Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

13.04 Hall Green - A6 480M

Recommended Posts

Witam, ostatnio zacząłem za grosze pogrywać na chartach. Szło bardzo dobrze, do owego spotkania. Jak ukaże na poniższych screenach, ustawki na chartach także się zdarzają ;)

Wyścig jak wyścig,godzina 12.00 wbijam na rynek. 5 minut do rozpoczęcia, sprawdzam aktualne statystyki psów. Momentalnie rzuca mi się zaniżony kurs (2.6) na doga w boksie nr.4 - Clonclusk Oscar. (screen nr.1)

Jak widzimy na screenie, statystyki nie porażają, trzy ostatnie wyścigi to za każdym razem czwarte miejsca. O wiele bardziej przekonujący jest chart w boksie nr. 6 - White Fury(screen nr.2 )

Zaskoczony tym faktem wystawiam laya 2.64 na Cloncluska licząc na łatwy zysk. Im bliżej rozpoczęcia tym więcej gotówki wpływa na rynek mojego charta, zaczynam coś podejrzewać, lecz dopiero pod koniec zdałem sobie sprawę co jest grane.

4 minuty przed rozpoczęciem płynność rynku doga w boksie nr 4 wynosiła około 2-3k (standardowo, może troszkę za wysoka).

3 minuty to nagły wzrost gotówki tylko na rynku Cloncluska, około 7k.

1-2 minuty to kulminacja, kurs cały czas leci w dół, zahacza o 2 i dalej spada. Płynność rynku rekordowa pod względem rynków chartów (gram już któryś dzień z kolei, prawie każde biegi i jeszcze z tak wysokim się się spotkałem - max 5-6k)

Przed samym rozpoczęciem kurs spada w okolice 1.8 , dzięki czemu gracze obstawiający na samym początku (4 minuty przed) mogli złapać 40 ticków. (screen nr.3)

Następuje rozpoczęcie biegu, pierwsze sekundy spokojnie, kurs się utrzymuje, po 10-sciu sekundach następuje lekki skok w okolice 1.9 i po chwili suspended.

Wykres przedstawiający sytuację to załącznik nr. 4

A dla potwierdzenia wyniku załącznik nr. 5

Uważam, że przy bacznej obserwacji rynków chartów, można wyłapać znaczne spadki co może zwiastować ustawiony bieg/gonitwe. Można spokojnie złapać do 20-stu ticków pre play ;) Będę baczniej się przyglądał takim rynkom.

post-812-1306395858,46_thumb.jpg

post-812-1306395858,54_thumb.jpg

post-812-1306395858,56_thumb.jpg

post-812-1306395858,58_thumb.jpg

post-812-1306395858,9_thumb.jpg

• 4 years later...