Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
drwal

Konie-pre race moja walka z hazardem

Recommended Posts

myślę, że cycu troche przesadzasz.. To jak sama nazwa mówi jest dział gdzie każdy może założyć sobie Bloga - co w tym blogu będzie pisał to danej osoby sprawa. Bardzo mnie cieszy, że jest tutaj pisana historia tego Pana - wielu mlodych czytajac moze pewne wnioski wyciagnac - wnioski typu jak robic aby ustrzec sie bledow poprzednikow. Pamietajmy ze Drwal ma 53 lata - wiecej przeszedl - wiecej widzial , przezyl niz wiekszosc z was na tym forum. Jak komus sie nie podoba niech poprostu nie wchodzi w ten temat jest wiele innych.

Przypominam ze to Blog - z Wikipedia "Blogi najczęściej mają charakter osobisty i służą jako internetowe pamiętniki. Takie blogi zawierają osobiste przemyślenia, uwagi, komentarze, rysunki, a nawet nagrania - przedstawiają w ten sposób światopogląd autora" wiec dajcie sobie siana - jak mowie nie podoba sie - to nie wchodzcie do tego tematu.. Mnie osobiscie interesuje ta historia i jezeli autor potrzebuje sie wyzalic aby wyjsc z dolka - wyczyscic sobie glowe od problemow zeby pozniej zarabiac na Betfair to droga wolna..

czego Mlodzi moga sie nauczyc jesli ktos pisze, ze po 5 (PIECIU) latach mu odbilo, ze od 1,5 roku stoi w miejscu, ze trading traktuje jak hazard? Przeczytaj posty jeszcze raz

Czytałem - można sporo wyciagnąc z tego co Drwal napisal - Ty chyba nigdy nie byles w dupie jezeli chodzi o trading czy zaklady sportowe - i zycze ci abys nie byl bo droga z dna jest ciezka i rozni ludzie potrzebuja roznych mobilizacji aby z tego wyjsc.. Jednym pomaga wizyta w Watykanie innym pisanie blogow :!:

Inna sprawa - niech i 10 lat sie uczy - jego sprawa - jednym przychodzi to szybciej innym pozniej.. Zalozyl bloga w jakims celu - moze potrzebuje jakiejs mobilizacji - to juz jego sprawa. Nie nam to oceniac - na tym forum jest sporo blogow - ja osobiscie nie zagladam nawet do 20 % tego co jest bo dla mnie nic nie wnosza ale to nie znaczy ze tam wejde i napisze co Ty *wymoderowano* czlowieku tutaj robisz :-/ bo dla innych te blogi beda interesujace..

Wiecej szacunku bo widze ze wam sie troche w glowach przewaraca przez ten trading :!: :!:

Czytałem - można sporo wyciagnąc z tego co Drwal napisal - Ty chyba nigdy nie byles w dupie jezeli chodzi o trading czy zaklady sportowe - i zycze ci abys nie byl bo droga z dna jest ciezka i rozni ludzie potrzebuja roznych mobilizacji aby z tego wyjsc.. Jednym pomaga wizyta w Watykanie innym pisanie blogow :!:

Inna sprawa - niech i 10 lat sie uczy - jego sprawa - jednym przychodzi to szybciej innym pozniej.. Zalozyl bloga w jakims celu - moze potrzebuje jakiejs mobilizacji - to juz jego sprawa. Nie nam to oceniac - na tym forum jest sporo blogow - ja osobiscie nie zagladam nawet do 20 % tego co jest bo dla mnie nic nie wnosza ale to nie znaczy ze tam wejde i napisze co Ty *wymoderowano* czlowieku tutaj robisz :-/ bo dla innych te blogi beda interesujace..

Wiecej szacunku bo widze ze wam sie troche w glowach przewaraca przez ten trading :!: :!:

po pierwsze primo :) od wychodzenia z dolka sa inne fora. Nie przypominam sobie zeby ow Jegomosc chcial jakichkolwiek rad od Uzytkownikow tego Forum. Dostal troche krytyki i napisal posta, ze jak Nam sie nie podoba to moze nie pisac - bez komentarza.

Jak skomentowac rowniez post typu - ok dzis piekny dzien - zarobilem kilka %...

Powiedz mi czego to nauczyles sie w tym blogu? Jakaz to wazna informacja umknela moim oczom?

Nie przekreslam tego ale powiedzmy sobie szczerze, ze wejscie bylo dosc kiepskie... Moze czas sie zrehabilitowac?

zgadzam sie z vinteciem w 100%.

blog to prywatna sprawa i kazdy moze pisac co chce. jesli drwal potrzebuje pisac takie rzeczy i mu to pomoze to niech to robi. w koncu mamy sobie pomagac, tak???

a facet ledwo co zaczal sie udzielac i od razu fala krytyki, po co to?

Ja osobiscie chetnie bede sledzil ten watek. Wielu ludzi ma problemy z bukmacherka, z hazardem, z takimi rzeczami. Sam w jakis sposob mialem z tym problemy, ktore przekulem w sposob na zarabianie dosc dobrych pieniedzy dzieki wlasnie tradingowi. Nie ma chyba skuteczniejszego antidotum na hazard niz trading. Ale jesli ktos uwaza ze trading to hazard to znaczy ze po prostu uporczywie popelnia bledy, na przyklad wchodzac na live wbrew zalozeniom etc.

Zarabianie na kursach jest w miare latwe pod warunkiem ze trzyma sie pewnych zasad. Jesli tego sie nie potrafi to jest to spory problem. Czekam na rozwoj tego watku, poki co poznalismy historie gospodarza.

Tez podpinam się pod vinteca. Cycu i inni przedmówcy przesadziście z tą nagonką. Kim wy niby jesteście że tak najeżdzacie. A blog chociażby może służyć usystematyzowaniu gry, być czymś w roli strażnika gry. Wam się nie zdarzyło wyzerować konta albo wjechać na dużego reda eksperci od siedmiu boleści?!

Drwal masz dużą tolerancje do hazardu. Naprawdę podziwiam Twoje luzackie granie na GPW, ale grunt to być do przodu. Ja nie miałbym jaj grać za pożyczoną kasę. Nie mówię że to głupota bo najwyżej po kieszeni dostałbyś Ty a nie ja. Co do koni to dla mnie konie jest to ruletka, gdyż nie potrafię się w tym odnaleźć ale dla Ciebie to powinien być żywioł :) No i masz już obycie z GPW. A jeśli nadal na koniach będzie ciężko to może jakaś piłeczka albo tenis... Na BF jest kasa tylko trzeba się po nią schylić.

Powodzenia Drwal.

drwal nie masz żadnej blokady. Mieliśmy pewne problemy, które zostały naprawione.

Korzystając z okazji zapytam czy chciałbyś zrobić porządek w swoim blogu usuwając niektóre posty? Jeśli tak pisz na PW. I tym samym proszę o więcej szacunku nie tylko w stosunku do Pana Drwala ale dla wszystkich forumowiczów. Jedni się uczą, drudzy przychodzą już z jakąś wiedzą więc wysłuchajmy każdego do końca zanim wypowiemy się w niewłaściwy sposób. Pamiętajcie również, że wiek w jakim jest Drwal (53 lata) dla niektórych to podwojenie własnych lat, a czasem nawet wiek, w jakim są Wasi dziadkowie więc pisanie chaotyczne czy wszelkie inne krytyczne argumentację z Waszej strony wydaje mi się są tutaj nie na miejscu zwłaszcza, że Drwal dopiero zaczął "coś" pisać. Dajmy mu więcej czasu - zadawajmy najpierw pytania, a za ewentualną krytykę bierzcie się po dokładnym zapoznaniu z tematem.

Pozdrawiam

Małpa na giełdzie osiąga lepsze wyniki od 70 % ekspertów.O tej prawdzie też zapomniałem.Ostatnio staram się nie sugerować komentarzami Time Form Radio.Zajmowanie pozycji na podstawie tych komentarzy jest dla mnie ryzykowne!

Papierowo grałem na koniach na lay i back 1 faworyta-prawie każda gonitwa-kurs faworyta do 7. Miałem tego ponad 4000 prob.Jakie bylo moje ździwienie kiedy okazało się ,że Lay to ponad 10 % strat.Back natomiast dawał + 4-6 % przez 3 tys prób. -uwzględniając prowizje oczywiście .Powyżej 3000 prob zacząłem grac na 2 pewniaki wyniki spadły do + 1%.

kiedyś natrafiłem na stronę porównującą wyniki gonitw UK z 25 lat.

Kursy były brane z otwarć gonitw z tego co pamiętam 1 faworyt to + 5 % , 2 to +3%.3,4,5 to są ujemne "konie".Ciekawe ,że ci dalsi znowu byli na plusie!Faworyt 3-4 to coś - 6-10 %.Nie wiem jeszcze czy ta strona jest dostępna .Straciłem ją po którymś tam formatowaniu komputera.Papierowo grałem na leye. Miałem tego ponad 500 prób,'typowanie zielonego gracza'- jak miałem do wyboru 2 konie to wybierałem tego co mia dłuższa przerwę . Wyniki początkowo były rewelacyjne + 20+30 % - później skończyło się na + 6. Czy to co pisze jest powszechnie znane!!?? Starting price mogą trochę się różnić i może być sytuacje gdzie 1 staje się 3 faworytem-gdy gonitwa opóźnia się.

kiedyś natrafiłem na stronę porównującą wyniki gonitw UK z 25 lat.

Nie wiem czy o to chodzilo :

http://adrianmassey.no-ip.org/web1/index.php

z tym ,ze chyba trzeba sie spieszyc z analizami bo strona nie jest aktualizowana ,natomiast forum juz nie nalezy do Masseya tylko do Marii (tej wlasnie od stawkowania )-jest wiec duze prawdopodobienstwo ,ze moze zniknac .

• Create New...