Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
adis461

Adi trading

Recommended Posts

Witam nazywam się Adrian. Mam 20lat i z bukmacherką związanym jestem od kilku lat. Jednak giełda to dla mnie zupełnie coś nowego, a zarazem interesującego, widząc dużo potencjałem w tej formie zarobków postanowiłem się temu dokładnie przyjrzeć. Nie obyło się oczywiście bez namów Kuchara, ale czasem nie które rzeczy trzeba wbijać pare razy do głowy:)

Tak więc zaczynam z budżetem 23e, teraz jest jakieś 24 no i z dziś tylko jeden rynek.

Puki co nie umiem dobrze selekcjonować tych rynków, więć pewnie tymczasem nie które dla was będą się wydawać jakieś kosmiczne, ale tak własnie w bukmacherce grałem no i jakis sentyment, a może styl do mniej popularnych spotkań pozostał. Z czasem myslę, że oswoję się z realiami giełdy i będę popełniał co raz mniej błędów.

Rozpoczynam strategią LTD (Lay The Draw) Wydaje mi się ona naprawdę interesująca i postaram się dobrze przyjrzeć.

Dziś spotkanie z Węgier. Sprzedałem za wcześniej chcąć mieć jakieś greena, po czym kilka chwil pozniej pada bramka na 2-0 no i zysk mógł być znacznie lepszy:)

http://screenshooter...9029529/iquaukl

post-2-0-92505000-1317928927_thumb.jpg)

witaj i powodzonka :) minie troche czasu i zapomnisz co to zbuk ;)

screeny zapisane na dysku dodawaj do posta jako zalacznik.

Elo,

Tylko staraj się nie grać za cały kapitał, bo z początku ciężko będzie Ci przyjąć dużą stratę jeśli będzie się utrzymywał się wynik 0:0. A jeśli nie sprzedasz zakładu to będzie bardzo łatwo stracić cały kapitał na jednym meczu.

Pozdro

Cześć @adis461. Cieszę się, że założyłeś swój własny blog. Dzięki tym zapiskom i wielu uwagom forumowiczów na pewno przyśpieszysz swoją edukację na Betfair. Zaczynając przyglądać sie metodzie Lay The Draw proponuję zważać również na inne aspekty giełdy. Mamy tyle metod do wykorzystania, że głowa boli więc przyglądaj sie wszystkim blogom na forum. Kończąc wpis jeśli uderzasz jutro w LTD najlepszeymi meczami wydają się - Serbia & Włochy ; może Irl Płn z Estonią ; Grecja - Chorwacja ; Turcja - Niemcy ;Słowacja -Rosja ; - oczywiście wszystkie mecze podane pod względem kursowym zatem przejrzyj statystyki strzelania bramek wszystkich zespołów - najlepiej jak strzelą Ci do 30 min:)

Powodzenia życzę:)

Chciałbym jeszcze dodać abyś przyjął sobie zasadę na sam początek w metodzie LTD, że jeśli bramka nie padnie do 45 min. to sprzedaj pomimo straty - odrobisz na kolejnych rynkach:) Na giełdzie sukces odniesiesz trzymając się twardo zasad!:)

Ja na dzisiaj wybrałem mecz Grecja-Chorwacja do strategii LTD, teraz kurs nawet spadł i wydaję się być to jeszcze bardziej opłacalne. I zdecydowanie polecam grać za część budżetu, ja gram 15%, strata wtedy tak nie boli i łatwiej ją odrobić.

Greków nie ruszam nawet, miałem przyjemność oglądania ich ostatnich 3 spotkań i w każdym z nich grali potwornie bezpiecznie z tyłu. W ostatniej rundzie grali bodajże z Łotwą, kurs na under 2,5 1.5 juz sam mówił, podobnie z Izraelem, w obu przypadkach padł under Fakt z Łotyszami stracili bramkę w pierwszej połowie, później troche przycisneli i wyrównali, z Izraelem pilnowanie tyłu i bramka w okolicach 70min. Nie widze tu sensu gry choć zycze powodzenia. NArazie tylko zakupiłem ltd na Niemców i myślę że jest to value, bramki jakieś zobaczymy. Turcy pkt potrzebują więc powinno być ciekawie.

Niemcy ciekawy pomysł, też zakupie ltd na nich, a co do Grecji postanowiłem przeanalizować lepiej ten mecz i chyba masz rację, nie chcę odpuszczać go kompletnie, więc wziąłem back za połowę stawki po tym samym kursie co zakupiłem lay. W razie czego strata będzie niewielka :)

Życzę Wam powodzenia. Zdajcie potem relację. Mam nadzieję, że się Wam uda. Zastanawiałem się też nad strategią ltd, ale na razie odpuszczam. Jak bym miał dziś grać ltd to spróbowałbym Irlandię Płn - Estonię.

Witam więc Niemcy miło green ponad 2e, ale nie bez pomocy kuchara, bo tak to tylko około 1e. Drugi Rynek Rosja. Kurcze nie wiem co źle zrobiłem:( Lay przed meczem na remis kupiony po 3.5 za 3 e zobowiązania cos tam ponad 7, Ruski strzelają, gram backa za 2 po kursie ponad 5 no i kaszanka bo redy na winy po 0.30..Muszę to ogarnąc aby więcej takich wtop nie było bo rynki dobrane dobrze. Włosi już w 4min strzeli no i irlandczycy też, czyli wszystko to co brałem pod uwagę :) Grunt, że jest plus. Chorwaci przygrywają 2-0 ale do 76 min 0-0, więc zapewne 4/5 osób już by się wycofało do tego czasu.

pozdro

http://screenshooter...9029529/ilsktsa

post-2-0-11703400-1318024158_thumb.jpg

//Edytowane przez: Kuchar

- adi461 tak jak sugeruje Ci yavor proszę wklejaj wszystkie screeny jako załącznik na forum. Wtedy mamy pewność, że na zawsze tutaj zdjęcie zostanie. Na screenshooterze okresowo czyszczą serwery... Poniżej zamieszczam Ci zdjecie jak dodać załącznik...

post-2-0-11665700-1318024162_thumb.jpg

Muszę Ci podziękować Adi :) fakt na Grecji troszkę straciłem (a wyszedłem z rynku wcześniej niż planowałem), ale Niemcy dali mi zysk który zrekompensował straty i pozwolił zakończyć in-play na plusie. Dzięki !

Co tu dużo mówisz. Powinno byc zielono, a tak spory minus, nie będę się rozpisywał, wiem na czym moje błędy polegają i postaram się ich unikać.

Pierwsze to wyczekiwanie na bramkę, a PEnafiel, straszny pech, kto zerknie z historie spotkania sam zobaczy. pokusiło mnie przy 1-0 i czerwieni dla gości na windowanie kursu, a tu bezsensowny karny i po sprawie.. na dziś PAris.

post-629-0-94617800-1318437498_thumb.jpg

Edited by adis461

hmm.. czasami mozna sie denerwowac.. sprzedane w przerwie przy stanie 1-0 z 0 zyskiem a tu klepią jeszcze 4. poza tym straszne wahania kursu po bramce z 4 do nawet 3.4 masakra.. Czy mozna jakoś wykorzystywać luki jakie powstają np dobre 3-4min kurs back|Lay

3.4 3.9

Można to jakoś wykorzystywac?:) pozdrawiam

Sign in to follow this  

• Create New...