Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
adis461

Adi trading

Recommended Posts

Nie rozumiem tych wahań. Na jaki rynek wszedłeś? pamiętaj o sprawdzeniu traded. Ilość przehandlowanych pieniędzy jest dosyć ważna, wybieraj te rynki na których coś się dzieje:) Jeśli masz takie luki wykorzystuj je scaplując, a jeśli chodzi o metodę LTD to oczywiście ustawiaj się na tyle wysoko aby uatrakcyjnić kurs dla przeciwnej strony czyli layowców:-)

I nie zapomnij mieć na biurku tego trunku... Bez niego nie będzie efektów;-))

post-2-0-76008200-1318508591_thumb.jpg

Dzieki kuchar za rady:)

Dziś spokojnie w połowach powbijałem ze standardową stawką lay 3e no i nie ma takiej tragedii:)

I o to chodzii - zagrasz 50, 100 rynków, nabierzesz doświadczenia i będzie dobrze;-) Powodzenia...

Z braku czasu wklejam co się działo od soboty.

Wchodzenie w 60min niejest raczej rewelacyjnym pomysłem [rzy 0-0 co mści się dużymi stratami. Oby jak naj mniej takich błędów.

Wczoraj Lewendowski dał troche zarobić więc i jest jakis pozytyw:)

post-629-0-91106300-1319087469_thumb.png

post-629-0-33744300-1319087478_thumb.png

Jeśli grasz LTD to lepiej grać od początku spotkania ze względu na zobowiązanie. Średni kurs na remis przed meczem to około 3,5. Do końca pierwszej połowy spadnie może lekko poniżej 3, zdarzały mi się mecze, że praktycznie nie drgnął! Dajmy na to ,że w koło 60 min dalej nie ma bramki, to kurs na remis nawet niech wynosi te 2,50 to i tak jest jeszcze sporo, a czasu coraz mniej... Ja kiedyś grałem ltd i wychodziłem koło 80min, ale to też nie było najlepsze rozwiązanie, ponieważ potrzebowałem statystycznie około 4/5 meczów na jeden nietrafiony, żeby być na leki plus. Ciężko będzie być nad kreską grając od 60min, nawet biorąc pod uwagę fakt, że statystycznie więcej bramek pada w drugiej połowie. Ogólnie nie ma jakiegoś złotego środka, najlepiej oglądać dany mecz i na bieżąco kontrolować sytuację grając różne opcje, zależnie od tego jakie zdarzenia mają miejsce na boisku. W każdym razie życzę powodzenia i zieloności ;)

hmm.. myślę, że wszystko opiera się o dobór odpowiedniego spotkania i dyscypline. Myślę, że masz racje,że najlepiej oglądac spotkanie i wobec wizji gry dobierac odpowiednio taktyke:) dzięki za uwagi.

Głupota boli:) Masa pomysłow in play które okazują się naprawdę niezłe, zakup backa malmo przy 0-0, zakup backa na Braga przy 1-0, czy zakup under Wisły 2.5 1h przed meczem gdzie spadło o 10ticków:( no ale trzeba było zabrać się za AZ przy 0-1. I tak kupuje po 2.14 back na AZ licząc że szybko padnie wyrównanie, niestety pada druga bramka i robi się nie ciekawie. DO przerwy 0-2 dla gości. W między czasie kupiłem backa na Schalke przy 0-2 po 1.04 za 10e, chwilke pozniej pada bramka na 0-3, więc no problem,ale tu własnie popełniłem straszny błąd, wyczysciłem chwilowo konto i choć wierzyłem ze AZ wyrówna to już nie miałem środków na pokrycie i zakładów. Kiedy AZ wyrównuje w 88 min wyeliminowałem opcje 3bramki dla gospodarzy przez co mogłem zrobić greena na 2 innych pozycjach po 0.5e, niestety brak kasy powoduje, że nie moge zawrzeć zakładu i tak jestem w plecy:(

post-629-0-07315900-1319137702_thumb.png

Witam

Będę starał się powoli gruntować swoją wiedzę. Od dziś w miarę możliwości będę starał się podawać również typy pre play, bo w sumie o to wszystko się opiera, co nie zmienia faktu, że pewnie nadal będę też in play co będzie zaznaczone.

Dziś puki co jeszcze można łapać Werder 2.01 leci w dół ja zakupiłem przy 1.97, a u buków średnio 1.90 pini 1.91.

Co tu nie mówić, nawet obserwacja spotkania niestety czasem nie pomoże i tak się przegrywa cały budżet. Mówie o sobotni spotkaniu Wolves-Swansea, gdzie goście mają olbrzymią przewagę prowadzą 0-2 po czym w odstępie 30s tracą 2bramki i po sprawie. Nie zrażam się jednak, bowiem widać że in play charakteryzuje się dużą stopą ryzka. Obserwacja pre play wydaje się znacznie rozsądniejsza, toteż porzucam raczej na stałe LTD, skupie się nad Pre play.

Myślę , że powoli do jutra zacznie spadać Leverkusen w tym momencie 2.08.

Agoovv - Sparta 1.58 pini 1.56 mi to powinno jeszcze troszkę polecieć.

Den bosch 2.28 pini 2.21 równiez spadkowa tendencja

chyba najciekawiej wyglada to w eindhoven teraz 2.30 pini 2.18 i też leci w dół:)

Bristol 2.54 pini 2.41 ,mysle, że spadnie jeszcze:)

Bournemouth 2.38 pini 2.31:)

Mk dons 1.62 powinno w dół polecieć przynajmniej 2 ticki:) 1.59 pini:)

Sign in to follow this  

• Create New...