Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Escabar

under/over by Esca

Recommended Posts

Ostanie 2 rynki today.

Cześć Escabar, przeczytałem twój temat od początku ale mimo wszystko nie do końca wiem jak grasz. Codziennie widzę duże sumy, więc możesz przybliżyć jak na dzisiejszych rynkach ugrałeś tyle złota? To wszystko in play? Jak?

Dzięki z góry

Pozwolisz że moje lenistwo mnie usprawiedliwi i wkleję odpowiedź z PW jaką wpisałem koledze który przed chwilą pytał o to samo. Jak będzie więcej pytań, pisać śmiało.

a dlaczego screeny jakie wklejasz są z ost minutach meczu? :) in play w ogóle tutaj nie dotykasz? nie zdarzają się wpadki?

screeny zazwyczaj robię przed zakończeniem żeby mi nie zamknęli rynku, wrzucam je na screenshoota potem na dysk, więc wszystko za jednym zamachem, więc różnie bywa, raz na koniec, raz od razu robie zrzut.

Czasami lubię też chwytać coś in play, (handel pod prąd) wtedy jak mam niezamkniętą pozycję i pada bramka to zysk jest świetny. Ale to mówię, praktyka mało uczęszczana. Wystarczy trzymać się tych prostych zasad, a ziarnko do ziarnka i uzbiera się miarka.

m4tius oceniam najpierw przed meczem jaką tendencje mają kursy (oddsportal.com) Mecz zazwyczaj oglądam i widzę czy jest bilard w środku pola, czy jest sporo sytuacji bramkowych. I kursy przed meczem też mówią dużo czy jest to 1,50 czy 2,2 (najlepiej mi się handluje tam gdzie jest przed meczem koło 2,2-2,3 bo przed samym meczem często leci o 5-15 ticków w dół).

edit: moja składnia mnie powala, sorry. Ledwo na oczy widzę.

Małe kuku z rana.

Esca w związku z powyższymi pytaniami miałbym prośbę abyś raz na tydzień przy jakimś ze screenów napisał coś więcej (czym się kierowałeś, ile ticków ugrałeś pre a ile w przerwie itd)...

No i gratuluję ostatnich wyników;-)

Nie ma problemu, będę pisać do każdego posta, chyba, że na prawdę będzie brak czasu. Powyższy post z Berrerem, był grany przed podaniem Berrera w pierwszym secie, za każdym razem można było zobaczyć ruch na 1-2 ticki, gdzie należy wchodzić, bo widzieć szansę a ją wykorzystać to dwie różne sprawy.

Zysk wygenerowany na samym początku drugiego seta zaraz po przełamaniu Bogomolov'a w tym wypadku złapany kurs 1,10 ruch na 1,07, przed samym gemem na 2-0 znów wrócił na 1,10 dzięki "wsparciu" ponownie chwyciłem 1,10 i czekałem na 1 piłkę podania Bogomolow'a (po przejrzeniu pierwszego seta widziałem że dość lekko wygrywał swoje podania).

Dla mnie ten rynek już się wyczerpał. Masters zaczyna się pięknie i kolorowo, kto widział pierwsze gemy widział, łamanie jak to na kobieciny przystało. Tutaj obrałem czystą taktykę IP, lay tego kto podaje. Do tego uważałem na stronie Kvitowej, bo widziałem że od początku ma pewniejsze uderzenia, dlatego 3x większy lay był przy podaniu Very. Wykres przedstawia skoki w pierwszych gemach.

Koleżanki Isia i Carla, sam nie wiem jak opisać wejścia, bo były różne, czasami przy prowadzącej 30-0 back z offsetem. Potem zaś po przełamaniu itp, nie pamiętam kolejności wejść.

dlatego dodaję akcje jakie przeprowadziłem:

A tutaj jeszcze troszke starszy screen ( Robredo- czysta gra przed podaniem Robredo i podaniem Foginiego), który mi zapisał screenshooter a którego zapomniałem dodać.

• Create New...