Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
rze

Tenis Trading pre play - in play

Recommended Posts

Witam. Na początek kilka słów o sobie. Tradingiem interesuje się stosunkowo niedługo więc można powiedziec, że jestem na początku tej drogi. Do tej pory gram głównie in play tenis i piłkę(głównie overy, rzadziej mo) ale pre play też skupię się głównie na tych dwóch dyscyplinach. Pierwszym moim celem jeśli chodzi o pre nie będzie osiąganie ewentualnych zysków lecz nie przegranie kapitału początkowego. Chcę sprawdzic czy pre jest mi dane czy nie. Jeśli nie wracam tylko do in play. Niedługo pierwsza propozycja

Wcięło mi 2 czy 3 posty. więc wczwśniej zagrałem back Barthel coś koło 2.58 i sprzedałem coś koło 2.30 potem back Sogndal po 4.8 i niestety strata sprzedane chyba po 5.1.

A to Hantuchova fajnie spadła

post-744-0-00627800-1307869179_thumb.png

Jeśli kurs nie poleci(co już chyba jest niemożliwe) to zostawiam typ na live. Kurs spadł już do 2.90 i liczyłem na dalszy spadek. Potem musiałem na chwilę wyjśc i nastąpiło odbicie.

Kurs na Zheng to kompletna lipa chociaż tu wyszła moja zachłanność bo na live można był złapać z tego co pamiętam 4 ticki.

Nas dziś back Honka

post-744-0-54162400-1308222816_thumb.png

spadek

Mógłbyś przwywiązywać większą wartość do tego co piszesz, nikt z tagiego "czegoś" nie skorzysta.

Przydałyby się kilka słów dlaczego tak a nie inaczej...

• Create New...