Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
rze

Tenis Trading pre play - in play

Recommended Posts

sprzedaż po 1.70

Skorzystałem, podziękował ! Od jakiegoś czasu się przyglądam twojemu wątkowi i fajne typy podajesz, choć dopiero teraz pierwszy raz skorzystałem. Oby tak dalej, życzę wytwałości ! ;-)

Gdybym mógł to bym pewnie oglądał wszystkie spotkania i na ich podstawie. Niestety to nie możliwe. Ale staram się na bieżącą śledzić zwłaszcza WTA. Otwieram listę spotkań i staram się nie patrzeć na kursy tylko jak już wpadnie mi w oko jakieś spotkanie to staram się sam oceniać jego szanse i dopiero patrze jaki kurs. No i oczywiście jak sprawa ma się u buków :-) często jest też tak, że zostawiam typy na live jeśli coś idzie nie po mojej myśli a mi sie wydaje, że na live można coś skubnąć dla siebie albo chociaż wyjść na zero.

Edited by rze

Goerges sprzedana wcześniej po 1.52

Natomiast Dolonots czekam na live, mogę sprzedać po cenie zakupu ale zobaczymy może na live da się coś skubnąć

post-744-0-82884500-1308653692_thumb.png

rze - nie ma co płakać najważniejsze, że miałeś przychód. Z każdego rynku na "+" trzeba się cieszyć, bo lepszy przychód niż wydatek.

przygladam sie twoim poczynaniom na tenisie od jakiegos czasu i dzis w nocy w koncu zagralem lay na serene no i 10e wpadlo. szkoda ze tylko polowe stawki mi przyjelo (zagralem po 1,2).

well done sir!

całkiem zapomniałem podać,że zakupiłem back Pironkowa. Na razie niewielki spadek ale wydaje mi się, że jeszcze poleci

post-744-0-66116900-1309129215_thumb.png

Pironkowa sprzedana po 3.05 natomiast Azarenka można obecnie sprzedawać po 9 czy 9.20 ale w następnej rundzie zagra z Paszek więc czekam bo powinna się z nią uporać choć już teraz można by zrealizować ładny zysk

post-744-0-36527900-1309182679_thumb.png

• Create New...