Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
czajekmilenium

Czajekmilenium pre play TENIS

Recommended Posts

Po tych wynikach jakie osiągnąłem dzięki Czajkowi postanowiłem zapłacić mu 200e w zamian za typy na blogu. Mam nadzieje że pieniądze nie pójdą na marne.

serio przeznaczyles kasiore dla czajka? :D z jednym sie zgodze. tez mam nadzieje, ze nie pojdzie na marne :D

czajek: nie opowiadaj glupot tylko bloguj. skad wiesz ile osob czyta blog, a ile korzysta z typow? zicoo podal ci statystyki wiec sam widzisz, ze nie sa najgorsze. to, ze nie ma wpisow innych userow w blogu nie oznacza, ze jest on slaby.

ps. nie zadluzaj sie zanadto, bo w koncu braknie for ;)

Podsumowując

Rynki Pre play

1 Kohlschreiber P. - Dolgopolov O. 1.76 back Dolgopolov +3 ticki -------> 6e zysku

2 Malisse X. - Murray A 1.18 lay Murray + 1 tick -------> 2e zysku

3. Cilic M. - Clement A. 1.43 back Cilic + 3 ticki -------> 6e zysku

4. Mannarino A. - Simon G. 1.49 back Simon + 3 ticki -------> 6e zysku

5 Verdasco F. - Nalbandian D. 1.90 back Verdasco + 12 ticków -----------> 24e zysku

6 Roddick - Verdasco 1.54 back Roddick + 3 ticki -----------------> 6 e zysku

7 Hantuchowa - Ivanovic 2.00 back Hantuchowa + 10 tickow ------------------> 20 e zysku

8 Zvonarieva - Stosur 1.91 lay Zvonarieva + 21 ticków --------------------> 42 e zysku

9 Kvitova - Wickmayer lay 1.34 Kvitova + 3 ticki ------------------> 6e zysku

10 Lisicka - Bartoli lay 1.88 Lisicki + 15 tickow ------------------------ > 30e zysku

11 Nadal - Fish lay 1.12,1.13 Nadal + 5 tickow -------------> 10 zysku

12 Sharapova - Lisicki back 1.45 Sharapova + 4 ticki ------------------> 8e zysku

13 Djokovic - Tsonga lay 1.48 Djokovic + 3 ticki -----------------> 6e zysku

• Create New...