Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Adamek

Adamek traduje czyli handel pre play

Recommended Posts

birmingamfulhamprzedmec.jpg

Takie coś z wczorajszej propozycji. U mnie ogólnie na plus, chociaż teraz kurs rośnie. Jak napisał Homik, nie zagra najlepszy strzelec. Na screenie widać, że sprzedawałem po 2.14, maksymalnie brało po 2.10 nawet.

Planowo.

Dinamo skoczylo do 2.00

Baku spadło do 4.4

Ale niestety praktycznie nie wykorzystałem tego. Zamiast tego przeskoczyłem na inny rynek gdzie oczywiscie wygenerowałem reda. Nauczka na przyszłość - masz wypatrzony ciekawy rynek - siedź na nim i nie kombinuj zbytnio!

Witaj Adamek :) No szkoda że nie skorzystałeś bo ja owszem jak najbardziej. Musze Ci podziekować za wspaniały typ :) Chyba sie nie gniewasz że Ci go podkradłem :) Dzieki tobie mam ładnego greena :) Pozdrawiam

Na dzisiaj proponuje spadek Sheriiffa Tiraspol, obecnie back za 1.49.

Z odległej propozycji nic nie wyszło, ale udało się wyjść bez straty.

Od tamtej pory mała przerwa aż do dziś. Cały dzień handlowania na młodych Anglikach między 1.77 - 1.67. Handel bardzo spokojny, rynek bardzo się czytało. Aż do ostatniej godziny. Czekałem z layem na 1.71, już miało brać - pojawiają się 2 ściany na 1.72 i 1.73. Rynek wystrzeliło w kosmos do 1.95.

Źle na rynku nie wyszedłem, ale gdyby łyknęło laya byłoby jeszcze lepiej. Kusiło, żeby zostawić beta na młodych Angoli, ale nawet składu nie kojarzę :)

20110729angliakoreapn.jpg

20110730.jpg

Dzisiaj handlowanie głównie w przerwach - tam gdzie luki tam i ja. Jedynie z u/o japońskiego był zwykły bet - ale spokojnie, zrobione jako surebet(!) ze Sportingbetem(! zobaczcie ich marżę :P ) bo coś kasy ze spinów tam zostało. Ogólnie - dobry dzień, choć niewykorzystany w pełni. Ale kiedy można tak powiedzieć? :)

20110731.jpg

Kolejny dzień na giełdzie pod znakiem gry w przerwach, co nie znaczy że już dzisiaj nigdzie nie wejdę. Na czerwono to kasa ze zwyklego beta/obrót z bukiem/.

Minus na szwedzkiej wynikający z własnej głupoty. Za wysoko ustawiłem lay na faworycie a on sobie poleciał. Chciałęm zmniejszyć stratę - zrobiłem prawie drugie tyle.

Wniosek - akceptować reda jak najszybciej.

Adamku ladne wyniki. Mozesz opisac metode jaka grasz w przerwie? Tak 3mac!

Cycu tam gdzie luki w kursach tam się ustawiam, np. często (nie zawsze) gdy po 45 minutach mamy remis 0:0 to remis spada w przerwie i to dosyc znacznie, zdarza się nawet z 5-7 tików polecieć. Ale reguły nie ma jak to na giełdzie :D

Pisałem na sb, napiszę i tu - spadek Meksyku u20 na wieczór.

Koniec już raczej na dziś więc i podsumowanie.. Dzień znów na plus, a to najważniejsze. Większość, właściwie prawie wszystko grana pre, w przerwie tylko poprawiłem wynik z pre na Kalmar.

01082011.jpg

Ps

z Meksyku się wycofuję, green prawie zamieniony w reda, a i booki podniosły teraz dosyć znacznie.

Edited by Adamek0203

Cycu tam gdzie luki w kursach tam się ustawiam, np. często (nie zawsze) gdy po 45 minutach mamy remis 0:0 to remis spada w przerwie i to dosyc znacznie, zdarza się nawet z 5-7 tików polecieć. Ale reguły nie ma jak to na giełdzie :D

Pisałem na sb, napiszę i tu - spadek Meksyku u20 na wieczór.

juz nie pamietam na czym ale kiedys sie wpakowalem jak amator wlasnie w przeriwe na 0-0. Ustawilem sie 2 ticki wyzej i szczesliwy bylem jak pobralo. Czekam sobie na spadek a tu zonk - kurs zaczal rosnac jak cholera. Polecial bodajze o dobre 7-8 tikow w gore! Ja z redem na -60. Na szczescie tuz przzed gwizdkiem spadl do ceny zakupu. Tu tez trzeba uwazac. Czasem jakis grubas potrafi niezle pokierowac kursem.

juz nie pamietam na czym ale kiedys sie wpakowalem jak amator wlasnie w przeriwe na 0-0. Ustawilem sie 2 ticki wyzej i szczesliwy bylem jak pobralo. Czekam sobie na spadek a tu zonk - kurs zaczal rosnac jak cholera. Polecial bodajze o dobre 7-8 tikow w gore! Ja z redem na -60. Na szczescie tuz przzed gwizdkiem spadl do ceny zakupu. Tu tez trzeba uwazac. Czasem jakis grubas potrafi niezle pokierowac kursem.

Tak, ale to zależy od przebiegu spotkania. Jak jest niemrawo z obydwu stron to rosnie i gospodarz i gośc więc analogicznie remis spada. Nie ma co wchodzić tak od razu, warto "poczuć" w którą stronę pójdzie kurs.

• Create New...