Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker

Recommended Posts

Wtorek.

Zapowiadało się ciekawie, skończyło na minusie. Początkowo spokojną grą udało mi się wypracować ładny zysk. Jednak przyszły 2 gonitwy, które wszystko zepsuły. Kilkanaście euro straciłem przez to, że trzymałem do ostatniej chwili zakład i gdy odbiłem - to nie zrobiłem hedga, oczywiście w takich sytuacjach koń wygrywa :) No i straciłem 3x tyle. Później błąd polegał na wejściu w rynek z dużą dozą niepewności. W dodatku dość dużą stawką. I kolejne 10E poszło.

Co do pytania, to gram tak jak rynek pozwala. Jeśli jest słaba płynność jestem ostrożniejszy. Jeśli mam sytuację tak jak opisujesz - ścianka, która jest mocno rozkupowana i czuje że zaraz pęknie, sam dokańczam dzieła. Wrzucam tu te screeny - masz tam dokładnie, które gonitwy grałem.

2r2ljrk.png

Tenis: €1.71 | Wyścigi konne: -€4.80 Suma zysków/strat: -€3.09

Stan konta: 423.28E

Edited by balrog1984

W środę w końcu jakiś sensowny wynik. Grając w miarę spokojnie, czasem skalpując po 1 ticku, czasem czekając na dobry moment na wejście i szukanie swinga przebiłem się w końcu i zarobiłem ponad 20E. Łącznie 20 rynków, niecałe 4h.

5pn4th.png

Wyścigi konne: €24.06 Suma zysków/strat: €24.06

Stan konta: 447.34E

Ostatnie 2 dni wg założeń, czyli trzymając się w miarę możliwości planu 5% dziennie. Ostatecznie odrobiłem straty po dużej wpadce jaka się przytrafiła niedawno.

14j5jky.png

oraz

5pnzme.png

Łącznie podsumowując czwartek i piątek:

Tenis: -€1.36 | Wyścigi konne: €49.29 Suma zysków/strat: €47.93

Stan konta: 495.27E

Jak wiadomo zakład to BACK i LAY (niekoniecznie w tej kolejności). Generalnie staram się nie przekraczać łącznego zobowiązania 2/3 kapitału. Czyli jeżeli mam powiedzmy 400E to będzie to jakieś 260E. Dzielę to przez aktualny kurs no i np dla kursu @3.3 to wychodzi stawka 75E.

Weekend mało grania, i generalnie 1 krok do przodu 2 do tyłu. Przez 2 dni niestety straty. Przytrafiło się kilka dużych redów. Także nawet nie ma się czym pochwalić, muszę trochę skorygować swoją grę. Przede wszystkim unikać większych redów.

Wyścigi konne: -€24.50 Suma zysków/strat: -€24.50

Stan konta: 470.77E

Ostatnio mało grałem, dlatego rzadziej pisałem. Wczoraj była strata, na jednym rynku (ok 25E) - mija miesiąc odkąd zacząłem grę więc podjąłem decyzję o wypłacie. Na chwilę obecną na koncie pozostaje 200E jako budżet początkowy.

Sign in to follow this  

• Create New...