Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
czajekmilenium

Czajekmilenium pre play TENIS

Recommended Posts

Ja się dziś udałem po 1 secie dla Kohlschreibera mając greena layowałem go po 1,07 minęło 5 sekund Petzschner kreczował :D po prostu idealne wejście, moja kobieta mi truła głupoty i nie widziałem że się krecz szykuje, to wszystko jej wina ;)

ps pisałeś że grasz wirtual money, chyba że sie cos zmieniło?

Śmieszą mnie niektóre wpisy - także ten powyżej. bloga prowadzisz 10 dni. W tym czasie zanotował takie wyniki

• 60 odpowiedzi
  • 1572 wyświetleń

Także przed założeniem trzeba było się dwa razy zastanowić, a nie pisać głupot... Zresztą domyślam się jaki cel miało zakładanie tego bloga, ale na razie zostawie to dla siebie.

Chodzi o to, ze nic z tego nie mam. Nawet głupiej rangi nie dostałem, ani dostępu do strefy zamkniętej. Na wymiane informacji tez liczyć raczej nie moge.

Edited by czajekmilenium

Boże widzisz i nie grzmisz... Robisz to dla jakiejś głupiej rangi? I co Ci to da? Kolorek tylko i wyłącznie. Narzekasz na swoje statystyki bloga, to spójrz na mój archiwalny, gdzie przez kilka miesięcy miałem może z 200 odpowiedzi z czego 90% były moje.

Chodzi o to, ze nic z tego nie mam. Nawet głupiej rangi nie dostałem, ani dostępu do strefy zamkniętej. Na wymiane informacji tez liczyć raczej nie moge.

Satysfakcje ? wspomnienia archiwalne itp Na co Ci ranga ? czy ranga da Ci profity w postaci kasy na Betfair? no bardzo was przepraszam ale forum o tematyce giełdowej a dla niektorych - nickow nie bede wymienial to ranga i jak inni go postrzegaja jest najwazniejsza - nie wiem moze to jakis sposob na lepsze samopoczucie badz proba pokazania jakim to sie jest wielkim traderem a na koncie marne 400 euro..

Bloga nie powinno prowadzic sie dla slawy - blog powinien byc miejscem swojej poprawy gry, miejscem pomocy innym ( co jeszcze w PL jest dosc czesto robione bezinteresownie) a nie dla rangi i jakies strefy zamkniete blink.gif

W kazdym badz razie Czajekmilenium pojechalem ostro po bandzie tym co napisales :lol:

Po tych wynikach jakie osiągnąłem dzięki Czajkowi postanowiłem zapłacić mu 200e w zamian za typy na blogu. Mam nadzieje że pieniądze nie pójdą na marne.

Czajek jest genialny ,ja tez go sponsoruje wirtualna kwota 1000 .

Zeby odebrac nalezy sie zalogowac do GT w trainig mode .

Mam nadzieje ,ze w porownaniu do poprzedniej ,skromnej wirtualnej kwoty czajek w koncu rozwinie skrzydla .

• Create New...