Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

Witam.

Giełdą Betfair interesuje się od kwietnia tego roku. Na serio zacząłem tradować w połowie maja. Stawki jakimi gram kształtują się w okolicach 100 euro, rynki tylko i wyłącznie pre play. Przede wszystkim piłka nożna ( tu odnoszę największe sukcesy ), tenis i koszykówka. Codziennie postaram się wrzucić kilka rynków do tradingu. Zachęcam do komentowania moich propozycji.

Na jutro proponuje przyjrzeć się:

1. Portsmouth vs. Reading - Spadek Reading

2. Ipswich vs. Southampton - Spadek Southampton

3. Exeter vs. Brentford - Spadek Brenford

4. Bate Borisov vs. Sturm Graz - Spadek Bate

5. Mikhail Youzhny vs Michael Llodra - Spadek Youzhny

Edited by baros19
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Coś na dzisiejszy wieczór. 1. J.Blake vs. Fognini - Lay Blake @ 1.45. Po dzisiejszym meczu Arsenal vs. Udinese warto przyjrzeć się sobotniej Premier League (Mecz Arsenal vs. Liverpool). Na

1. Gremio vs. Botafago RJ - Spadek Gremio - aktualny kurs 1.97 Zysk: 3 ticki Zakupione po 1.97, sprzedane po 1.94. Szybko i przyjemnie 2. Godoy Cruz vs. Union Santa F

1. Ivanovic vs. Kuzniecova Zysk: 4 ticki Z tego co widziałem kurs spadł aż do 1.68, ja sprzedałem natomiast po 1.74 2. Gil Vicente vs. Beira-Mar Zysk: 0 Niestety nie miałem cza

Posted Images

za niedlugo wykopiemy grajacych IP! leniuchy ida na latwizne :D

Zaraz przyjrzymy sie Twoim propozycjom. Jesli mozesz wrzucaj wykresy - po jakims czasie zobaczysz jaka wartosciowa ksiazka sie z tego zrobi. Jesli zaczniesz robic bledy bedziesz mogl wrocic do swojego bloga i... nauczyc sie swojej startegii od poczatku. Suche prop nic nie dadza, nic z nich nie wyczytasz. pozd i samych zielonosci zycze.

1. Portsmouth vs. Reading - Spadek Reading

2. Ipswich vs. Southampton - Spadek Southampton

3. Exeter vs. Brentford - Spadek Brenford

4. Bate Borisov vs. Sturm Graz - Spadek Bate

5. Mikhail Youzhny vs Michael Llodra - Spadek Youzhny

ajajaj Baros! Juz Cie chlopie lubie!

1. bookies mowia o spadkach, wykres co innego - proponuje sie wstrzymac

2. malinowo! nic dodac nic ujac - sam sie tu zaraz ustawiam

3. rowniez zgoda

4. lige mistrzow itp itd odpusc sobie - baaardzo latwo tu o "niespodzianke". zreszta jutro jest cala masa innych ciekawych spotkan, jest w czym wybierac wiec po co nerwy?

5. tenis zostawiam fachmenom - ja sie tu nie mieszam...

PS: jesli mozesz dodawaj rowniez kurs w momencie podania typu. Pozwoli to latwiej zweryfikowac czy miales racje. Szerokosci!

1. Portsmouth vs. Reading - wejście Reading przy 2.56 , chwile później sprzedane po 2.54 za radą Cyca :)

2. Ipswich vs. Southampton - wejście Southampton przy 2.78 , spadek do 2.64 i odbicie, sprzedane po 2.70 , ponieważ przestraszyłem się wzrostu.

3. Exeter vs. Brentford - back na Brentford ustawiony na 2.86, niestety nie przyjęło, obecnie 2.72. Można było fajnie zarobić

4. Bate Borisov vs. Sturm Graz - back Bate przy 1.89 , sprzedane po 1.87. Obecnie 1.76, za szybko się pozbyłem.

5. Mikhail Youzhny vs Michael Llodra - chiałem wejśc w rynek dzisiaj rano, ale o nim zapomniałem :) na szczęście bo kurs poszedł w górę , chociaż i tak można było 1-2 ticki ugrać, wczoraj back 1.55, na wykresie widać, że doszło gdzieś w okolice 1.52.

Przy następnych propozycjach będą i wykresy i kurs wejścia na rynek :D

Coś na dzisiejszy wieczór.

1. J.Blake vs. Fognini - Lay Blake @ 1.45.

Po dzisiejszym meczu Arsenal vs. Udinese warto przyjrzeć się sobotniej Premier League (Mecz Arsenal vs. Liverpool). Na chwile obecną kurs na Arsenal idzie w górę, a w przypadku dzisiejszej porażki, remisu ( słabej gry ) kurs na pewno znacznie podskoczy.

post-877-0-14519600-1313514207_thumb.jpg

Baros juz spiesze z gratulacjami bo to chyba najlepszy debiut jaki widzialem. Juz nie chodzi mi nawet o trafnosc typow ale o caloksztalt. Super robota.

PS: na gridzie rozszerz sobie widok na 5 pol (5 koszykow). Prawym na grida - options - number of prices. Pomaga to zauwazyc czy gdzies nie czai sie jakas wieksza kasa. Oczywiscie mozesz zaczac uzywac tez laddera gdzie masz wszystko jak na dloni ale w pilce pre to chyba zbedne. pzdr

Oj uwierz cycu że leader bardzo ułatwia ustawianie się pre play w piłce :) grida już nie używam praktycznie ;)

hmm musze sprawdzic kiedys. Ja dziadek juz jestem - gdzie tam takie nowinki techniczne dla mnie :D

Coś na dzisiejszy wieczór.

1. J.Blake vs. Fognini - Lay Blake @ 1.45.

Po dzisiejszym meczu Arsenal vs. Udinese warto przyjrzeć się sobotniej Premier League (Mecz Arsenal vs. Liverpool). Na chwile obecną kurs na Arsenal idzie w górę, a w przypadku dzisiejszej porażki, remisu ( słabej gry ) kurs na pewno znacznie podskoczy.

Beznadziejny typ. Myślałem o spadku Blake, wykres przedstawiał coś innego, więc zagrałem na wzrost. Niestety red, ale mały bo tylko 0,25 e

post-877-0-00819200-1313531293_thumb.jpg

Propozycje na jutro:

1. Cardiff vs. Brighton - spadek Cardiff, aktualnie back 2.02 - radzę jednak poczekać do rana z wejściem w rynek ew. ustawić się wyżej, choć na wykresie tendencja spadkowa.

2. Kohlschreiber vs. Lopez - Spadek Lopez, aktualnie back 1.70 - czekam do rana

3. Odense vs Villareal - Spadek Villareal , aktualnie back 1.94 - zakupiony po 1.94

4. Maccabi Haifa vs. Genk - Spadek Maccabi, gdyby tylko nie było 36k na 1.96 :D

P.S. Ladder jakoś mi nie odpowiada, widać też jestem starej daty :)

Bardzo udany dzień. Oba rynki na plus :

1.Cardiff vs. Brighton - ustawiłem się na 2.04 by sprzedać po 1.97, choć można było niżej

2.Odense vs Villareal - Back Villareal przy 1.94 i sprzedaż po 1.88 (chyba w największym dołku),

żałuje tylko rynku Blackpool, który zaproponował Cycu.

Z tego co widziałem kurs na Lopeza spadał by później odbić, ale również można było zarobić.

post-877-0-85976500-1313607083_thumb.jpg

ja Wam mowie - ten blog to bedzie prawdziwy wypierdol :D

:) Cycu do niedzieli nic nie będzie bo się urlopuje :) Jak znajdę chwilę to wrzucę jednak parę typów na każdy dzień :)

Baros jaki urlop??? jak sie wciagnales w bf to juz Rodzina i Znajomi moga o Tobie zapomniec hehe

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.