Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
baros19

Baros trading

Recommended Posts

Urlop musi być :) chociaż te parę dni.

Na jutro polecam... hmm...no właśnie nic nie polecam :)

Straszna posucha jeżeli chodzi o piątkowe mecze.

Można za to przyglądać się rynkom Ligue 2.

Witam po urlopie :)

Widzę, że forum już działa, tak więc przywracamy do życia bloga.

Dzisiejsze rynki:

1. Erzgebirge vs. E.Cottbus - Spadek Cottbus - typ zapożyczony od Cyca - ustawiłem się na 2.56 , żeby po chwili sprzedać za 2.52. 2 ticki ugrane

2. V. Setubal vs. S.Braga - Spadek Bragi - zakupione przy kursie 2.04, sprzedane po 1.99 - niestety szefowa w pracy się kręciła i nie bardzo było jak handlować :)

3 ticki ugrane

3. H.Watson vs. M.Szarapowa - wzrost Szarapowa - tu zagrałem po raz pierwszy LIVE! - Lay przy kursie 1.04 za 10e na Szarapową sprzedany za 1.14 i kilka

groszy znowu wpadło, a mogło o wiele więcej , ponieważ pierwszy set Szarapowa przegrała 6:3

Edited by baros19

Jutrzejsze rynki warte uwagi:

1. Aldershot vs Carlisle (Carling Cup) - Spadek Carlisle - obecnie back 2.56-2.60 - radzę jednak poczekać do rana.

2. Swindon vs. Southapmton (Carling Cup) - Spadek Southampton - obecnie back 1.82 - ustawiłem się troszkę wyżej 1.84

3. Guingamp vs. Lorient (Coupe de la Ligue) - Spadek Guingamp - obecnie back 2.68-2.72 - stoję na 2.72

ew. można przyjrzeć się jeszcze US-Open.

Podrawiam :)

Podsumowanie dzisiejszego dnia:

1. Aldershot vs Carlisle (Carling Cup) - Spadek Carlisle - tak jak pisałem poczekałem do rana zakupiłem za 2.58 , sprzedałem za 2,54.

2. Swindon vs. Southapmton (Carling Cup) - Spadek Southampton - ładny spadaek, odbicie i znowu spadek, pare tikcków ugrane

3. Guingamp vs. Lorient (Coupe de la Ligue) - Spadek Guingamp - pomyłka, jednak udało coś wyrwać.

Na wszystkim udało się zarobić :) i to się liczy. Niestety, dzisiejszy trading to znowu partyzantka (praca), ale szukam już rynków na jutro :)

post-877-0-68174900-1314736164_thumb.jpg

post-877-0-89975200-1314736176_thumb.jpg

Na jutro polecam:

1. Hiszpania (Eurobasket 2011) - Rynek: Zwycięzca - Spadek Hiszpanii - obecnie: 1.88, Hiszpania jest faworytem tegorocznych mistrzostwa Europy rozgrywanych na Litwie. Bracia Gasol, Navarro, Calderon, Rubio, Fernandez, Ibaka, Llull, Claver, Sada, Reyes. Pierwsza piątka ( a nawet 7) to nazwiska światowego formatu, reszta bardzo solidni europejscy gracze. Hiszpanie rozpoczynają mistrzostwa od 3 najłatwiejszych rywali, kolejno: Polska, Portugalia , Wielka Brytania, stąd warto postawić na ich zwycięstwo w całym turnieju.

2. Litwa (Eurobasket 2011) - Rynek: Zwycięzca - Spadek Litwa - obecnie 7.0, Litwa gospodarze turnieju a jak wiadomo gospodarzą pomagają także ściany...i sędziowie... i z pewnością fanatyczni (brodaci) kibice :) Do składu powracają wielkie nazwiska: Jasikevicius, Kaukenas , Songaila wspierani przez młodą gwardię: Pocius , Kalnietis a także wybranego bodajże z 5 nr draftu Jonas Valanciunas, który w finale MŚ U-19 rzucił 36 pkt, a przeciwko Polsce niesamowite 25 pkt i 25 zbiórek.

Ewentualnie można zwrócić jeszcze uwagę na mecze Pucharu Francji.

To tyle na dziś :)

Edited by baros19

Na jutro polecam:

1. Hiszpania (Eurobasket 2011) - Rynek: Zwycięzca - Spadek Hiszpanii - obecnie: 1.88, Hiszpania jest faworytem tegorocznych mistrzostwa Europy rozgrywanych na Litwie. Bracia Gasol, Navarro, Calderon, Rubio, Fernandez, Ibaka, Llull, Claver, Sada, Reyes. Pierwsza piątka ( a nawet 7) to nazwiska światowego formatu, reszta bardzo solidni europejscy gracze. Hiszpanie rozpoczynają mistrzostwa od 3 najłatwiejszych rywali, kolejno: Polska, Portugalia , Wielka Brytania, stąd warto postawić na ich zwycięstwo w całym turnieju.

2. Litwa (Eurobasket 2011) - Rynek: Zwycięzca - Spadek Litwa - obecnie 7.0, Litwa gospodarze turnieju a jak wiadomo gospodarzą pomagają także ściany...i sędziowie... i z pewnością fanatyczni (brodaci) kibice :) Do składu powracają wielkie nazwiska: Jasikevicius, Kaukenas , Songaila wspierani przez młodą gwardię: Pocius , Kalnietis a także wybranego bodajże z 5 nr draftu Jonas Valanciunas, który w finale MŚ U-19 rzucił 36 pkt, a przeciwko Polsce niesamowite 25 pkt i 25 zbiórek.

Ewentualnie można zwrócić jeszcze uwagę na mecze Pucharu Francji.

To tyle na dziś :)

Edit:

Oba w/w rynki na plus, choć działy się tu dziwne rzeczy. Mimo wygranych Litwy i Hiszpanii kurs odpowiednia rósł, albo utrzymywał się na tym samym poziomie. Po awansie obu drużyn do 2 fazy turnieju rynek zachował się tak jak przewidywałem.

Na jutro polecam jeden rynek a mianowicie:

1. Augsburg vs. B.Leverkusen - Spadek Leverkusen - aktualnie kurs 1.80, podejrzewam spadek, ew. będzie można poskalpować.

Dla nocnych marków:

1. Corinthians vs. Flamengo - Spadek Corinthians - aktualnie 2.04, ustawiłem się jednak na 2.06 :)

Pozdrawiam :)

Witam po dłuższej przerwie.

Niestety trochę zaniedbałem bloga, związane to było z wrześniową sesją :)

Od dziś postaram się codziennie aktualizować moje typy.

Na jutro warto przyjrzeć się:

1. Betis vs. Saragossa - Spadek Betis - aktualny kurs 1.75

Natomiast na weekend warto obserwować już dziś:

1. Wigan vs. Tottenham - Spadek Tottenham - aktualny kurs 2.04

Tottenham po dwóch znaczących porażkach na początku sezonu z pretendentami do tytułu z Manchesteru, nabrało wiatru w żagle i rozniosło Liverpool aż 4 : 0, a jeszcze wcześniej wcześniej Wolverhampton. Myślę, że w meczu ze słabiutkim Wigan, kurs już spada, a powinien spaść jeszcze bardziej.

Betis vs. Saragossa - Spadek Betis - aktualny kurs 1.75

Zysk: 7 ticków

post-877-0-30552900-1316709680_thumb.jpg

Bardzo fajny rynek, szczególnie rano. Kupione wczoraj wieczorem po 1.77, sprzedane dzisiaj po 1.70 :)

Dzisiejszej nocy kilka fajnych rynków:

1. Gremio vs. Botafago RJ - Spadek Gremio - aktualny kurs 1.97

2. Godoy Cruz vs. Union Santa Fe - Spadek Godoy - aktualny kurs 1.80-1.82

3. Boca Juniors vs. Estudiantes - Spadek Boca Jr. - aktualny kurs 1.86

Dzisiejszej nocy kilka fajnych rynków:

Zysk: 3 ticki

post-877-0-34760800-1316725785_thumb.jpg

Zakupione po 1.97, sprzedane po 1.94. Szybko i przyjemnie

Zysk: 1 tick

post-877-0-97250200-1316725919_thumb.jpg

Zakupiony po 1.82, sprzedany 5 min przed meczem po 1.81

Zysk: 3 ticki

post-877-0-72740300-1316726131_thumb.jpg

Zakupiony back po 1.84 a później skalpowanie 1.83, 1.83 --> 1.82. Później nastąpił wzrost.

Na jutro (wstępnie - najlepiej poczekać do rana ) proponuje przyjrzeć się :

1. FSV Frankfurt vs. Braunschewig - Spadek Braunschewig - aktualny kurs 2.4

2. St. Pauli vs. Erzgebirge - Wzrost St. Pauli - aktualny kurs 1.46 (zdecydowanie wstrzymać się do rana)

Edited by baros19

Dzięki chłopaki za miłe słowa :)

Podsumowując dzisiejszy dzień:

1. FSV Frankfurt vs. Braunschewig - Spadek Braunschewig

Strata:3 ticki

Wejście po 2.40 wczoraj wieczorem, rano sprzedane 2.34. Niestety zachciało mi się pozostać na tym rynku i zakupiłem back za 2.36. Dosłownie 2 min później winda prawie do 2.70 :/ Przeczekałem i sprzedałem ze stratą za 2.48

2. St. Pauli vs. Erzgebirge - Wzrost St. Pauli

Niestety nie miałem czasu żeby obserwować ten rynek, jeżeli ktoś ma informacje co się działo to będę wdzięczny :)

Edited by baros19

Coś na jutro:

1. Coventry vs. Reading - Spadek Reading - aktualny kurs 2.44

2. Burnley vs. Southampton - Spadek Southampton - aktualny kurs 2.30

Zielonego życzę :)

st pauli z tego co wiem chyba spadalo ale to potwierdzi pantera jak sie tu dokopie - wiem, ze tam cos skubal. pzdr

Dzięki Cycu, tak myślałem, dlatego napisałem żeby wstrzymać się i obserwować rynek.

• Create New...