Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sfajross

100$ => 1k

Czy kurs n a Villarreal spadnie?  

8 members have voted

1. 1. Czy kurs n a Villarreal spadnie?

• Tak
    • Nie
      1

Recommended Posts

Witam wszystkich

Przymierzam się do mini challenge i mam do was pytanie. W jakim czasie bylibyście w stanie zamienić 100$ na 1000?

Chodzi głównie o trading na koniach z bankiem startowym 100$.

Jakich stawek byście używali i tak jak w temacie, jak długo mogłoby to wam zająć?

Ciekaw jestem waszych opinii na ten temat.

Pozdrawiam ;)

Jeżeli nie masz absolutnie żadnego doświadczenia w tradingu na koniach to wg mnie przy małym banku $100 zacznij od $2 na pozycję, aż zaczniesz regularnie profitować. Poczytaj także o money management.

Hmmm czyli średnio 30$ dziennie. Tylko czy na początku nie będzie to ok 10-15$ na dzień a potem w miarę wzrostu stawki też i większy profit?

Jak w miarę wzrostu bankrolla zwiększałbyś stawki?

Terdan pewnie że możemy porywalizować ze sobą i zrobić z tego 2 osobowy challenge. Będzie ciekawiej :)

Jestem nowym użytkownikiem więc nie mogę wysłać ci PW. Daj znać na gg 4245416 to ustalimy szczegóły.

Pozdro :)

ja napisalem jak ja bym gral patrzac ze swojej perspektywy i z takim doswiadczeniem jak mam teraz. oczywiscie, ze jak bym dopiero zaczynal, to stawka wynosilaby $2 i wtedy raczej nie daloby sie ugrac $30 dniowki, a raczej 3-5.

jakis czas temu grajac stawkami Ł25 ugrywalem dziennie pomiedzy Ł20 a Ł40.

Powodzenia! Na poczatek nie szalej ze stawkami. Malymi kroczkami mozna wiele osiagnac.

wystarczy 1 dzień obstwiając laye na wybrane kuce, zaczynajac od wyscigów w RPA a koncząc wieczorem w USA, oczywiście musisz mieć duże doświadczenie ale jest to mozliwe

Zrobienie dziesiękrotności banku  raczej zajmie ci dużo czasu - oczywiście jeżeli mówimy o tradingu a nie bukmacherce. Wypowiedzi ThePoints, oraz adolffa odbieram jako sarkastyczne żarty z niezbyt fortunnie zadanego pytania:).

Chyba że mówiliście Panowie na poważnie, to napiszcie w jaki sposób przy racjonalnym zarządzaniu bankiem i optymalnym stawkowaniu można w tak krótkim czasie osiągnąć tak niewyobrażalne wyniki