, to znaczy, że back over 2,5 też będzie spadać?