Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker

Recommended Posts

SopCast 3.2.9. - freeware

SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie mecze na żywo, a także filmy i seriale. Aplikacja posiada bardzo przyjazny interfejs przypominający standardowy komunikator internetowy, umożliwia określanie ilość dopuszczonych widzów do naszego kanału, pozwala na nadawanie wielu strumieni (asf, wmv, rm, rmvb itp.) i zapętlanie ich w ciągły materiał telewizyjny. Dostępne są również statystyki odnośnie zainteresowania kanałami.

TvAnts 1.0.0 - freeware

TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez Internet za darmo. Program posiada listę kanałów, w której na szczególną uwagę zasługują stacje sportowe, w których możemy oglądać mecze na żywo bezpłatnie i bez płacenia abonamentu.

TVUPlayer 2.5.3.1 - freeware

Darmowy program do oglądania kanałów telewizyjnych nadawanych drogą internetową. Nie jest nic potrzebne tylko dość szybkie łącze, aby nie przycinało w czasie oglądania. Mamy możliwość wybierania kanałów które są dodawane do ulubionych. Stacje podzielone są na kategorie: sport, muzyka, filmy... Program niestety nie posiada polskich stacji, ale można pooglądać teledyski, sport i inne.

http://isport24.com/pl/ pod tym adresem Program transmisji na żywo

Korzystal ktos z tego servisu?

http://www.tennistv.com/

Wyglada to na oficjalny stream ATP. Moze mi ktos powiedziec czy ten stream jest szybki?

Pytam bo testowalem nba league pass i bardzo sie rozczarowalem. To co nba puszczalo jako live-stream mialo u mnie ponad minute opoznienia. nba moglem przetestowac, a na tennistv.com niestety nie widze triala :(, wiec jesli ktos korzystal, to prosze o opinie.

Z bet365 korzystam, i jestem zadowolony (mam tylko okolo 4 sec. opoznienia), ale nie ma tam wszystkich meczy, ktore betfair oferuje na live (poprawcie mnie, jesli sie myle). Co do stream-u z betfair, to mieszkam w Niemczech, a tutaj stream z betfair nie jest dostepny, dlatego szukam dla niego zastepstwa. Zadajac pytanie, nie pomyslalem ze wiekszosc z Was nie jest takim serwisem zainteresowana, bo korzystacie ze streamu z betfair (ja nawet nie wiem ktore mecz oni streamuja a ktore nie). Tak czy siak, dzieki za zainteresowanie.

Na marginesie: z tego co w miedzyczasie wygooglalem o tennistv, to ma raczej pozytywne opinie.

jeżeli chodzi o mecze tenisa to na betfair i bet365 są takie same , zdarza się rzadko że na bet365 jest mecz a na livevideo betfair go nie ma ...

jeżeli chodzi o mecze tenisa to na betfair i bet365 są takie same , zdarza się rzadko że na bet365 jest mecz a na livevideo betfair go nie ma ...

dokładnie, to ten sam stream

no to innego nie używam, teraz w Dubaju jak jest WTA to oglądam w TV na eNce na kanale 185 - Dubai Sports 3

ponieważ ma mniejsze opóźnienie niż eurosport (2-3sec)