Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
moddsten

Smarkets - nowa alternatywa ?

Recommended Posts

Witam,

Znalazłem troche info o tej alternatywie dla BF.

Ma ktos może konto tam ?

Czytałem że na niektórych rynkach płynnośc lepsza niż na BF i kursy podobne jak na betfair.

Tu jeszcze artykuł :

http://sportstradinglife.com/2011/07/jason-trost-smarkets-is-a-viable-alternative/

powstanie, powstanie. sam bym cos takiego zalozyl, gdybym dysponowal odpowiednim budzetem. nisza jest obecnie na tej plaszczyznie i duuuzo toru do podzialu.

Dobrze ze powstaje konkurencja, ale żeby zagrozić BF to potrzeba lat. I bardziej może pomóc konkurencji durna polityka BF typu zwiększanie premium charge. A tak w ogóle to ktoś ma już tam konto?

nie mowie, ze od razu nastapi spijanie smietany, ale szansa istnieje dosc spora. nie od razu krakow zbudowano. pewnie duze koszty i spory wklad pracy, ale nie znam sie to nie bede glupot wypisywal.

Z tego co się wczoraj wieczorem rozglądałem, to kursy jak an BF a kasy gdzieniegdzie więcej leży nawet! Wydaje mi się dużo bardziej płynne niż Betdaq. Ale jakoś mało słyszałem o tej giełdzie, na oddsmonkey pojawia się w surebetach, stąd o ogóle się o niej dowiedziałem. Ktoś ma jakieś doświadczenia z gry?

To napisz jak tam z płynnością i jak będzie w miarę ok to póki będę grał niskim kapitałem 100 200 300 euro to opłacałoby się połowę wsadzić do nich i grać na obu giełdach to samo a jak jedna ma awarię to na drugiej kontrować.

nie podoba mi się już na starcie bo jest jakiś problem z rejestracją. niby się zarejestrowałem, ale nie dostałem żadnego potwierdzenia na maila...

Kursy rzeczywiście podobne do Betfair, ale płynność nieporównywalnie gorsza. Na pewno kuszące jest to, że biorą jedynie 2% prowizji. Nie wiem jak wyglądają opłaty premium. Przydałaby się realna alternatywa dla Betfair. Obecnie sytuacja wygląda tak, że mało kto jest zadowolony z tej platformy, co nie zmienia faktu, że i tak wszyscy tu handlują z braku innej możliwości.