Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
rze

Tenis Trading pre play - in play

Recommended Posts

Chyba lipa z tym rynkiem choć jeśli ktoś skorzystał to w nocy mógł zarobić. Teraz już nie jest tak kolorowo i poczekam jeszcze trochę ale prawdopodobnie odsprzedam po cenie zakupu

rze - połowa forum na twoim typie skorzystała :) Wzieli poniżej kursu 2 i sprzedawali po 1.90 . Ja wzialem 1.96 i zostawiłem na noc niestety, wyszedłem z rynku ze stratą ale zasiad się ponownie po drugiej stronie :)

bardzo fajny typ, tylko nie mozna byc zachlannym. mi sie udalo lay Lisicki 1.97 kupic i sprzedalem po 2.04. szkoda ze nie przyjelo calej stawki ale i tak +16.

thx

wiem, przekonałem się o tym nieraz w mojej krótkiej przygodzie z betfair ale z drugiej strony mój bardzo skromny budżet sprawia, że mysle a może jeszcze jeden tick i wychodzi jak wychodzi

Sprzedaję też Azarenke bo w półfinale zagra z Kvitovą a tu może być różnie. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał

post-744-0-14224000-1309295553_thumb.png

Czas na małe podsumowanie(robione na szybko więc może pojawić się gdzieś błąd):

Barthel 2.58..........2.30

Sogndal 4.8............5.1

Hantuchova 1.68....1.59

Flipkens 1.64..........1.61

Ivanovic 1.68.........1.64

Zheng strata całej stawki

Honka 1.56...........1.55

Hantuchova 2.32....2.12

Dokic 2.42...........1.57

Kanepi 1.74..........1.70

Goerges 1.56........1.52

Dolonts 3.4...........4.3

MJMS 4................3.75

Kirilenko 5.5..........5.2

Pironkova 3.10.....3.05

Azarenka 12.........5

Bartoli 2.04..........1.90

Fish strata całej stawki

Sam nie wiem co o tym myśleć. Kilka spraw na pewno do poprawy. Teraz postaram się kupować nieco wyżej wybrane rynki bo do tej pory kupowałem po aktualnym kursie.

To nie rozumiem rze. Grasz i in play i pre play? To radzę się zastanowić poważnie którą drogę obierasz. Jako początkujący nie jesteś aż tak wszechstronnym traderem by grać to i to. Obierz jedną drogę, dopiero później włącz inne opcje. Każdy trader na tym forum Ci to powie ;)

jeśli coś nie idzie po mojej myśli to czasem podany rynek zostawiam na live jeśli jestem przekonany, że coś może do niego, niestety po woli przekonuje się,że lepiej odsprzedać ze stratą niż wchodzic live bo 2 razy się uda a 3 razy nie. No i wiesz marny budżet jednak kusi i nad tym na pewno musze popracować :)

Edited by rze

• Create New...