Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

Urlop musi być :) chociaż te parę dni.

Na jutro polecam... hmm...no właśnie nic nie polecam :)

Straszna posucha jeżeli chodzi o piątkowe mecze.

Można za to przyglądać się rynkom Ligue 2.

• 2 weeks later...
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Coś na dzisiejszy wieczór. 1. J.Blake vs. Fognini - Lay Blake @ 1.45. Po dzisiejszym meczu Arsenal vs. Udinese warto przyjrzeć się sobotniej Premier League (Mecz Arsenal vs. Liverpool). Na

1. Gremio vs. Botafago RJ - Spadek Gremio - aktualny kurs 1.97 Zysk: 3 ticki Zakupione po 1.97, sprzedane po 1.94. Szybko i przyjemnie 2. Godoy Cruz vs. Union Santa F

1. Ivanovic vs. Kuzniecova Zysk: 4 ticki Z tego co widziałem kurs spadł aż do 1.68, ja sprzedałem natomiast po 1.74 2. Gil Vicente vs. Beira-Mar Zysk: 0 Niestety nie miałem cza

Posted Images

Witam po urlopie :)

Widzę, że forum już działa, tak więc przywracamy do życia bloga.

Dzisiejsze rynki:

1. Erzgebirge vs. E.Cottbus - Spadek Cottbus - typ zapożyczony od Cyca - ustawiłem się na 2.56 , żeby po chwili sprzedać za 2.52. 2 ticki ugrane

2. V. Setubal vs. S.Braga - Spadek Bragi - zakupione przy kursie 2.04, sprzedane po 1.99 - niestety szefowa w pracy się kręciła i nie bardzo było jak handlować :)

3 ticki ugrane

3. H.Watson vs. M.Szarapowa - wzrost Szarapowa - tu zagrałem po raz pierwszy LIVE! - Lay przy kursie 1.04 za 10e na Szarapową sprzedany za 1.14 i kilka

groszy znowu wpadło, a mogło o wiele więcej , ponieważ pierwszy set Szarapowa przegrała 6:3

Edited by baros19

Jutrzejsze rynki warte uwagi:

1. Aldershot vs Carlisle (Carling Cup) - Spadek Carlisle - obecnie back 2.56-2.60 - radzę jednak poczekać do rana.

2. Swindon vs. Southapmton (Carling Cup) - Spadek Southampton - obecnie back 1.82 - ustawiłem się troszkę wyżej 1.84

3. Guingamp vs. Lorient (Coupe de la Ligue) - Spadek Guingamp - obecnie back 2.68-2.72 - stoję na 2.72

ew. można przyjrzeć się jeszcze US-Open.

Podrawiam :)

Podsumowanie dzisiejszego dnia:

1. Aldershot vs Carlisle (Carling Cup) - Spadek Carlisle - tak jak pisałem poczekałem do rana zakupiłem za 2.58 , sprzedałem za 2,54.

2. Swindon vs. Southapmton (Carling Cup) - Spadek Southampton - ładny spadaek, odbicie i znowu spadek, pare tikcków ugrane

3. Guingamp vs. Lorient (Coupe de la Ligue) - Spadek Guingamp - pomyłka, jednak udało coś wyrwać.

Na wszystkim udało się zarobić :) i to się liczy. Niestety, dzisiejszy trading to znowu partyzantka (praca), ale szukam już rynków na jutro :)

post-877-0-68174900-1314736164_thumb.jpg

post-877-0-89975200-1314736176_thumb.jpg

Na jutro polecam:

1. Hiszpania (Eurobasket 2011) - Rynek: Zwycięzca - Spadek Hiszpanii - obecnie: 1.88, Hiszpania jest faworytem tegorocznych mistrzostwa Europy rozgrywanych na Litwie. Bracia Gasol, Navarro, Calderon, Rubio, Fernandez, Ibaka, Llull, Claver, Sada, Reyes. Pierwsza piątka ( a nawet 7) to nazwiska światowego formatu, reszta bardzo solidni europejscy gracze. Hiszpanie rozpoczynają mistrzostwa od 3 najłatwiejszych rywali, kolejno: Polska, Portugalia , Wielka Brytania, stąd warto postawić na ich zwycięstwo w całym turnieju.

2. Litwa (Eurobasket 2011) - Rynek: Zwycięzca - Spadek Litwa - obecnie 7.0, Litwa gospodarze turnieju a jak wiadomo gospodarzą pomagają także ściany...i sędziowie... i z pewnością fanatyczni (brodaci) kibice :) Do składu powracają wielkie nazwiska: Jasikevicius, Kaukenas , Songaila wspierani przez młodą gwardię: Pocius , Kalnietis a także wybranego bodajże z 5 nr draftu Jonas Valanciunas, który w finale MŚ U-19 rzucił 36 pkt, a przeciwko Polsce niesamowite 25 pkt i 25 zbiórek.

Ewentualnie można zwrócić jeszcze uwagę na mecze Pucharu Francji.

To tyle na dziś :)

Edited by baros19
  • 2 weeks later...

Na jutro polecam:

1. Hiszpania (Eurobasket 2011) - Rynek: Zwycięzca - Spadek Hiszpanii - obecnie: 1.88, Hiszpania jest faworytem tegorocznych mistrzostwa Europy rozgrywanych na Litwie. Bracia Gasol, Navarro, Calderon, Rubio, Fernandez, Ibaka, Llull, Claver, Sada, Reyes. Pierwsza piątka ( a nawet 7) to nazwiska światowego formatu, reszta bardzo solidni europejscy gracze. Hiszpanie rozpoczynają mistrzostwa od 3 najłatwiejszych rywali, kolejno: Polska, Portugalia , Wielka Brytania, stąd warto postawić na ich zwycięstwo w całym turnieju.

2. Litwa (Eurobasket 2011) - Rynek: Zwycięzca - Spadek Litwa - obecnie 7.0, Litwa gospodarze turnieju a jak wiadomo gospodarzą pomagają także ściany...i sędziowie... i z pewnością fanatyczni (brodaci) kibice :) Do składu powracają wielkie nazwiska: Jasikevicius, Kaukenas , Songaila wspierani przez młodą gwardię: Pocius , Kalnietis a także wybranego bodajże z 5 nr draftu Jonas Valanciunas, który w finale MŚ U-19 rzucił 36 pkt, a przeciwko Polsce niesamowite 25 pkt i 25 zbiórek.

Ewentualnie można zwrócić jeszcze uwagę na mecze Pucharu Francji.

To tyle na dziś :)

Edit:

Oba w/w rynki na plus, choć działy się tu dziwne rzeczy. Mimo wygranych Litwy i Hiszpanii kurs odpowiednia rósł, albo utrzymywał się na tym samym poziomie. Po awansie obu drużyn do 2 fazy turnieju rynek zachował się tak jak przewidywałem.

Na jutro polecam jeden rynek a mianowicie:

1. Augsburg vs. B.Leverkusen - Spadek Leverkusen - aktualnie kurs 1.80, podejrzewam spadek, ew. będzie można poskalpować.

Dla nocnych marków:

1. Corinthians vs. Flamengo - Spadek Corinthians - aktualnie 2.04, ustawiłem się jednak na 2.06 :)

Pozdrawiam :)

• 2 weeks later...

Witam po dłuższej przerwie.

Niestety trochę zaniedbałem bloga, związane to było z wrześniową sesją :)

Od dziś postaram się codziennie aktualizować moje typy.

Na jutro warto przyjrzeć się:

1. Betis vs. Saragossa - Spadek Betis - aktualny kurs 1.75

Natomiast na weekend warto obserwować już dziś:

1. Wigan vs. Tottenham - Spadek Tottenham - aktualny kurs 2.04

Tottenham po dwóch znaczących porażkach na początku sezonu z pretendentami do tytułu z Manchesteru, nabrało wiatru w żagle i rozniosło Liverpool aż 4 : 0, a jeszcze wcześniej wcześniej Wolverhampton. Myślę, że w meczu ze słabiutkim Wigan, kurs już spada, a powinien spaść jeszcze bardziej.

Betis vs. Saragossa - Spadek Betis - aktualny kurs 1.75

Zysk: 7 ticków

post-877-0-30552900-1316709680_thumb.jpg

Bardzo fajny rynek, szczególnie rano. Kupione wczoraj wieczorem po 1.77, sprzedane dzisiaj po 1.70 :)

Dzisiejszej nocy kilka fajnych rynków:

1. Gremio vs. Botafago RJ - Spadek Gremio - aktualny kurs 1.97

2. Godoy Cruz vs. Union Santa Fe - Spadek Godoy - aktualny kurs 1.80-1.82

3. Boca Juniors vs. Estudiantes - Spadek Boca Jr. - aktualny kurs 1.86

Dzisiejszej nocy kilka fajnych rynków:

Zysk: 3 ticki

post-877-0-34760800-1316725785_thumb.jpg

Zakupione po 1.97, sprzedane po 1.94. Szybko i przyjemnie

Zysk: 1 tick

post-877-0-97250200-1316725919_thumb.jpg

Zakupiony po 1.82, sprzedany 5 min przed meczem po 1.81

Zysk: 3 ticki

post-877-0-72740300-1316726131_thumb.jpg

Zakupiony back po 1.84 a później skalpowanie 1.83, 1.83 --> 1.82. Później nastąpił wzrost.

Na jutro (wstępnie - najlepiej poczekać do rana ) proponuje przyjrzeć się :

1. FSV Frankfurt vs. Braunschewig - Spadek Braunschewig - aktualny kurs 2.4

2. St. Pauli vs. Erzgebirge - Wzrost St. Pauli - aktualny kurs 1.46 (zdecydowanie wstrzymać się do rana)

Edited by baros19

Dzięki chłopaki za miłe słowa :)

Podsumowując dzisiejszy dzień:

1. FSV Frankfurt vs. Braunschewig - Spadek Braunschewig

Strata:3 ticki

Wejście po 2.40 wczoraj wieczorem, rano sprzedane 2.34. Niestety zachciało mi się pozostać na tym rynku i zakupiłem back za 2.36. Dosłownie 2 min później winda prawie do 2.70 :/ Przeczekałem i sprzedałem ze stratą za 2.48

2. St. Pauli vs. Erzgebirge - Wzrost St. Pauli

Niestety nie miałem czasu żeby obserwować ten rynek, jeżeli ktoś ma informacje co się działo to będę wdzięczny :)

Edited by baros19

st pauli z tego co wiem chyba spadalo ale to potwierdzi pantera jak sie tu dokopie - wiem, ze tam cos skubal. pzdr

Dzięki Cycu, tak myślałem, dlatego napisałem żeby wstrzymać się i obserwować rynek.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.