Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Liver24

Green-Zone

Recommended Posts

uwierz, ze dog strzela na 1-0. szczegolnie strzela wtedy, gdy nie strzelal kilka/kilkanscie rynkow, a my poczulismy, ze trzymamy Boga za nogi i zwiekszylismy stawke :)

Radek tu podpisuje sie pod Yavorem. Ciezko w to uwierzyc ale dog naprawde czesto gesto strzela jako pierwszy. popatrz na staty - jak chcesz pobawic sie live to polecam wejscie z lay na remis wlasnie po bramce doga.

Radek tu podpisuje sie pod Yavorem. Ciezko w to uwierzyc ale dog naprawde czesto gesto strzela jako pierwszy. popatrz na staty - jak chcesz pobawic sie live to polecam wejscie z lay na remis wlasnie po bramce doga.

uwierz, ze dog strzela na 1-0. szczegolnie strzela wtedy, gdy nie strzelal kilka/kilkanscie rynkow, a my poczulismy, ze trzymamy Boga za nogi i zwiekszylismy stawke :)

panowie wierzę wam w takim razie na słowo pisane.. dzięki za info... Cycu a Ty widzę spac nie możesz :)?

Podsumowanie: 6 dzień

Ilośc rynków: 12

Ilośc rynków na plus: 10

Na zero: 0

Na minus: 2

Największy green: 14.32e

Największy red: -10.01

Zysk/Strata: 12.21e ( 15.74% )

Właściwie tego dnia powinno nie być..

Pisząc ten wpis postanowiłem podzielić niedzielny trading na dwie połowy

1 połowa:

Boląca głowa plus krzyczący wniebogłosy 7 miesięczny synek powinien się równać brakiem tradingu, niestety ja postanowiłem inaczej, chociaż zysk jest to martwi mnie bardzo że zawiodła mnie całkowicie psychika, praktycznie każde moje podejście do przerwy kończyło się krzykiem syna i nie mogłem już nic zrobić, byłem poddenerwowany ze uciekają mi kolejne przerwy więc postanowiłem wejść in play w rynek chelsea gdzie straciłem 10e które następnie odrobiłem na DW2 na wyniku AU.. Następnie zagrałem na rynku arsenalu też CS in play i tam ugrałem 14e.. wszystko było ok do czasu meczu barcelony gdzie handlowałem na DW 2 i nie zdawałem sobie sprawy że AU na tamtym rynku to nie tylko wszystko powyżej 7:2 ale też wszystko poniżej 4:0 ( uświadomił mnie Samuel ) był to handel in play, kompletny brak głupoty

Cała ta farsa, bo nie nazwę tego handlem zakończyła się wynikiem powyżej 4e na plus

2 połowa:

Wziąłem się w garść po spotkaniu barcelony i postanowiłem skończyć z tą idiotyczną zabawą.

kolejno grałem na przerwach

Juventus - Ac milan CS - Zysk 1.73e

PSG - Lyon CS - zysk 0.59

Academica - Porto - zysk 2.81e

Espanyol - Real Madryt - zysk 2.29e

do tego całego niedzielnego zamieszanie doszło parę rynków pre play wszystkie na plus

poniżej wszystkie rynki:

post-653-0-91573500-1317675037_thumb.jpg

Ogromnym plusem jest to że udowodniłem samemu sobie że grając swoją grę jestem w stanie wygrać dużo bo nie licząc tych 4 euro było by 8e zysku więc i tak bardzo dobrze.. minusem jest to że wstyd mi się teraz pokazać na forum :) poważnie wstyd mi, ale jak już prowadzę bloga to wolę to robić bez ściemy.. niech moc i brak gry in play będzie ze mną bo tak dłużej być nie może

Edited by radekjedrowski

jeszcze krótka notka do poprzedniego wpisu.. właściwie tych redów powinno nie byc, strasznie zniekształciły mi one moje statystyki, ten duży green też jest niewspółmierny do moich dotychczasowych osiągnięć na tym polu..

Podsumowanie: 7 dzień

Ilośc rynków: 7

Ilośc rynków na plus: 6

Na zero: 1

Na minus: 0

Największy green: 2.63e

Największy red: brak

Zysk/Strata: 6.79e ( 7.56% )

To jest to :) z dzisiejszego dnia jestem bardzo zadowolony, przy tej ofercie, taki wynik to duużo powyżej moich oczekiwań, praktycznie wykorzystałem do maksimum wszystkie przerwy, dorzuciłem parę rynków pre play. Oby jak najwięcej takich dni, miałem w sobie duży spokój psychiczny i robiłem co do mnie należy

Korona Kielce - Górnik Zabrze : Powyżej/Poniżej 2.5 gola - handel w przerwie. Tutaj zaliczyłem jedyny pusty przelot, kupiłem back 3.75 i za tyle sprzedałem, rynek był bardzo słaby, nikt nie chciał ode mnie kupić kursu niżej, a w in play wchodzić nie chciałem, oj nie

Aalesunds - Start : Kursy meczu - pre play. kupiony back na Start za 5.7 sprzedany za 5.6 choc można było za 5.5. Zysk: 0.51e

FC Midtjylland - AC Horsens : Kursy meczu - pre play. Kupiony back na gospodarzy za 1.83 sprzedany za 1.82, można było za 1.80.. Zysk: 0.26e

Xerez - Girona : Kursy meczu - pre play. Kupiony lay Xerez za 1.99 sprzedany za 2.00, też można było wyżej bo widziałem nawet za 2.06.. Zysk: 0.24e

Braunschweig - Fortuna Dusseldorf : Dokładny wynik - Handel w przerwie. Kupiony Cs 2:0 za 6.00 sprzedany za 5.90 i kupiony wynik 2:1 za 8.2 sprzedany za 8.00.. Zysk: 1.74

i teraz mam kłopot z wyborem rynku dnia;

na początku największy profit:

post-653-0-26918100-1317677679_thumb.jpg tutaj jestem najbardziej zadowolony z DW.. Kupiony back za 3.2 i sprzedany za średni kurs 2.93 :) chociaż większość poszła za 2.88

z tego rynku jestem dumny, handlowałem na trzech różnych Csach w przerwie i na każdym zrobiłem jednego ticka

post-653-0-08051100-1317677850_thumb.jpg

i poniżej cały bilans zysk/strata:

post-653-0-04779300-1317677953_thumb.jpg

Zakładając sobie cel podwojenia budżetu nie marzyłem nawet że zrobię to w czasie krótszym niż miesiąc, natomiast do jego osiągnięcia został już praktycznie jeden krok albo kilka mniejszych,jestem z tego bardzo zadowolony

powodzenia w przekroczeniu zalozonego celu :) ja zawsze mam z tym problem. co dojade do granicy, to sie od niej odbijam, wracam, znow sie odbijam. cos nie tak z podejsciem do handlu w tym przypadku u mnie. to jakas bariera psychologiczna, ktora ciezko mi zlamac. a jak juz peka, to leeeeeci pieknie. do nastepnego wyznacznika celu, ktory okazuje sie kolejna bariera do sforsowania przez kilka dni.

btw: otworzylem tez rynek korony z gornikiem in play. jak zobaczylem to echo w koszykach od razu zamknalem :D

powodzenia w przekroczeniu zalozonego celu :) ja zawsze mam z tym problem. co dojade do granicy, to sie od niej odbijam, wracam, znow sie odbijam. cos nie tak z podejsciem do handlu w tym przypadku u mnie. to jakas bariera psychologiczna, ktora ciezko mi zlamac. a jak juz peka, to leeeeeci pieknie. do nastepnego wyznacznika celu, ktory okazuje sie kolejna bariera do sforsowania przez kilka dni.

btw: otworzylem tez rynek korony z gornikiem in play. jak zobaczylem to echo w koszykach od razu zamknalem :D

yavor z tymi granicami to jest coś na rzeczy bo też już miałem zacinkę parę razy :) także nie jesteś odosobniony.. a propo rynku korony to jest jakaś masakra, nie dość że polskiej ligi oglądać nie idzie to nawet pohandlować nie da rady

Podsumowanie: 8 dzień

Ilośc rynków: 8

Ilośc rynków na plus: 7

Na minus: 1

Największy green: 1.68e

Największy red: 0.29e

Zysk/Strata: 4.86e ( 5.00% )

dzisiaj wkleję tylko podsumowanie wszystkich rynków.. stało się, pierwszy red w przerwie, z braku laku na Csach musiałem odwiedzić MO i z powodu braku obycia na tych rynkach poszło jak poszło -0.29e

post-653-0-40505200-1317761677_thumb.jpg

a teraz coś na co czekałem 8 dni :) osiągnąłem cel, jestem z tego bardzo zadowolony, wręcz dumny, dla mnie jest to bardzo dobry wynik

obecny budżet prezentuje się następująco:

post-653-0-21067300-1317761822_thumb.jpg

jutro zrobię kilka statystyk i wniosków jeśli czas pozwoli a także wyznaczę cel na kolejny etap mojej przygody z giełdą

pozdrawiam

Edited by radekjedrowski

Niestety nie mam obecnie czasu na podsumowanie i statystyki, zrobię to na koniec miesiąca, dzięki czemu upiekę dwie pieczenie na jednym ogniu :)

Budżet: 101.42e

Cel: 200e

Cel poboczny: 5e dziennie wystarczy mi w zupełności

na zrealizowanie celu daję sobie czas do końca miesiąca (26 dni)

Podsumowanie: 9 dzień (1 dzień drugiego celu)

Ilośc rynków: 9

Ilośc rynków na plus: 8

Największy green: 3.05e

Procent osiągnięcia celu: 9,22% ( 7.80%+1.42% z poprzedniego dnia)

Zysk/Strata: 7.80e

Przy tej ofercie uważam że jest to bardzo dobry wynik, co najważniejsze zrealizowałem cel poboczny ze sporą nawiązką co znacznie przybliża mnie do osiągnięcia drugiego celu, duży procent dzisiejszego zarobku został osiągnięty na rynkach MO pre play i w trakcie przerwy, czego ostatnio starałem się unikać z powodu wszechobecnych wind ( wolę mniejszy ale pewniejszy zarobek )

Rynek dnia:

praktycznie jest to jedyny rynek z dzisiaj rozegranych na którym swobodnie mogłem operować na przerwie na rynkach CS

post-653-0-71775000-1317850063_thumb.jpg

Reszta rynków:

Na uwagę zasługuje również rynek Ujpest - Szolnoki, puchar Węgier, w przerwie wszedłem layem na ujpest 1.42 i sprzedałem po 1.47, jak na mój styl gry to jest to bardzo dużo ticków, zazwyczaj sprzedaje po jednym i się cieszę ze zysku :)

post-653-0-56231900-1317850273_thumb.jpg

bardzo cieszy mnie fakt że nie poznałem jeszcze smaku dnia zakończonego minusem, ilość rynków na plus również napawa mnie optymizmem, oby nieustającym, pozdrawiam wszystkich czytających mojego bloga

fajnie idzie :) oby tak dalej. ja jak za dlugo nie mam dnia na czerwono, to staje sie takim przekozakiem, ze jak buchne reda, to na trzy dni do odrabiania :D

fajnie idzie :) oby tak dalej. ja jak za dlugo nie mam dnia na czerwono, to staje sie takim przekozakiem, ze jak buchne reda, to na trzy dni do odrabiania :D

ja mam w swojej grze tyle pokory że raczej nawet po miesiącu gry bez dnia na minusie nie stanę się przekozakiem :) chociaż obiecac nie mogę.. dzięki też mam nadzieje że chociaż utrzymam obecny poziom

Podsumowanie: 10 dzień (2 dzień drugiego celu)

Ilośc rynków: 8

Największy green: 1.70e

Procent osiągnięcia celu: 14,8%

Zysk/Strata: 5.58e

Niestety nie miałem zbyt wiele czasu we czwartek i piątek, dlatego teraz dodaję dwa wpisy pod rząd.

We czwartek handlowało mi się bardzo źle chociaż wynik tego nie mówi, bo normę wyrobiłem, jednak mój nastrój psychiczny i zmęczenie fizyczne były nieodpowiednie, powiem nawet że gdyby nie to że wyznaczyłem sobie cele to chyba nie tradowałbym w ogóle tego dnia..

Rynek dnia:

post-653-0-64621600-1318075266_thumb.jpg

jak praktycznie wszystkie rynki czwartkowe tak i Szwecja U21 - Słowenia U21 : Dokładny wynik w przerwie nie był za bardzo płynny jeśli dobrze pamiętam to coś ok 30k niemniej przehandlowałem dwa wyniki 2:0 i 2:1 oba za 20 euro sprzedane po ticku

Reszta rynków:

post-653-0-73001300-1318075492_thumb.jpg

Edited by radekjedrowski

Podsumowanie: 11 dzień (3 dzień drugiego celu)

Największy green: 3.89e

Procent osiągnięcia celu: 28,77%

Zysk/Strata: 13.97e

Piątek natomiast był już zupełnie inny, komfort zarówno psychiczny jak i fizyczny, a także odpowiednie rynki, to wszystko złożyło się na dotychczas najlepszy wynik na moim blogu 13.97e ( jest co pobijać w kolejnych dniach :) i od razu zaznaczam że nie było ani kropelki in play w tej baryłce miodu.

Rynek dnia:

post-653-0-92696300-1318075985_thumb.jpg

Handel na trzech wynikach ( bardzo mnie cieszy fakt że coraz częściej mi się to zdarza, jestem w stanie już to ogarnąć, na początku jeden maks dwa wyniki..) niestety nie skupiło całych moich stawek, w każdym przypadku było to 30e, wszystko możecie zobaczyć na screenie, wszystkie transakcje zakończone na kilka minut przed zakończeniem przerwy, wynik 3.89e :)

Pozostałe rynki:

post-653-0-36290300-1318076224_thumb.jpg

Na uwagę zasługuje fakt że w ciągu ostatnich 3 dni zaliczyłem łącznie 24dodatnie rynki i 2zerowe w tym 1 z tenisa, a także to że w ciągu 3 dni zrobiłem 28,77% celu.. Jest dobrze, ale cały czas nie popadam w hurra optymizm.

Niestety dzisiaj i jutro nie będę handlował w ogóle, chyba że zahaczę o ligę brazylijską późnym wieczorem więc mój budżet nie ulegnie zmianie na przestrzeni tych dwóch dni.. pozdro

Edited by radekjedrowski

Radek super prowadzisz swój blog - oby przejrzystość i Twoja determinacja przełożyła się również na Betfair! Przeglądając się Twoim rynkom na plus i minus jestem pod wrażeniem;-) Bardzo dobry Strike Rate;-) Oby zawsze trzymał sie na podobnym poziomie;-)

Radek, mam pytanie co do wczorajszego rynku Grecja-Chorwacja. Skupiłeś wszystkie trzy wyniki 1:0, 0:1 oraz 1:1 tuż po gwizdku kończącym pierwszą połowę? Czy ustawiałeś się tick wyżej, albo czekałeś na większy wzrost? Bo widzę że wszystkie te kursy ładnie pospadały i zastanawiam się jak to dokładnie wyglądało.

Radek super prowadzisz swój blog - oby przejrzystość i Twoja determinacja przełożyła się również na Betfair! Przeglądając się Twoim rynkom na plus i minus jestem pod wrażeniem;-) Bardzo dobry Strike Rate;-) Oby zawsze trzymał sie na podobnym poziomie;-)

Dzięki kuchar za tak pochlebną opinię.. obecny strike rate jest na takim poziomie że ciężko cokolwiek poprawić, natomiast chciałbym więcej wyciągać z każdego pojedynczego rynku

Radek, mam pytanie co do wczorajszego rynku Grecja-Chorwacja. Skupiłeś wszystkie trzy wyniki 1:0, 0:1 oraz 1:1 tuż po gwizdku kończącym pierwszą połowę? Czy ustawiałeś się tick wyżej, albo czekałeś na większy wzrost? Bo widzę że wszystkie te kursy ładnie pospadały i zastanawiam się jak to dokładnie wyglądało.

Pioter więc tak, jak widzę dużą lukę to ustawiam się od razu po gwizdku zaraz przed większą kwotą, jeśli rynek jest w miarę ciasny to czekam chwilkę i patrzę w którą stronę kurs idzie, oczywiście podstawowa sprawa to wyczucie i obserwacja koszykow, z którego ubywa a w którym przybywa. niestety nie pamiętam jak to się działo na grecji, za dużo rynków w mojej głowie

Podsumowanie: 12 dzień (4 dzień drugiego celu)

Ilośc rynków na plus: 9

Największy green: 2.76e

Procent osiągnięcia celu: 39,55%

Zysk/Strata: 10.78e

W sobotę załapałem się na wszystkie mecze od 21, o tej godzinie wróciłem do domu, Handlowałem od 21 do 24, i przehandlowałem 10,78e ( Kuchar poprawiam strike rate ) w tym przypadku 100% :) ) tego naprawdę bym się nie spodziewał.

Rynek dnia:

post-653-0-81075000-1318169396_thumb.jpg

Spotkanie ligi brazylijskiej było dla mnie żyłą złota ( jak na moje realia ) na początku przed meczem na rynku MO ugrałem jednego ticka na bahii, zysk 1.88e po czym na przerwie kolejne 2.76e

Oczywiście handel na CSach i skupione dwa wyniki sprzedane tick niżej.

Pozostałe rynki:

post-653-0-75029600-1318169573_thumb.jpg

super blog - czyta sie swietnie i czlowiek dowie sie tego i owego. Chyba wroce do handlu w przerwie.

przestudiowalem blog od a do z.

no Panie Radku to moze sie Pan Panie spodziewac lawiny pytan w najblizszych dniach

post-827-0-96270600-1318203435_thumb.jpg

• Create New...