Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

• Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam nazywam się Adrian. Mam 20lat i z bukmacherką związanym jestem od kilku lat. Jednak giełda to dla mnie zupełnie coś nowego, a zarazem interesującego, widząc dużo potencjałem w tej formie zarobkó

Greków nie ruszam nawet, miałem przyjemność oglądania ich ostatnich 3 spotkań i w każdym z nich grali potwornie bezpiecznie z tyłu. W ostatniej rundzie grali bodajże z Łotwą, kurs na under 2,5 1.5 juz

Nie rozumiem tych wahań. Na jaki rynek wszedłeś? pamiętaj o sprawdzeniu traded. Ilość przehandlowanych pieniędzy jest dosyć ważna, wybieraj te rynki na których coś się dzieje:) Jeśli masz takie luki w

Posted Images

Mam dziwne wrazenie, ze kilka osob dzisiaj przed pokerem spamuje...

Moze warto dodac wykres z betfair, cos wiecej pokazac? Chlopie ty wiesz w ogole ze betfair ma zawsze 20% wieksze kursy od bukow? wiec czym sie kierujesz?

STjohnstone 2.34 wszedzie nizej pini 2.29:)

Musisz tutaj w kursie uwzględniać 5% prowizję betunfair. Prz kursie 2,34 po odliczeniu prowizji prawdziwy kurs to 2,275, czyli jak widać to pinek nawet wyżej stoi ;) W tym wypadku kierowałbym się bardziej trendem (wykres), pozycjami w tabeli. Należało by jeszcze sprawdzić składy i to jak na ten mecz zapatrują się ludzie ;) pzdr!

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.