Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
mmortezz

Pytanie początkującego tradera - Tennis Stream.

Recommended Posts

Jako, że jest to mój pierwszy post na forum chciałbym się przywitać ;)

Mam na imię Tomasz i ponad 22 wiosny na karku. O tradingu dowiedziałem sie całkiem przypadkiem stosunkowo niedawno i odrazu podchwyciłem bakcyla do próbowania w ten sposób zarobienia jakiś groszy. Oczywiście nie stawiam sobie jakichś konkretnych celów pienięznych a jedynie takie jak poprawne odczytywanie ruchu kursów i odpowiedni timing z betowaniem ;) Dyscypliną jaką chciałem się zająć jest tenis gdyż interesuję się nim juz z 10lat, czyli juz w wieku 12lat uwielbialem patrzeć na gre profesjonalistów wiec pomyslalem, czemu by nie połączyć przyjemnego z pozytecznym? ;) I tak oto zdecydowałem się na trading tenisa in-play.

A teraz do sedna sprawy,

używam Geeks Toya i po przeczytaniu zdecydowanej wiekszosci tekstow na tym forum oraz na stronie traderzy.pl odnosnie tenisa postanowiłem wpłacić niewielka ilośc pieniedzy na betfair w ramach rozpoczecia praktyki. Jednak zauwazylem, że kwoty przy kursach zmieniaja sie praktycznie w tym samym momencie lub 1sekunde pozniej co wydarzenie na korcie (a przecież na "zaksięgowanie bet'a potrzebujemy 5sekund). Wiec pytanie brzmi, czy ktos z traderów tenisa znajdujacych sie na terenie Polski moze powiedzieć czy ma również tego typu problemy? Mi na myśl przychodzą dwa wytlumaczenia tej sytuacji, pierwsze z nich to ogolny delay streama jaki wynika z polozenia polski od serwera bet365 czy tez betfair (mam łącze 4mbit/s wiec w zupelnosci wystarczajace mogłoby się wydawac) zas drugie to, że Ci gracze wchodzą w ciemno jeszcze przed ukonczeniem rozgrywania danej piłki... co wydaje się trochę szalone i trąci gamblingiem.

Z góry dzięki za odpowiedź i za wytrwałośc jeżeli dotrwał ktoś do końca moich wypocin ;)

Pozdrawiam!

Witam. Jak handlowałem na tenisie ze streama bet365 miałem ten sam problem. Rozwiązaniem wydaje się superszybki necik lub mieszkanie w UK a jeszcze lepszym rozwiązaniem jest handel live z kortu :)

Hej, dzieki za odpowiedz ;)

Z tego co mi wiadomo to uzywanie laptopów jest zabronione podczas meczu tenisowego wiec pewnie nawet nie wpuszczaja nikogo z takim urzadzeniem. Uzywanie smartphonów na trybunach w celu bukmacherskim czy tez tradingowym rowniez jest niedozwolone.

Wystarczy urządzenie z dwoma przyciskami wysyłające sygnał na określonej ścieżce radiowej + kolega z odbiornikiem i laptopem siedzący poza kortem. Albo najprościej telefon,- nie można używać w celach bukmacerskich, ale czy ktokolwiek to sprawdza?

Edited by Scorpi

Sam się kiedyś nad tym zastanawiałem jak to jest z tym obstawianiem prosto z kortu. Niby organizatorzy mają obowiązek wyłapywania tak zwanych courtsiders-ów a na każdym meczu tenisowym widzę że ktoś ma przewagę nade mną tych kilku sekund dry.gif