Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Liver24

Green-Zone

Recommended Posts

Witam Cię mam na imię Radek i będę tutaj dokumentował przebieg mojej gry, zwanej również ambitnie tradingiem..

Będę starał się codziennie aktualizowac bloga, prowadzic parę statystyk i opisów

Rynki na których gram: Piłka nożna ( MO i rzadziej Cs ) lubie tradowac w przerwach

Sposób gry: Pre play tylko i wyłącznie, In unikam jak komarów

Budżet: 50e ( wpłaciłem miesiąc temu 50e zrobiłem z tego budżet w wysokości 262e i.. no właśnie moja gra się posypała, sam nie wiem dlaczego, zostało 170e, postanowiłem wrocic do początku mojej podróży, przeanalizowac błedy )

Cel: W przeciągu 30 dni od dzisiaj chciałbym podwoic budżet, moim celem jest 100e ( wiem, ambitnie )

Cel poboczny: Codzienny zysk w wysokości 2% budżetu będzie w pełni zadowalający

zachęcam do zaglądania, komentowania, wytykania mi błędów..

witam rowniez. ciesze sie, ze handlujesz w przerwach. kiedys tego probowalem, szlo nawet niezle ale jakos nie potrafilem sie wczuc - ogolnie bylem na "letkim" plusie :D mam nadzieje, ze pokazesz nam tu kilka sztuczek. pzdr

Podsumowanie: 1 dzień

Ilośc rynków: 5

Ilośc rynków na plus: 4

Na zero: 1

Na minus: 0

Największy green: 0.56e

Największy red: brak

Zysk/Strata: 1.29e ( 2.58% )

Najciekawszym rynkiem był mecz Lyon:Dinamo. Handlowałem w przerwie na wyniku 2:0 ( najbardziej lubie tradowac na wyniku który po przerwie będzie spadał )

jak widac kupiłem 2:0 za 4.5 połowę udało mi się sprzedac tick niżej, drugą połowę musiałem oddac po 4.5

post-653-0-73776100-1317156388_thumb.jpg

reszta rynków to typowy scalping

post-653-0-76485900-1317156685_thumb.jpg

Edited by radekjedrowski

powodzenia i samych greenow :)

ps: zaskoczyl mnie poczatek wpisu: "witam cie" ;)

Z tym "Cię" to takie bardziej płciowe jest w moim zdaniem, zresztą sam to odczułeś :)

witam rowniez. ciesze sie, ze handlujesz w przerwach. kiedys tego probowalem, szlo nawet niezle ale jakos nie potrafilem sie wczuc - ogolnie bylem na "letkim" plusie :D mam nadzieje, ze pokazesz nam tu kilka sztuczek. pzdr

a popro tych sztuczek.. też mam taką nadzieję :) dzięki za powitanie, postaram się was nie zawieśc

Podsumowanie: 2 dzień

Ilośc rynków: 4

Na zero: 0

Największy green: 3.86e

Zysk/Strata: 7.80e ( 15.20% )

Dzisiaj można powiedzieć, że odpuściłem rynki MO,nie mogłem się na nich odnaleźć, poszukałem jednak szczęścia gdzieś indziej

Koncertowo handlowało mi się na przerwach, na Csach, najbardziej profitowym rynkiem okazał się

Szachtar - APOEL

post-653-0-02658200-1317243329_thumb.jpg

Muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego dnia, ponad 15% budżetu to już jest coś ( dla mnie ) cel na 30 dni staje się coraz bardziej realny, ale nie jest to jeszcze pora na robienie sobie niepotrzebnych nadziei, po prostu będę robił swoje a co z tego wyjdzie... zobaczymy

post-653-0-02637200-1317243614_thumb.jpg

Ps. Homik się załapał na fotkę :) niech ma swoje 5 minut

Edited by radekjedrowski

Dzięki Matias i Cycu za dobre słowo :)

Podsumowanie: 3 dzień

Ilośc rynków: 7

Ilośc rynków na plus: 7

Na zero: 0

Największy green: 5.64e

Zysk/Strata: 9.76e ( 16.51% )

Jak widać powyżej dobra passa ( umiejętności? ) cały czas się mnie trzyma..

Gdybym napisał że nie jestem zadowolony to niektórzy by mogli pomyślec że mam za dobrze ale do rzeczy:

Rynkiem dnia był Tottenham - Shamrock

Powiem szczerze, handlowałem in play.. na rynkach DW 2:0 i 3:0 były takie wielkie luki że aż żal było nie korzystać, byłem przekonany że shamrock nie strzeli tutaj bramki także nawet w przypadku gdyby strzelili anglicy bylo dobrze, wydawało by się że sytuacja komfortowa 2:0 i 3:0 z każdą minuta lecą w dół..

Nagle rynek zawieszony i co się okazuje? że bramkę strzelil shamrock!, no w tym momencie to mi ręce opadły z greena 10e zrobił się red -7.77e. Wyprowadziłem jednak ten rynek na prostą na wynikach 1:1 i 3:1 i w ostateczności zielono na 5.64e

post-653-0-73536600-1317330862_thumb.jpg

Pozostałe rynki to to co lubie i robię najlepiej czyli bezpieczny handel w przerwie na CS, Pojawił się również tenis :) handlowałem wczoraj ok północy ale zapisuje to do rozliczenia dzisiejszego bo mecz się odbył dzisiaj nad ranem

post-653-0-75506800-1317330986_thumb.jpg

Najważniejsze że jest ciągły progres ugrane ponad 16% budżetu więc mimo wszystko jest cudnie..

jesli grasz tylko pre to trzymaj sie tego, dzisiaj na live ci sie udalo zredukowac reda ale taka droga to moze byc tylko na dno....

zgoda w 100% szczegolnie na DW

in play nie jest zle. mozna sie nauczyc i pozniej ladnie sianko kosic :P pamietac jednak nalezy o stawkach jakimi wchodzimy. w przypadku in proponuje najmniejsze z mozliwych. latwo je wyliczyc, to takie jakie mozemy sobie po prostu odjac od budzetu :)

Cycu i Paweł zgadzam się z wami, wczoraj zachowałem się trochę nieodpowiedzialnie.. na tą chwilę in play nie jest dla mnie i mam nadzieje że to się już więcej nie powtórzy..

chociaż nie wypada się również nie zgodzić z Yavorem bo taka gra na DW jest moim zdaniem dobrym pomysłem (ale nie na tą chwilę). kiedy gra faworyt ( kurs ok 1.20-1.30) to można śmiało grac na 2:0 3:0 aż do strzelonej pierwszej bramki ( chyba rzadko underdog strzela, chociaż statystyk nie prowadziłem) analogicznie przy wyrównanym meczu ( kursy podobne na gospodarza i gości ) warto grac na 1:1 ewentualnie 2:1 1:2. Z czasem na pewno zajmę się bliżej tym sposobem gry, ale nie z tym budżetem który mam obecnie

uwierz, ze dog strzela na 1-0. szczegolnie strzela wtedy, gdy nie strzelal kilka/kilkanscie rynkow, a my poczulismy, ze trzymamy Boga za nogi i zwiekszylismy stawke :)

Podsumowanie: 4 dzień

Ilośc rynków: 5

Największy green: 2.85e

Zysk/Strata: 3.74e ( 5.43% )

Nie był to mój najlepszy dzień, mimo w miarę dobrego wyniku.. wiele rynków mi uciekało, oczywiście te które przyniosły by ładny zarobek. Cały czas utrzymuje passę bez reda więc jest bardzo dobrze

Jedyny całkowicie udany handel odbył się na rynku ligi niemieckiej Kaiserslautern - Stuttgart, podczas przerwy na rynku Cs

post-653-0-54899000-1317470941_thumb.jpg

pozostałe rynki to MO i jeden nieudany ( wyszedłem na zero ) handel na przerwie

post-653-0-67657300-1317471061_thumb.jpg

Dzisiaj niestety nie będę miał praktycznie wogóle czasu na giełdę, o 15 wyjeżdżam, wracam wieczorem więc nie ma co liczyc na kokosy, mam już jeden udany rynek na przerwie 2 ligi niemieckiej ale to jedynie zysk 0.20e

pohandluje jeszcze na przerwie liverpoolu i może wieczorem zdążę na ligę hiszpańska

Podsumowanie: 5 dzień

Ilośc rynków: 6

Ilośc rynków na plus: 5

Największy green: 1.84e

Zysk/Strata: 4.97e ( 6.84% )

Jak napisałem powyżej nie miałem w ogóle czasu na handel zaliczyłem dwa rynki do 15 i kolejne trady dopiero ok 21, wynik jest o niebo lepszy niż myślałem że będzie, liczyłem na jakikolwiek plus a poszło całkiem przyjemnie, do rzeczy:

Cottbus - St Pauli : Dokładny wynik - handlowałem w przerwie na wyniku 3:0 niestety nie skupiło całej mojej stawki ( gram zazwyczaj 30e ) a jedynie 7e, kupiłem za 6.6 sprzedałem tick niżej za 6.4.. zysk 0.20e

Everton - Liverpool : Dokładny wynik - również przerwa. handel na wyniku 0:0 i 0:2 pierwszy kupiony za 4.4 a drugi za 9.0 oba sprzedane tick niżej ( handel ułożył mi się wzorowo) zysk w tym przypadku to 1.33e

Barnsley - Coventry : Kursy meczu - zauważyłem sporą lukę na pre niestety w momencie w którym skupiło mój kurs luka zniknęła więc postanowiłem wyjsc na zero. kupione za 2.38 i za tyle sprzedane

Inter - Napoli : Dokładny wynik - oczywiście przerwa :) wynik 0:2 kupione za 5.5 sprzedane za 5.4 zysk 0.53e

Bordeaux - Montpellier : Powyżej/Poniżej 2.5 gola - rynek dnia, nie mogłem się wbic na CSy więc uderzyłem w dotąd dziewicze rejony :) poniżej screen, handel w przerwie

post-653-0-98943700-1317504681_thumb.jpg

Benfica - Pacos Ferreira : Dokładny wynik - przerwa.. handowałem na AU była duża luka, ale obrót znikomy więc nie wszedłem dużą stawka ( 30e ;) ) a jedynie 20e kupiony back za 2.14 sprzedany za 2.04, tutaj żałowałem stawki bo poszło ładnie lekko i przyjemnie, zysk 1.07e

post-653-0-08899000-1317504936_thumb.jpg

Edited by radekjedrowski

Radek bardzo fajnie i estetycznie prowadzisz swoje zapiski. Jest to kolejny blog, który ma szansę walczyć o ciekawe nagrody;-) Życzę determinacji i sukcesów, przede wszystkim zielonego;-)

Radek bardzo fajnie i estetycznie prowadzisz swoje zapiski. Jest to kolejny blog, który ma szansę walczyć o ciekawe nagrody;-) Życzę determinacji i sukcesów, przede wszystkim zielonego;-)

dzięki wielkie Kuchar, taka ocena z Twojej strony mobilizuje mnie jeszcze bardziej, czuje że odnalazłem swoje zielone poletko :)

• Create New...