Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

Wtorek.

Zapowiadało się ciekawie, skończyło na minusie. Początkowo spokojną grą udało mi się wypracować ładny zysk. Jednak przyszły 2 gonitwy, które wszystko zepsuły. Kilkanaście euro straciłem przez to, że trzymałem do ostatniej chwili zakład i gdy odbiłem - to nie zrobiłem hedga, oczywiście w takich sytuacjach koń wygrywa :) No i straciłem 3x tyle. Później błąd polegał na wejściu w rynek z dużą dozą niepewności. W dodatku dość dużą stawką. I kolejne 10E poszło.

Co do pytania, to gram tak jak rynek pozwala. Jeśli jest słaba płynność jestem ostrożniejszy. Jeśli mam sytuację tak jak opisujesz - ścianka, która jest mocno rozkupowana i czuje że zaraz pęknie, sam dokańczam dzieła. Wrzucam tu te screeny - masz tam dokładnie, które gonitwy grałem.

2r2ljrk.png

Tenis: €1.71 | Wyścigi konne: -€4.80 Suma zysków/strat: -€3.09

Stan konta: 423.28E

Edited by balrog1984
  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zrobiłem małe podsumowanie. Jako, że wróciłem do gry w styczniu, obejmie ono tylko ostatnie 2 tygodni gry: Zysk od tego czasu wyniósł: +286E. Jest to równoważne w procencie składanym 6.

Sobota, dzień wolny od pracy to i wyniki lepsze. Po wczorajszych kilku dużych stratach, starałem się trzymać rękę na pulsie, aby nie doprowadzać do takich sytuacji. Stopniowo udało się wypracować w mi

Witam serdecznie. Po upadku przychodzi czas na wyciągnięcie wniosków i rozpoczęcie gry na nowo. Blog powinnien pomóc trzymać się wyznaczonego kursu. Handluje pre-play konie na rynkach w USA. Szł

W środę w końcu jakiś sensowny wynik. Grając w miarę spokojnie, czasem skalpując po 1 ticku, czasem czekając na dobry moment na wejście i szukanie swinga przebiłem się w końcu i zarobiłem ponad 20E. Łącznie 20 rynków, niecałe 4h.

5pn4th.png

Wyścigi konne: €24.06 Suma zysków/strat: €24.06

Stan konta: 447.34E

Ostatnie 2 dni wg założeń, czyli trzymając się w miarę możliwości planu 5% dziennie. Ostatecznie odrobiłem straty po dużej wpadce jaka się przytrafiła niedawno.

14j5jky.png

oraz

5pnzme.png

Łącznie podsumowując czwartek i piątek:

Tenis: -€1.36 | Wyścigi konne: €49.29 Suma zysków/strat: €47.93

Stan konta: 495.27E

Jak wiadomo zakład to BACK i LAY (niekoniecznie w tej kolejności). Generalnie staram się nie przekraczać łącznego zobowiązania 2/3 kapitału. Czyli jeżeli mam powiedzmy 400E to będzie to jakieś 260E. Dzielę to przez aktualny kurs no i np dla kursu @3.3 to wychodzi stawka 75E.

Weekend mało grania, i generalnie 1 krok do przodu 2 do tyłu. Przez 2 dni niestety straty. Przytrafiło się kilka dużych redów. Także nawet nie ma się czym pochwalić, muszę trochę skorygować swoją grę. Przede wszystkim unikać większych redów.

Wyścigi konne: -€24.50 Suma zysków/strat: -€24.50

Stan konta: 470.77E

Ostatnio mało grałem, dlatego rzadziej pisałem. Wczoraj była strata, na jednym rynku (ok 25E) - mija miesiąc odkąd zacząłem grę więc podjąłem decyzję o wypłacie. Na chwilę obecną na koncie pozostaje 200E jako budżet początkowy.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.