Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
zicoo

Blogi traderów - dyskusja ogólna

Recommended Posts

Bardzo się cieszę, że coraz więcej osób aktywniej prowadzi swoje blogi! Z dnia na dzień dział ten się rozrasta i przybywa tu coraz więcej cennych informacji dla nowych adeptów sztuki tradingu.

Temat zakładam, aby każdy mógł wypowiedzieć się na temat działu, pojedynczych blogów itp.

Pracuję nad tym, aby wszystkich aktywnych blogerów nagrodzić gadżetami traderzy.pl. Szczegóły już wkrótce ;)

Piszę tu bo nie znalazłem nigdzie tematu o ustawie hazardowej. Podobno od czerwca mają mieć miejsce pewne zmiany. Wie ktośmoże jak to się ma do naszego betfair??

swietna sprawa z tym blogiem! To cos jak sb ale z archiwum :) kazdy moze wrocic i zobaczyc co kogo bolalo przez caly dzien i co chcial z siebie wyrzucic. Na sb kiedy tylko probowalem odnalezc starsze wpisy ktos dodawal nowa opinie i... szukanie od nowa.

Popieram w 100%!

EDIT: bylbym nawet za tym, zeby byl to blog, ktory jest zawsze pierwszy wyswietlany. Nie trzeba bedzie go szukac - zawsze bedzie na gorze.

swietna sprawa z tym blogiem! To cos jak sb ale z archiwum :) kazdy moze wrocic i zobaczyc co kogo bolalo przez caly dzien i co chcial z siebie wyrzucic. Na sb kiedy tylko probowalem odnalezc starsze wpisy ktos dodawal nowa opinie i... szukanie od nowa.

Popieram w 100%!

EDIT: bylbym nawet za tym, zeby byl to blog, ktory jest zawsze pierwszy wyswietlany. Nie trzeba bedzie go szukac - zawsze bedzie na gorze.

Popieram w 100%, bardzo fajny pomysł zicoo ;-)

cycu20021, zapewne jeśli użytkownicy będą się udzielać to tak będzie ;) Z mojej strony mogę obiecać, że cały czas będę czynnie brał udział w rozwoju forum. Zawsze miałem taki dryg, że gdzie nie pójdę (forum) to muszę coś na nim robić, być aktywnym. Kto wie, może zrobię jakąś serie artykułów ;)

cycu20021, zapewne jeśli użytkownicy będą się udzielać to tak będzie ;) Z mojej strony mogę obiecać, że cały czas będę czynnie brał udział w rozwoju forum. Zawsze miałem taki dryg, że gdzie nie pójdę (forum) to muszę coś na nim robić, być aktywnym. Kto wie, może zrobię jakąś serie artykułów ;)

oj Admini - ja bralbym Matiasa do siebie za jakies 4k/miesiac :) zanim inne forum traderskie nam go stad sprzatnie :)

Hehe, nigdzie się nie wybieram :) Tutaj mnie przygarnęli i wyedukowali, jestem im coś winny i powoli spłacam swój dług wdzięczności.xD

zauwazylem na Forum pewna prawidlowosc. Tu nikt (prawie nikt) nie zadaje pytan na PW - wszyscy wala ostro w watkach. To jest swietne bo nie potrzebujesz odpowiadac na te same pytania po 100 razy - odpowiesz raz i wiecej ludzi moze skorzystac i podlapac kolejna rade.

na poprzednim forum ciagle to samo - prosze ludzi o zadawanie pytan w publicznym watku - nie! bo ten czy ten chcial tylko dowiedziec sie o podstawy gieldy tzn co to back a co to lay i jak sie zawiera zaklady aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Troche mnie to milo zaskakuje tym bardziej, ze wiekszosc Uzytkownikow ma bukmacherskie korzenie. Czyzby razem z porzuceniem znienawidzonego zbuka przychodzilo wiecej kultury? W zasadzie stereotyp Typera a Tradera to dwie rozne sprawy...

Kulturka tu jest naprawde na wysokim poziomie.

cycu20021, zauważ Cycu że nie znajdziesz na traderach osoby poniżej 18-stu lat ;) Takie jest założenie portalu, admini się tego trzymają. Na forum bukmacherskim była dzieciarnia, bo w bukach internetowych nie zawsze sprawdzają czy ma się te 18-lat.

to tez nie to Matias - u zbukow jest tez cala masa +18 a jednak. Wejdz w byle jaki watek lepszego Typera. Jest wszystko oki dopoki wchodza mu typy. Jest wrecz chwalony pod niebiosa. Jeden czerwony dzien i wszystko w piz... :) jada po takim przez pol dnia. Do tego glupie komentarze nt wszystkiego - tu tego nie ma! Oczywiscie nie marudze z tego powodu i wcale za tym nie tesknie.

Poprostu to niespotykane i z miejsca rzucilo mi sie w oczy.

cycu20021, zauważ Cycu że nie znajdziesz na traderach osoby poniżej 18-stu lat ;) Takie jest założenie portalu, admini się tego trzymają. Na forum bukmacherskim była dzieciarnia, bo w bukach internetowych nie zawsze sprawdzają czy ma się te 18-lat.

Nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka. Kulturalna młodzież też się zdarza :D

cycu zauważ że na forach bukmacherskich dużo jest "kłótni" kibiców przeciwnych drużyn. Jakieś pyskówki, wyzwiska nie zawsze ważne informacje. Nas jako traderów nie interesuję która drużyna wygra mecz więc nie ma sprzeczek "Real czy Barcelona".

I właśnie przez brak takich sytuacji forum jest dużo przyjemniejsze. :-)

z Adamkiem tez sie zgodze - to fakt. Niedawno probowalem sciagnac wiecej ludzi i wrzucilem maly temat na polonijnym forum w UK. Noi sie posypalo - ze musze byc idiota, ze angazuje swoje pieniadze, ze jestem za maly na sterowanie rynkami (sic! a kto mowi o sterowaniu?) itd itp. Nastepny "przestrzega przed przedsiewzieciami tego typu". Kabaret

Pytam ich czemu tak poisza skoro nawet nie znaja tematu. Probowalem wytlumaczyc, ze to nie jest bukmacherka - SCIANA! No to wrzucilem screen z 400 na zachete. napisze tylko 2 odp, ktore wytlumacza wszystko:

1. nie, to niemozliwe!

2. tez moge takie scriny (pis. oryginalna :) ) robic.

Oczywiscie zostawilem temat - wkleilem tam link traderow - kto bedzie chcial sam Nas znajdzie a wiem, ze od Slubnej z pracy kilka osob juz pytalo hehe

Heh tamto forum jest pelne jadu i udowadniania przed samymi soba jakim jestem kozakiem jak komus doj... przez neta. Zreszta wiekszosc pl forum w mniejszym czy wiekszym stopniu tak funkcjonuje. To jest chyba tak naprawde pierwsze gdzie Ekipa jest Ekipą.

No rzeczywiście masz rację, laikom ciężko jest wytłumaczyć, że trading to coś innego niż bukmacherka i że można tutaj osiągać stałe i systematyczne dochody.

Co do polskiego piekiełka to takowe zdarza się wszędzie. Większość z nas prowadziła blogi na forach bukmacherskich, gdzie green na 1-2 euro był powodem kpin i żartów, tych którzy zawsze są na "letkim plusie" Dlatego kiedy przechodziłem do Traderów, jednym z podstawowych zasad stało sie tępienie wszelkich przejawów prostactwa i zawiści.

Dlatego kiedy przechodziłem do Traderów, jednym z podstawowych zasad stało tępienie wszelkich przejawów prostactwa i zawiści.

Chwala i piwo Ci za to!

Naszą wspólną zasadą jest green. Nieważne czy jest to 50 centów, 10 funtów czy 50 euro. Liczy się zysk. Każdy rynek zakończony na zielono jest dobrym rynkiem. Natomiast jeśli piszecie o forach powyżej, to raczej nie znajdziecie tam nic przydatnego. Bo tak jak Homik mówi piekiełko - walka kto ma rację, kto wygra, kto przegra. Nas to nie dotyczy. - całe szczęście:)

Nawiązując do osób, które są anty trade to jest to ściana raczej psychologiczna. "Trading" oraz "giełda" to coś czego ludzie nie znają, a jak nie znają to się tego boją i automatycznie uważają że to jest złe:)

Fajne jest to że potrafimy sobie pomagać.

Razem osiągamy cel.

A Ekipa jest Ekipą ! cyc :)

co do piekielka to cytaty pochodza z forum w UK wiec jak wiecie jest jeszcze lepiej. Za granica sie mowi, ze jak Polak Ci nie zaszkodzil to juz Ci pomogl :)

Faktycznie swietne jest to, ze ludzie podchodza do tradingu naprawde na powaznie, ze jeden drugiemu zamiast wytykac bledy pomaga ich unikac - to faktycznie niespotykane gdzie indziej.

No nic "Idioci" szastajacy kasa - bierzmy sie za te "przedsiewziecia", o ktorych inni moga tylko pomarzyc :)

PS: co sadzicie o Cardiff - jakis baranwepchal tam troche kasiory. poleci jeszcze w dol?

• Create New...