Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
czajekmilenium

Czajekmilenium pre play TENIS

Recommended Posts

pytałem z ciekawości bo znając życie to trochę musiałeś się "namęczyć" zanim skupili twoją stawkę i kontrę kilka/kilkanaście (?) razy ale jeśli to jest taka tajemnica to niech tak pozostanie

LAPWING( z ang czajek) ----> Czyli Lap wygrana !

Postanowilem opublikowac system, ktory zaczolem testowac w grudniu. System ten jest polaczeniem progresji na rynkach konnych.

1. Wybor gonitwy

Chyba najwazniejsza sprawa w calym tym systemie. Gramy gonitwy w przedzialach od 2M do 2.6M

Mozna sie jeszcze pokusic na 1M 5f i wyzej.

Nie gramy szybkich dystansow jak i maratonow po 3M.

2.Progresja

Kazdy ustawia progresja na 5-7 gonitw

3. Ustawianie kursy

Na kazdym koniu ustawiamy sie in play kursem 1.4 LAY stawke dla 1 progu progresji

4. Czas start

W czasie gonitwy czekamy, az zlapie nam na danym koniu kurs 1.4, gdy tak sie stanie czekamy do konca gonitwy.

5. Jezeli kon z kursem 1.4 wygral ustawiamy na nastepnej gonitwie 2 prog progresji, jezeli przegral wrcamy do 1 progu.

System ten przetestowalem na 100 gonitwach, nastepnie udostepnilem go uzytkownikowi Brylantowi, ktory testowal go dalej i byl zadowolony z zyskow. W wyscigach na dystansie 2M do 2.6M, najczesciej kurs 1,4 nie wchodzi.

Dlaczego kurs 1.4 ? Na wykresach bylo widac ze najlepszy kurs na lay to 1.35-1.45. Ten kurs czesto zostaje osiagniety i kupiony po czym kon odbija i jest to oplacalne do progresji. Uzytkownik Brylant prowadzil staty w exelu, mozna do niego napisac. Srednio na 4 gonitwy kurs wchodzil

Edited by czajekmilenium

Mam pytanie tutaj piszesz tak :

Gramy gonitwy w przedzialach od 2M do 2.6M,

Na kazdym koniu ustawiamy sie in play kursem 1.4 LAY stawke dla 1 progu progresji

A tutaj piszesz że:

W wyscigach na dystansie 2M do 2.6M, najczesciej kurs 1,4 nie wchodzi.

Tak jakbyś sam sobie zaprzeczał

Chyba że ja źle rozumuje ?

Chyba chodzi o to, że koń prowadzący w wyścigu na którego kurs spadł do 1,4 ostatecznie przegrywa wyścig. Ale mogę się mylić

Edited by matematyk

Nic nie piszesz czajek ,musze wiec za Ciebie podnosic Ci poczytnosc ,bo Kuchar Ci tego brazowego kolorku nie da :-)

Musisz czajek dopracowac system deszcz do meczow w krykieta ,konkretnie Test ,co wujek S.rabie od dluzszego czasu (a warto ,oj warto )

Cos takiego dzieje sie z kursami gdy zaczyna wisiec grozba remisu .

Na dwa dni przed Us Open......

Przed tak duzym turniejm, kazdy trader powinien wylączyc komputer i odpoczac. Warto ten czas poswiecic na relax lub hobby. Ja przed wielkimi szlemami udaje sie na dzialke, gdzie szybko zabieram wędke i udaje sie na pomost, aby tam zlapac okazje w postaci wiekszej rybki. Niestety jak narazie w mojej sieci plywaja leszcze i plotki.

Edited by czajekmilenium

• Create New...