Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
zicoo

Blogi traderów - dyskusja ogólna

Recommended Posts

Ktoś władował w Cardiff bo pinek winduje też do góry niestety. Między godz 9:20 a 9:45 3 ticki do góry na 2,35.

Ja na szczęście nie mam na tym rynku ani centa.

Jak dla mnie Cardiff powinno polecieć, ktoś władował trochę kasy w rynek, ale nie widać znacznej reakcji u buków tak jak pisałem na sb. Problem to może ta ścianka na 2,4. Wielkich spadków się nie spodziewam, ale parę ticków powinno w dół zlecieć.

Jak dla mnie Cardiff powinno polecieć, ktoś władował trochę kasy w rynek, ale nie widać znacznej reakcji u buków tak jak pisałem na sb. Problem to może ta ścianka na 2,4. Wielkich spadków się nie spodziewam, ale parę ticków powinno w dół zlecieć.

tez raczej obstawiam spadki. Pinn i sbobet trzymaja duzo nizej, gorzej juz z dimesem.

troche dziki ten fairbot - zakupilem PSG (to akurat wiem bo pojawil mi sie button do zrobienia greena), stop loss ustawiony a pieniadze dalej na koncie. Z kolei w nocy kurs mi uciekl, wstaje rano - spadlo 8 tikow, kasy na koncie nie ma - ciesze sie, ze kupilem po 2,66 a tu dupa - zaklad wisi jako nierozliczony...

dziwne to ale potestuje przez kilka dni - jednak juz widze, ze daleko mu do funkcjonalnosci i przejrzystosci GT

Chciałem poruszyć jedna kwestię. Mianowicie, coraz częściej na blogach pojawiają się wpisy (lub ich nie ma w ogóle a jest sam obrazek), w których przedstawiacie zazwyczaj swojego greena z danego rynku. Teraz chciałem zadać pytanie - co takiego Wam da, że pokażecie Waszą wygraną? Zero słów opisu tego jak ten green został wygenerowany itp.

Na forum zagląda masa nowych użytkowników, którzy chcą uczyć się w jaki sposób mogą robić swoje pierwsze greeny - a z takich obrazków niczego się nie nauczą.

Sięgając niedalekiej przeszłości blogów było może i mniej, ale w każdym każdy opisywał w jaki sposób grał itp.

Także panowie, przestańcie się chwalić i podjedzcie poważniej do tematu (zobacz blog leno). Prowadźcie swoje dzienniki w taki sposób, aby były zrozumiałe itp.

Pozdrawiam

Nie wiem czy to jest jakaś aluzja do mnie, ale za każdym razem wrzucam albo zrzut z rynku albo z całego dnia. Tego nie zmienię. Under/Over opisuję w co drugim poście. Jeśli jest tenis też piszę czy między gemami, czy lay od początku itp itd. A słowa "przestańcie się chwalić" są daleko niestosowne, bo jakby ktoś pisał codziennie w blogu "dziś zysk 50 wczoraj 100" i tak dalej, to napisałbyś po czasie, że nie ma dowodów. Tu masz wszystko czarne na białym, do tego dodany opis, na który nie zawsze jest czas.

Pozdrawiam,

Esc

• Create New...