Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Escabar

under/over by Esca

Recommended Posts

stał stał, tylko skacze z minuty na minutę, też nie zdążyłem całego 1,90 chwycić. 1,88 sprzedane + mielonka z 1,89 na 1,88, ale wolno schodzi, średnio 1 tick na 10 minut. razem +4ticki

Ostatnio zacząłem grać Under 2.5/3.5 w przerwie, prawie zawsze kurs skupiony zaraz po zakończeniu meczu i rozpoczęciu przerwy spada w ciągu przerwy o jeden tick, czasem nawet dwa. Generalnie jeżeli jest wynik 0:0 wtedy gram na Under 2.5 a kiedy 1:0, 0:1 to gram Under 3.5

Widzę, że na tym samym rynku tradowaliśmy :) Kurs spadł tam o 2 ticki więc też dość dużo zarobiłem. Dzisiaj próbowałem grać na U4.5 i U5.5 gdy wynik do przerwy był wysoki, ale nie polecam. Mała płynność, podczas przerwy prawie nic się nie dzieje.

Wczoraj na lidze mistrzów około 8,5 funta. Szczerze nie chciało mi się męczyć już na rynkach u/o po fajnej dniówce. Dziś wyhandlowane jeszcze więcej, wystarczył 1 set. Dziś już też nic raczej nie będę męczyć.

nie mogłem się powstrzymać by nie ruszyć Agi, kurs zbyt niski jak na mecz z Safarovą, delikatnie.

Panowie liga mistrzów, ustawiamy się w przerwach trochę wyżej na underach, i staramy się złapać ticki. Pomyślności.

Poniżej 3 ticki ugrane na Vesninie, taki poranny wf.

Na dziś polecam handel w przerwie na Mullerze (przed jego podaniem) + jeśli Tursunov wygra dość pewnie 2-3 pierwsze gemy, proponuję również ustawiać się wyżej przed jego podaniem z offsetem.

Na tym rynku było bardzo niespokojnie, początkowo green 14 funtów, później red na 158funtów, następnie jedną decyzją przy stanie 5-4 dla tipsarevica lay tipsa. (założenie że kunitsyn wygra pierwszą piłkę). Jednym konkretnym wejściem z reda 158f wskoczyło na greena. Dziękuję za ten rynek, zbyt niepewny. Poniżej ruchy jakie wykonałem. Green 11,41 z tego wyszedł.

Podziękowania drogie panie, niestety w tym rynku leżało sporo do wyciągnięcia a głupi Esca postanowił sobie zrobić reda i 10f zachować na browara. Rynek wyglądał pięknie do laya 1,03 za 50f. Wystarczyło poczekać 10 minut i świeciłby green na ponad 800 funtów. ALe co tam czerwony też ładny kolor:)

2usbo5w.jpg

Ostatni już dzisiaj rynek, wręcz przepiękny na podanie Roanica. Żal opuszczać, ale muszę zaliczyć mały sen przed nocką. Dziś się już żegnam, polecam ten rynek dalej bo jeszcze grają pierwszego seta.

Dwa dni mnie nie było, a to pierwszy dzisiejszy rynek. W pracy też ciekawie, stałem na wejściu na bankiet u pani Kulczyk. ;) Azarenka dała na obiad, lecę do restaurant z kobietą będę wieczorem.

• Create New...