Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Po upadku przychodzi czas na wyciągnięcie wniosków i rozpoczęcie gry na nowo. Blog powinnien pomóc trzymać się wyznaczonego kursu. Handluje pre-play konie na rynkach w USA. Szło mi nieźle, jednak eksperymentowanie z grą in-play w UK ostatnio mocno zachwiało moim kapitałem.

Obecnie przyjmuję zasady:

1. Nigdy nie graj w trakcie wyścigu, a także po POST TIME.

2. Nigdy nie graj na rynku bez podglądu wideo.

3. Nigdy nie zostawiaj zakładu, zawsze wykonaj hedge.

4. Bądź cierpliwy, korzystaj z okazji, nie graj na rynkach bez potencjału.

5. Planuj grę, najlepiej na okres miesiąca.

6. Nie graj, gdy czujesz zmęczenie.

7. Nie trzymaj zbyt długo dużych zakładów.

8. Wyciągaj wnioski.

Wrzucam wykres mojego tradowania. Myślę, że dość pouczający.

29ldc7n.png

• Replies 42
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zrobiłem małe podsumowanie. Jako, że wróciłem do gry w styczniu, obejmie ono tylko ostatnie 2 tygodni gry: Zysk od tego czasu wyniósł: +286E. Jest to równoważne w procencie składanym 6.

Sobota, dzień wolny od pracy to i wyniki lepsze. Po wczorajszych kilku dużych stratach, starałem się trzymać rękę na pulsie, aby nie doprowadzać do takich sytuacji. Stopniowo udało się wypracować w mi

Witam serdecznie. Po upadku przychodzi czas na wyciągnięcie wniosków i rozpoczęcie gry na nowo. Blog powinnien pomóc trzymać się wyznaczonego kursu. Handluje pre-play konie na rynkach w USA. Szł

Ostatni weekend przyniósł spore straty, które stopniowo odrabiam, pozostało mi jeszcze 10E do osiągnięcia poziomu z wykresu. Założyłem, realizację 5% zysku na dzień. Od poniedziałku wyrabiam normę. Stan konta 178E. Gł. konie w USA, choć wpadł mi też zarobek na piłce grając LTD na chwilę przed wykonaniem rzutu wolnego.

Ladnie Ci idzie kolego na tych koniach. ja kiedys probowalem layowac w wyscigach w uk ale mialem mega pecha na poczatku bo lajowalem 3 zwyciescow pod rzad wiec tym razem to byl tzn pech poczatkujacego. nastepnie kila razy sie udalo ale strat nadrobic sie nie udalo wiec odpuscilem koniki na dobre. zle wspominam

Dzięki, wczorajsza niedziela też na plus. Grałem w ciągu dnia na wyściagach psów, później gonitwy konne w USA. Tym samym wróciłem na założoną ścieżkę 5% zysków dziennie, wg której powinno być na koncie 228E. Handlowałem na 14 rynkach na koniach i 14 rynkach na psach. Jeśli chodzi o konie to złapałem naprawdę spory zysk na jednej gonitwie, na której wchodziłem 3 razy i wszystkie na +5E. Gdybym ograniczył straty rzędu 10E (późna pora - zmęczenie) byłoby jeszcze lepiej.

Wyścigi chartów: €9.22 | Wyścigi konne: €19.19 Suma zysków/strat: €28.41

Stan: 230.95 E

We wtorek nie pograłem za bardzo, miałem małą imprezę w domu, ale w sumie na 4 gonitwach dało się coś skubnąć. Liczę, że dzisiaj znajdę więcej czasu, przydałoby się wskoczyć na poziom 260E.

Wyścigi konne: €4.34 Suma zysków/strat: €4.34

Stan: 242.10 E

Wczoraj rozegrałem jakieś 30 rynków, początkowo skalpowałem w UK, po 1 ticku (tu trochę zyskałem). Następnie na gonitwach w USA szukałem okazji i swingów. Z dużych swingów udało się złapać 2.0 -> 1.8 (zysk 10E), ale także przydarzyły mi się 2 wpadki (-7E i -5E). Ta większa boli bardziej gdyż byłem wolniejszy od innych graczy i zamiast złapać taki zysk odnotowałem sporą stratę. Ogólnie zakończyłem na plus, ale mogło być lepiej.

Wyścigi konne: €11.60 Suma zysków/strat: €11.60

Stan: 253.70E

No i wtopa, złamałem pierwszą zasadę i zagrałem sobie InPlay - zagrałem BACK za 25E i w tym momencie koń (fav) po prostu przestał biec. No dosłownie w ciągu 2 sek. od zakładu kurs poszybował wysoko. Oczywiście to były pierwsze 30 sec gonitwy flat trwającej co najmniej 2 min. No i po takim uderzeniu na początek, nic mi nie wchodziło. Dobrze, że nie straciłem więcej. Głupota w najczystszej postaci, muszę się ogarnąć.

Wyścigi konne: -€22.54 Suma zysków/strat: -€22.54

Stan: 231.16 E

• 2 months later...

Witam po długiej przerwie.

Po kilku głupich decyzjach, zagrałem duży zakład co spowodowało, że dołowałem na poziomie 100E. Odbiłem częściowo dochądząc do ok 180E. To jak również inne obowiązki spowodowały że odpuściłem sobie na 2 miesiące. Niedawno ponownie zacząłem kuć z poziomu 180E, w ubiegłym tygodniu uzbierałem 216E, grając kilkanaście gonitw.

Weekend był bardziej owocny. Sobota +43E, niedziela +34E.

Łącznie ok. 8h pracy.

Stan konta 293E.

Mam nadzieję, że będzie to dobry zwiastun nadchodzących tygodni.

Wczorajszy wynik całkiem całkiem. Rozegrałem 13 gonitw. Początkowo przez 1.5h na zero. Trafiły się 2 gonitwy na minus (-1.77E i -2.4E). Stąd takie oscylowanie. Potem udało się złapać sensowny swing w postaci 7.6E, potem jeszcze 6E. Czas pracy niecałe 4h.

Wyścigi konne: €22.56 Suma zysków/strat: €22.56

Stan: 315.64E

Wtorek, niestety nie był zbyt owocny. Z braku gonitw w USA, postanowiłem trochę pograć na rynkach chartów. Chyba nienajlepszy pomysł:

2aagc5d.png

Niestety gra na koniach też nie wyglądała najlepiej. Przy jednej z gonitw nie uciąłem szybko straty i ostatecznie musiałem przyjąć stratę 15E. Kurs szybował z kursu 2.7 do ok 3.4, by potem bardzo gwałtownie wrócić na 2.6 - tego się nie spodziewałem i zagrałem Lay'em. Po zrobieniu sobie przerwy, usiadłem jeszcze raz i wyprostowałem trochę wynik, w końcówce.

5uof3k.png

Wyścigi chartów: -€6.86 | Wyścigi konne: €15.47 Suma zysków/strat: €8.61

Stan konta: 324.25E

Środa.

Dzień ostatecznie na plus. Chociaż początkowy zakład bardzo nietrafiony - później cierpliwie czekając na swoją szanse zrobiłem naprawdę duży zysk na jednej z gonitw.

v74hn5.png

Wyścigi konne: €14.44 Suma zysków/strat: €14.44

Czwartek.

Wczoraj natomiast było już bardzo dobrze. Zwłaszcza w końcówce. Skupiłem się standardowo tylko na koniach w USA.

bhbyp5.png

Wyścigi konne: €26.27 Suma zysków/strat: €26.27

Stan konta: 364.96E

Piątkowy wieczór (sam nie wiem jak skomentować):

35lrzfb.png

Muszę coś zrobić z tymi stratami, nie ucinanie tego szybko źle się kończy.

Sporty zimowe: -€0.35 | Wyścigi konne: €4.28 Suma zysków/strat: €3.93

Stan konta: 368.89E

Sobota, dzień wolny od pracy to i wyniki lepsze. Po wczorajszych kilku dużych stratach, starałem się trzymać rękę na pulsie, aby nie doprowadzać do takich sytuacji. Stopniowo udało się wypracować w miarę ładny zysk. Ostatni zakład tej sesji:

29x1cn.jpg

Łącznie 19 gonitw, czas gry 4.5h.

yj85g.png

Wyścigi konne: €36.70 Suma zysków/strat: €36.70

Stan konta: 405.59E

Bardzo dobre wyniki, brawo!

Jak handlujesz? Widzę że nie używaz stop loss'a. Skalpujesz po tiku? czu podpinasz się pod trend i jedziesz do oporu.

5% dziennie to niezła dniówka, tylko płynność w US jest troszeczkę marna.

Odnośnie tego jak gram, to główne założenia napisałem w pierwszym poście. To absolutnie podstawowe zasady, których się trzymam. Nie używam Stop Loss, bo go nie mam i w sumie niewiem czy by mi się przydał. Rozumiem że w UK gdzie płynność jest duża - może być naprawdę przydatny. Osobiście uważam że dla początkujących z małym kapitałem (małą stawką) dobrą opcją mogą być dziury na ladderze, można czasem złapać np. BACK 5E @8.0 a potem LAY 5E @5.0 - obracamy małą kasą, a procentowo zysk jest duży. Nie ukrywam że przez tyle czasu nabrałem doświadczenia i jak wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że coś będzie zasuwać za chwilę, to wrzucam sporo i czekam na swing. Czasami przyłączam się we wczesnej fazie. Jakie to są te znaki? A no kursy na wideo, opinia eksperta, czasem te podpowiedzi na wideo (picks), zwłaszcza gdy są obie zgodne - a na giełdzie kursy odwrotne. Wtedy można się spodziewać korekty. A jeżeli rynek wykazuje dość dużą stabilność (wachania rzędu kilku tickow) i widzę, że spore pieniądze idą z obu stron to ustawiam się na widełkach i skalpuje po 1-3 ticki.

Kursy na video są podawane w systemie FRACTIONAL, można skorzystać z przelicznika, tabelki, etc. Warto jednak pamiętać, że przy ustalonej giełdzie (gdy jest już pełno kasy) giełda betfair ma wyżej ten kurs od tradycyjnych buków - bo nie ma marży. Moja tabelka poniżej (już z korektą marży):

2kr9dw.png

Odczytujemy najpierw poziomo, potem pionowo. Np. 7/5 --> @2,76 (na betfair). Ale pamiętajcie żeby się tak sztywno tego nie trzymać. Nabierzcie doświadczenia. Grę na rynkach US świetnie opisał Mynx. Odsyłam:

http://www.traderzy.pl/forum/topic/1603-amerykanskie-gonitwy-dyskusja/

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.