Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Adamek

Adamek traduje czyli handel pre play

Recommended Posts

Na początku witam. W końcu i ja postanowiłem założyć własny blog by dzielić się swoimi przemyśleniami, porażkami czy tez sukcesami. Handlu kursami dopiero się uczę więc wszelkie uwagi, wskazówki mile widziane. Handluję głównie na piłce nożnej.

Screen za ostatni miesiąc

ke7o5s.jpg

Proszę o usunięcia pierwszego posta

witamy Kolege! No i kolejny cenny blog powstaje. Jak wiemy Adamek ladnie potrafi przewidziec co w trawie piszczy. Pozdrawiam i samych all greenow zycze!

Malaga spadek (teraz 1.7)

Tutaj na ticka liczę.

15s1m61.jpg

A teraz idzie sprzedać po 1.67. Kiedy ja się nauczę dłużej czekać.

I jeszcze slowo odnośnie stawek. Wszystko grane za około 70e tak więc i wyniki nie są oszałamiające.

nauczysz sie Adamku nauczysz. To przyjdzie z czasem. Tez kiedys bylem zwolennikiem 1 tika - dzis cierpliwie czekam na swingi i lapie po kilka na jednym wejsciu.

Co do stawek tez sie nie przejmuj zbytnio. Nawet sie nie obejrzysz a bedziesz wchodzil za 700 a nie za 70 czego zycze jak najszybciej. pzdr

Jak wiemy Adamek ladnie potrafi przewidziec co w trawie piszczy.

To akurat zapeszyłeś:P Kupiłem sobie back Sevilli po 1.80 a co się działo dalej to wszyscy wiemy.

nauczysz sie Adamku nauczysz. To przyjdzie z czasem. Tez kiedys bylem zwolennikiem 1 tika - dzis cierpliwie czekam na swingi i lapie po kilka na jednym wejsciu.

Co do stawek tez sie nie przejmuj zbytnio. Nawet sie nie obejrzysz a bedziesz wchodzil za 700 a nie za 70 czego zycze jak najszybciej. pzdr

W to akurat wątpie:) Przynajmniej nie w najbliższym czasie.

cierpliwosci Adamku cierpliwosci... do wszystekigo dojdziesz powoli. Pospiech na gieldzie to cecha niewskazana - oczywiscie w preplay :)

I teraz przykład głupoty do entej potęgi. Grałem w przerwie. Zostawiłem otwarty zakład. Pierwsza akcja i gol. Przestroga dla wszystkich początkujących.

194g13.jpg

Ponad miesiąc poszedł się walić w ciągu minuty. Czerwona kartka dla mnie za brak dyscypliny. I budżet też znacząco się uszczuplił. Zostało 26 ojro. Wróciłem do punktu wyjścia. Szkoda. Zobaczymy jak teraz z chęciami do gry będzie.

cierpliwosci Adamku cierpliwosci... do wszystekigo dojdziesz powoli. Pospiech na gieldzie to cecha niewskazana - oczywiscie w preplay :)

Pośpiech nigdy nie jest wskazany, co nagle to... To pada gol dla Ajaxu:P

To z live się już wyleczyłem na dobre. Mała przerwa od giełdy i wracam z nowymi siłami. Cel - być na plus, co udawało się przez miesiąc a później złamałem zasadę o nie wchodzeniu ip. Zacznę trzymać się zasad - będzie dobrze.

To z live się już wyleczyłem na dobre. Mała przerwa od giełdy i wracam z nowymi siłami. Cel - być na plus, co udawało się przez miesiąc a później złamałem zasadę o nie wchodzeniu ip. Zacznę trzymać się zasad - będzie dobrze.

witamy Adamku ponownie! Na temat live niestety nie moge nic napisac bo mnie zbanuja za szerzenie hipokryzji ale znasz moje zdanie :)

oddziel stare gruba krecha i powodzenia zycze!

oddziel stare gruba krecha i powodzenia zycze!

I tak też zrobię. Małymi kroczkami i do wszystkiego się uda dojść:) Teraz pogram za to co zostało a jak będzie plus to pomyślę o dodatkowej wpłacie. Tylko trzymać się zasad.

adamek ja czasami wchodze in play. ale gram za zdecydowanie mniejsze stawki niz pre. takie, aby ewentualne zyski, badz straty byly jak najbardziej zblizone do tych z pre.

innymi slowy "nie sepie" sie na kase jaka mozna wyciagnac na in play, bo wiem, ze tyle samo mozna umoczyc.

Tylko moje dotychczasowe doświadczenia z live nie są zbyt dobre. Jak już wszedłem kiedy chciałem to nie kończyło sie to zbyt dobrze. Jak mi Ajax został do sprzedania to padła bramka. Wolę pre jednak :lol:

czasem najgorsze w wejsciu na live jest to, ze nie masz za bardzo jak wyjsc. Znikaja duze stawki, w koszykach zostaja jakies grosze. I co tu zrobic jak masz na rynku 800? Dupa dupa dupa... lepiej wiec unikac takich stresowych sytuacji :)

Taka sytuacja mnie raczej nie dotknie:P Teraz stawka będzie oscylowała około 30E więc nie byłoby problemu z odsprzedażą. Ale po raz kolejny - nie dla live z mojej strony:P

• Create New...