Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Koniec miesiąca, dzisiaj nic nie zagrałem bo muszę wychodzić do pracy ;/ Podsumowanie. Początek : 12 październik Koniec : 30 październik Ilość rynków : 43 Na plus : 41 Na minus : 2 Zys

No matiaspl ,widze ,ze powoli trzesiesz niektorymi rynkami tylko patrzec ,jak dotrzesz na UK i bedzie wiekszy od Bombera . :-)

Przeglądając dzisiejszą ofertę zdziwiłem się, że tak późno znalazłem owy rynek. Możliwe, że gdyby nie wczorajsza stagnacja na rynku Chicago MLS złapałbym gorący kurs. Sposób wyszukiwania rynków jes

Posted Images

Wow kurczątko, to już prawie miesiąc jak nie aktualizowałem bloga. Dlaczego? Brak motywacji do tradingu, większy natłok obowiązków i przyjemności. Dzisiaj coś mnie tknęło by spróbować pograć koniki i był to dobry dzień. Na 6 rynków z czterech wyszedłem na +, na jednym wydałem 1 tick, a w ostatnim wyszedłem na zero bo brakło cierpliwości :)

Moje spostrzeżenia? Bardzo mi pomogły tematy odnośnie analizy technicznej kuni ;) Już nie wchodziłem na ślepo jak to bywało w mojej ostatniej i wtedy czerwonej kariery z kucykami. Każde wejście dzisiaj było przemyślane, nie śpieszyłem się z wejściem. Czekałem na górkę, obserwując ruch kursów na drabince, po czym wietrząc spadek ustawiałem się tick wyżej i zazwyczaj zostawał on skupowany. Chwilkę potem kurs runął w dół, a ja greenowałem :) W ostatnim dzisiaj rynku troszkę sie pośpieszyłem z wyjściem na zero, przestraszyłem się większej gotówki - niepotrzebnie, jak to kiedys kapitansb napisał : "kasa jest i jej zaraz nie ma".

W tym tygodniu raczej koników nie pohandluję, znowu popołudniowa zmiana, ale od piątku baczniej się temu przyjrzę ;)

Troszkę poskalpowałem na meczu Nigeria U20 a wczoraj pograłem trochę inplay wstrzeliwując się w kursy po bramce ;) Nawet trafiłem dwie bramki pod rząd, ale od razu greenuje więc nie było przypału :) Przetestuję na większej ilości meczów i możliwe, że opiszę sposób ;) Aktualnie w ciągu 2 dni +20e przychodu.

Staram się przewidzieć w jakim przedziale kurs się oszacuje, często do 1 minut po odblokowaniu rynku widać po pieniążkach na drabince gdzie się ustawić ;) Gdy zbliżają się do siebie kasa na backach i layach, to wystawiam najniższego ze wszystkich backa, po przyjęciu od razu wystawiam kontrę wyżej o 1 tick niż aktualny "lay".

Wczoraj na sb ktoś zarzucił propozycje grania spadku underdogów bądź layowanie faworytów. Postanowiłem skorzystać z typu spadku sweansy, ustawiłem się w nocy po kursie 14.5, rano sprzedałem tick niżej. Żeby nie było tak kolorowo to oczywiście kurs poleciał aż do 11/11.5 ! :) W między czasie tego spadku udało mi się tylko dokupić za 60e kurs 14, sprzedany po kursie 11.5 . Stąd ładny green 20 euro. Granie wysokich kursów ma swoje uroki, lecz należy pamiętać że źle przewidziany spadek może znacznie uszczuplić portfel ;)

Wczoraj na sb ktoś zarzucił propozycje grania spadku underdogów bądź layowanie faworytów. Postanowiłem skorzystać z typu spadku sweansy, ustawiłem się w nocy po kursie 14.5, rano sprzedałem tick niżej. Żeby nie było tak kolorowo to oczywiście kurs poleciał aż do 11/11.5 ! :) W między czasie tego spadku udało mi się tylko dokupić za 60e kurs 14, sprzedany po kursie 11.5 . Stąd ładny green 20 euro. Granie wysokich kursów ma swoje uroki, lecz należy pamiętać że źle przewidziany spadek może znacznie uszczuplić portfel ;)

mozna ladnie zarobic, ale i ladnie stracic. a ciecie strat w tym przypadku praktycznie niemozliwe, bo waga ticku ogromna.

Właśnie na west brom odbiło, wystarczy spadek 1 tick na Chelsea i różnica ogromna ;p Poczekam do jutrzejszego spotkania, zobaczymy jak się zachowają buki, teraz nawet nie mam tego komu sprzedać - tak jeśli chodzi o cięcie strat ;D

o kurde szczerze to nie zauważyłem tej kopenhagi, bardziej obserwowałem sam Lyon :P u innych buków kursy lecą w dół wykres tez ciekawy podkradnę Ci chyba typa :-D, czemu nic nie wrzucasz na bloga ?

Zazwyczaj piszę na shoutboxie swoje spostrzeżenia, w blogu tylko opisuję moje wejścia i wyjścia. :) Przyzwyczaiłem się do tego . Na tej kopehadze juz ugralem 3 ticki, polowe odsprzedałem i ustawiłem się ponownie na 2.92 które znowu skupują. Pinnaple 2.84 więc jeszcze zleci ;)

• 4 weeks later...

Reasumujac okolo godziny 17-stej Stutgart 2.12 , Watson 1.82 . Ja zrobiłem tick straty na szfabach bo wziąłem za nisko i odbiło. Stałem praktycznie cały dzień na 0-3 szfabów, miałem skupiony kurs 26, ale nie poszło dalej to wyszedłem na zero. Mogłem atakować AU bo ładnie spadło z 8.4 >7.6 no ale mądry polak po szkodzie. Over 2,5 także super spadał...

Brakuje mi cierpliwości, to co pisał kapitan kiedyś. Muszę coś z tym zrobić :) 1 dzień po przerwie tick straty, chodź jeszcze się nie skończył ;)

Reasumujac okolo godziny 17-stej Stutgart 2.12 , Watson 1.82 . Ja zrobiłem tick straty na szfabach bo wziąłem za nisko i odbiło. Stałem praktycznie cały dzień na 0-3 szfabów, miałem skupiony kurs 26, ale nie poszło dalej to wyszedłem na zero. Mogłem atakować AU bo ładnie spadło z 8.4 >7.6 no ale mądry polak po szkodzie. Over 2,5 także super spadał...

Brakuje mi cierpliwości, to co pisał kapitan kiedyś. Muszę coś z tym zrobić :) 1 dzień po przerwie tick straty, chodź jeszcze się nie skończył ;)

cierpliwosci Panie cierpliwosci. W pre rzeczy dzieja sie o niebo wooooooolniej :D

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.