Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Adamek traduje czyli handel pre play

Recommended Posts

no tak bywa. dlatego nie zostawiam kasy z pre w in. zakupuje kurs dopiero po rozpoczeciu meczu, a wtedy mniej wiecej widac ile kasiory zostalo.

• Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mając nauczkę z dnia wczorajszego dzisiaj wybrałem sobie jedno spotkanie, na którym się skoncentrowałem, nie bacząc przy tym na kolejną windę Interu czy inne wydarzenia. Na tapetę wziąłem mecz United

Ale ja słowny jestem...;/ Więc po raz kolejny powracam z blogiem, zaczął się nowy miesiąc więc i jakiś powód się znalazł. Wczoraj - wiadomo Liga Mistrzów. Najpierw mecze o 18 - tam wybrałe

Jak tylko zobaczyłem, że gra LE to wiedziałem, że ciężko się będzie zdecydować na jeden rynek. Koniec końców przysiadłem na Lazio, które wydawało się zbyt nisko. Przyjęło mi laya 1.46, wystawiłem back

Posted Images

cycu20021, to wszędzie wciśnie swoje banknoty ! :D

nie nie! wlasnie chodzi o to zeby je wycisnac! Nie zamierzam karmic Was Forumowicze moim siankiem :-D

Sunderland z 2.72/2.74 na 2.96/2.98

Wolves z 2.88/2.90 na 2.66/2.68

Czyli propozycja z wczoraj jak najbardziej na plus.

pieknie Adamku - czekamy na wiecej takich perelek.

pieknie Adamku - czekamy na wiecej takich perelek.

Staram się staram. Tylko te stawki mnie trochę demotywują. Jednak jak spojrzę jakie wyniki są przy większych (patrz np. Ty) to działa mobilizująco.

Wchodź w Birmingham czym prędzej.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.