Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
czajekmilenium

Czajekmilenium pre play TENIS

Recommended Posts

Radze sie ustawiać po 1.61 , 1.62 i sprzedawac Sharapova, jeśli ktoś kupil laya po 1.60. Po jutrzejszych półfinałach panów kurs moze zacząć spadać.

jedno mnie niepokoi - spojrz na wykres pinka w betbrainie - tam rosnie i rosnie bez zadnego odreagowania. Czesto w takich sytuacjach nastepny krok to dzwon jak ch... mam nadzieje, ze sie myle i Shar pozwoli zarobic.

Myśle ze kurs bedzie szedl do góry i napewno nie bedzie spadac do jutra tak do godziny 18;00. Jak skończa sie mecze panów to myśle ze wiara bedzie brac back Sharapova. W sobote w dzien finału napewno bedzie masówka na Sharapova i wydaje mi sie, że kurs moze spasc w granicach 1,55- 1,58. Moja taktyka na ten mecz jest prosta. Narazie gram lay 1.60, bo to na chwile obecną srednio zadawalająca cena. Moze uda sie zbic kurs do 1.65 w co szczerze mówiąc nie wierze . Jednak gdy kurs dojdzie do takich granic trzeba brac backa

Lay Sharapova 1.60

Licze tutaj na mały wzrost max 1.65

gratulacje Czajek - jest juz 1.64 - jeszcze tick i bedzie dokladnie tak jak zaplanowales :D pzdr

Polecam brac teraz back Browna na trawie mocny gracz. A obok sreen z dzisiejszego ryneczku. Może zleciec do 1.90

Czajek ,taki powazny z Ciebie typer a takie wpadki :-)

W ciagu ostatnich pieciu lat rozegral 12 meczow na trawie ,z czego 5 wygral ,7 przegral .

I dla uzupelnienia mecze jego przeciwnika w tym roku : :

Edited by kapitansb

Pozdrowienia dla naszego eksperta kapitana. Ja własnie jade na szejka

Nie jestem ekspertem ,spoko -ale zycze smacznego .

Tym niemniej czajek popatrz na wykres ,moim zdaniem powinienes byc troszeczke bardziej cwany. Moim zdaniem otwarcie po 2.00 w ktorakolwiek strone jest bez sensu ,narazasz sie tylko na ewentualna strate ,bo wybicia z konsolidacji sa z reguly mocne .

Tym razem mozesz mowic o szczesciu bo wybilo w Twoja strone ,ale spogladajac na czas Twojego posta zastanawiam sie czy to nie bylo juz in play ?

Wybilo na szczescie dla Ciebie do dolu ,ale nie zawsze tak bedzie .Grajac technicznie i patrzac co juz bylo z pewnoscia przezylbys mniej stresow i mial w tym przypadku na wiecej szejkow .:-D

Rynki może i mikro lecz przez noc dały już zarobić. Hercog nawet sporo z 2,68 do 2,46 . Ja tylko nie potrzebnie sprzedałem już dużo wcześniej .

Kurs na Tatasvhili spadł w pewnym momencie aż do 2,34 z 2,68. Wielkie brawa sie należą dla Czajka za te typy . I oczywiście wagon browca :)

Rynki może i mikro lecz przez noc dały już zarobić. Hercog nawet sporo z 2,68 do 2,46 . Ja tylko nie potrzebnie sprzedałem już dużo wcześniej .

Pele nie przyczepiam sie, ze Czajek wybral mikrorynki - sam czasem je wybieram. Problemme jest wejscie za wieksza kwote - o to mi chodzilo. Co do typow to oczywiscie brawa - mam nadzieje, ze wiecej ludzi zacznie tu zagladac bo jest po co. Zielonosc zycze i pzdr

• Create New...