Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker

Recommended Posts

Wow kurczątko, to już prawie miesiąc jak nie aktualizowałem bloga. Dlaczego? Brak motywacji do tradingu, większy natłok obowiązków i przyjemności. Dzisiaj coś mnie tknęło by spróbować pograć koniki i był to dobry dzień. Na 6 rynków z czterech wyszedłem na +, na jednym wydałem 1 tick, a w ostatnim wyszedłem na zero bo brakło cierpliwości :)

Moje spostrzeżenia? Bardzo mi pomogły tematy odnośnie analizy technicznej kuni ;) Już nie wchodziłem na ślepo jak to bywało w mojej ostatniej i wtedy czerwonej kariery z kucykami. Każde wejście dzisiaj było przemyślane, nie śpieszyłem się z wejściem. Czekałem na górkę, obserwując ruch kursów na drabince, po czym wietrząc spadek ustawiałem się tick wyżej i zazwyczaj zostawał on skupowany. Chwilkę potem kurs runął w dół, a ja greenowałem :) W ostatnim dzisiaj rynku troszkę sie pośpieszyłem z wyjściem na zero, przestraszyłem się większej gotówki - niepotrzebnie, jak to kiedys kapitansb napisał : "kasa jest i jej zaraz nie ma".

W tym tygodniu raczej koników nie pohandluję, znowu popołudniowa zmiana, ale od piątku baczniej się temu przyjrzę ;)

Troszkę poskalpowałem na meczu Nigeria U20 a wczoraj pograłem trochę inplay wstrzeliwując się w kursy po bramce ;) Nawet trafiłem dwie bramki pod rząd, ale od razu greenuje więc nie było przypału :) Przetestuję na większej ilości meczów i możliwe, że opiszę sposób ;) Aktualnie w ciągu 2 dni +20e przychodu.

Staram się przewidzieć w jakim przedziale kurs się oszacuje, często do 1 minut po odblokowaniu rynku widać po pieniążkach na drabince gdzie się ustawić ;) Gdy zbliżają się do siebie kasa na backach i layach, to wystawiam najniższego ze wszystkich backa, po przyjęciu od razu wystawiam kontrę wyżej o 1 tick niż aktualny "lay".

Wczoraj na sb ktoś zarzucił propozycje grania spadku underdogów bądź layowanie faworytów. Postanowiłem skorzystać z typu spadku sweansy, ustawiłem się w nocy po kursie 14.5, rano sprzedałem tick niżej. Żeby nie było tak kolorowo to oczywiście kurs poleciał aż do 11/11.5 ! :) W między czasie tego spadku udało mi się tylko dokupić za 60e kurs 14, sprzedany po kursie 11.5 . Stąd ładny green 20 euro. Granie wysokich kursów ma swoje uroki, lecz należy pamiętać że źle przewidziany spadek może znacznie uszczuplić portfel ;)

Ostatnio nie było kolorowo stąd zamrożenie pieniążków na rynku Chelsea w sobotę ;) Mam nadzieję, że mi skupią cały kurs 12 i ładnie zgreenuję w dzień meczu :)

Wczoraj na sb ktoś zarzucił propozycje grania spadku underdogów bądź layowanie faworytów. Postanowiłem skorzystać z typu spadku sweansy, ustawiłem się w nocy po kursie 14.5, rano sprzedałem tick niżej. Żeby nie było tak kolorowo to oczywiście kurs poleciał aż do 11/11.5 ! :) W między czasie tego spadku udało mi się tylko dokupić za 60e kurs 14, sprzedany po kursie 11.5 . Stąd ładny green 20 euro. Granie wysokich kursów ma swoje uroki, lecz należy pamiętać że źle przewidziany spadek może znacznie uszczuplić portfel ;)

mozna ladnie zarobic, ale i ladnie stracic. a ciecie strat w tym przypadku praktycznie niemozliwe, bo waga ticku ogromna.

Właśnie na west brom odbiło, wystarczy spadek 1 tick na Chelsea i różnica ogromna ;p Poczekam do jutrzejszego spotkania, zobaczymy jak się zachowają buki, teraz nawet nie mam tego komu sprzedać - tak jeśli chodzi o cięcie strat ;D

o kurde szczerze to nie zauważyłem tej kopenhagi, bardziej obserwowałem sam Lyon :P u innych buków kursy lecą w dół wykres tez ciekawy podkradnę Ci chyba typa :-D, czemu nic nie wrzucasz na bloga ?

Zazwyczaj piszę na shoutboxie swoje spostrzeżenia, w blogu tylko opisuję moje wejścia i wyjścia. :) Przyzwyczaiłem się do tego . Na tej kopehadze juz ugralem 3 ticki, polowe odsprzedałem i ustawiłem się ponownie na 2.92 które znowu skupują. Pinnaple 2.84 więc jeszcze zleci ;)

Z powodu awarii laptopa nie było mnie tutaj dawno :D Od dzisiaj wracam na pełnej. W koncu musze zarobić na naprawę tego szmelcu.

Na jutro spadek szfaby - spadek Stuttgart ;)

Ze szfabów wybyłem, troszkę rynek wyhamował i zaczela sie tworzyc konsolidacja, chodz spadki/wzrosty pewnie dopiero jutro ujrzymy. Mimo wszystko czas znaleźć coś lepsiejszego xD

Może skubniemy coś z tenisa ;) Wzrost Paszek, analogicznie spadek Watson. Ustawiłem się wyżej, może lekko odbić, przedział kursu 1.80 -1.90 zobaczymy, może się uda złapać kilka ticków ;)

Kurcze muszę się wstrzelić w rynki ;) Wczoraj uciekły mi szfaby, miałem 2.22 a już 2.10 , teraz spadła Watson ale nie skupili mi wyższej kontry. Uroki giełdyl...

Reasumujac okolo godziny 17-stej Stutgart 2.12 , Watson 1.82 . Ja zrobiłem tick straty na szfabach bo wziąłem za nisko i odbiło. Stałem praktycznie cały dzień na 0-3 szfabów, miałem skupiony kurs 26, ale nie poszło dalej to wyszedłem na zero. Mogłem atakować AU bo ładnie spadło z 8.4 >7.6 no ale mądry polak po szkodzie. Over 2,5 także super spadał...

Brakuje mi cierpliwości, to co pisał kapitan kiedyś. Muszę coś z tym zrobić :) 1 dzień po przerwie tick straty, chodź jeszcze się nie skończył ;)

Reasumujac okolo godziny 17-stej Stutgart 2.12 , Watson 1.82 . Ja zrobiłem tick straty na szfabach bo wziąłem za nisko i odbiło. Stałem praktycznie cały dzień na 0-3 szfabów, miałem skupiony kurs 26, ale nie poszło dalej to wyszedłem na zero. Mogłem atakować AU bo ładnie spadło z 8.4 >7.6 no ale mądry polak po szkodzie. Over 2,5 także super spadał...

Brakuje mi cierpliwości, to co pisał kapitan kiedyś. Muszę coś z tym zrobić :) 1 dzień po przerwie tick straty, chodź jeszcze się nie skończył ;)

cierpliwosci Panie cierpliwosci. W pre rzeczy dzieja sie o niebo wooooooolniej :D

Ostatni wczorajszy rynek to ostatnia godzina Olimpo, mialem juz greena ale uwidzialo mi sie drugie wejscie . Chyba wiecie czym sie to skonczylo ;) Dzien dzisiejszy - 2% ;)

• Create New...