Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Escabar

under/over by Esca

Recommended Posts

Dobra Panowie, jak na traderów przystało trzeba to jakoś wszystko poukładać. Będę chciał dowieść, że na underach w footballu można zarobić. Spiszę początkową stawkę, i będę wpisywać jakie rynki gram, (nie będzie konkretnych wejść wyjść, bo czasami będzie moja ulubiona mielonka w miejscu). Zobaczymy jak to wyjdzie na przestrzeni czasu. Kwotę początkową damy równe 100 funtów by było widać ile procent na przestrzeni 30 dni da się uhandlować. Zakładam że będzie to dość grubo przeszło 100%. Mam w głowie kilka sposobów i pomysłów na grę na undera. Spiszę to niedługo (jutro) i będę testować, lecz w tym temacie zwykłe spadki przedmeczowe. Również jutro będzie dzień pierwszy gry jaką zapowiadam wyżej.

no to jedziesz misiu. same undery czy overy tez? tylko back, czy rowniez lay ?

jak uskubiesz 100% w miesiac, to jestes gosc :)

powodzenia

To ja chętnie poobserwuję. Bo mimo, że dzień na+ na u/o to jednak ciągle są błędy. Będziesz grał głownie 1.5 czy 2.5? Przerwy też?

100% w miesiąc? Ambitnie, i to nawet bardzo :D Jeśli chodzi o mnie, to na pewno będę tu zaglądał, bo przyda mi się poznać punkt widzenia takiego wyjadacza. Powodzenia ;)

generalnie under 2,5 drużyny wyrównane i underowe, takie w których można spodziewać się wyrównanej walki w środku pola lub też kopaniny. Np. Pol-Litwa, Austria, Armenia i inne głupoty jeśli chodzi o reprezentacje. W przerwach fajnie można pohandlować, więc też.

Adamek, błędy jakiego typu? trzeba ustawiać się wyżej i porównać kurs z bukami (tendencje).

Esca mocno Ci kibicuje abyś zrealizował swój cel. Ja swego czasu, bardziej na początkach przygody z BF grałem praktycznie tylko o/u i to jeszcze często prozaicznym sposobem, tzn wyszukiwałem mecze w Serie A, gdzie grały drużyny z dolnej części tabeli i dawałem back under 2,5 czekając na spadki... wchodziło wbrew pozorom całkiem nieźle, może również powrócę do tego... Póki co jeszcze raz powodzenia!

generalnie under 2,5 drużyny wyrównane i underowe, takie w których można spodziewać się wyrównanej walki w środku pola lub też kopaniny. Np. Pol-Litwa, Austria, Armenia i inne głupoty jeśli chodzi o reprezentacje. W przerwach fajnie można pohandlować, więc też.

Adamek, błędy jakiego typu? trzeba ustawiać się wyżej i porównać kurs z bukami (tendencje).

Właśnie takiego typu, że zdarza mi się źle coś odczytać i pójdzie nie w tą stronę. Dlatego będę obserwował jak sobie te u/o rozkminiasz.

• Create New...