Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

witam na Forum. Z racji tego, ze ostatnio z czasem u mnie mega krucho nie zagladalem do blogow dosc dawno. Yavor podpowiedzial mi, ze... typowalismy to samo spotkanie (West Ham) w przeciwnych kierunkach heheh. Jak widac najwazniejsze, ze obu udalo sie tak jak trzeba. Dzis superek udalo mi sie najpierw zlapac prawie caly wzrost a pozniej, o czym nawet pisalem na SB bardzo duzy spadek. Szkoda, ze takie rynki nie zdarzaja sie codziennie bo zarobek naprawde mega. Do dzis wystrzegalem sie pofalowanych wykresow ale wlasnie tu jest fajna kasa.

Powodzenia zycze i jak najwiejkszej zielonosci

• Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzień 4 Witam Was w kolejnym dniu. Dzisiaj zagrałem 13 rynków z których 10 wyszedłem na plusie. Popełniłem dzisiaj masę błędów, a w 3 przypadkach kończyło się to fatalnie. Po 1 ten największy re

Wczoraj nie działo się zbyt wiele. Najważniejszy był dla mnie rynek Liverpool - Oldham. Z rana skupiłem kurs 8,20 ale zaczął rosnąć więc bojąc się wpadki jak ostatnio w lidze hiszpańskiej zacząłem s

Powiem Ci szczerze że ja nie mam pojęcia jak wygląda rynek pre play w tenisie. Naprawdę nie mam wiedzy an ten temat. Nigdy nie sprawdzam kursów przed meczem, a jeśli sprawdzam to tylko rzucam okiem pr

Posted Images

co do meczu

2. hartlepool - tranmere back 3.00 licze na co najmniej 5 tickow

to sie troche przeliczylem. na szczescie udalo ze przed chwila przed rozpoczeciem meczu zlapac jednego ticka wiec jest zielono

zauwaztlem wlasnie ze w meczy bburn -newcastle bardzo fuze ruchy kursow. newcastle spaflo z 2.68 do 2.42. byc moze bedzie taka okazja jak z west hamem ostatnio? trzeba dalej obserwowac

PIEKNY DZIEN.

1. kurs na everton spadl do 2.82 i po takim kursie udalo mi sie sprzedac zarrabiajac 11 tickow <wow>

2. tak jak oczekiwalem kurs na newcastle najpierw mocno spadlo a potem przed samym meczu wynosil juz znowu 2.68 i po takim kursie 20 minut przed meczem udalo sie sprzedac. tutaj udalo sie zarobic 12 tickow.

a wiec straty wczorajsze odribione z mega wielka nawiazka.

analizujac moja gre od poczatku prowadzenia blogu dochodze do wniosku ze gra jaka uprawialem wczesniej to typowa bukmacherka czyli wtapianie kasy. prawdziwy potencjal drzemie w tradingu i w pre play. tutaj sie zarabia pieniadze.jutro podsumuje ile udalo sie zarobic od poczatku prowadzenia blogu.

jutro rano dodam jakis nowy mecz do oberwacji

niestety kursy na leverkusen poszedl do gory a na wykresie pojawil sie tzw skyrocket wiec postanowilem sprzedac i ciac straty.

udalo mi sie za to odrobic straty na bogomulowie i na tipsarevicio wchodzac w ich podania

post-821-0-48765800-1319802645_thumb.jpg

post-821-0-15749100-1319802835_thumb.jpg

Edited by sirbieska

NA MIŁOŚĆ BOSKĄ DOBIJCIE MNIE!!!!

To co wlasnie sie zakonczylo, to co ogladalismy wszyscy, to co tam sie dzialo i to jak azarenka wykiwala wszystkich dzisiaj to zakrawa na kryminal i dozywocie. Niech ktos mi tylko powie ze kobiecy tennis to czysta gra bez kretactwa i innych nieczystych zagran? Nie bede sie za mocno rozpisywal chociaz tyle co mam do powiedzenia po tym meczu nie pomiescilo by sie w mega grubej ksiezce .

Jedno jest pewne: TRADERZE nigdy nie grac tennisa kobiecego, NIGDY!!

Mi sie udalo zarobic na tym ale wygrana nie wynagardza mi krzywd jakie ten mecz wyrzadzil mojej psychice i moim oczom a w konsekwencji jakie szkody powstaly w moim mozgu tradera.

Na zakonczenie tego zalosnego tenisowego dnia dodam tylko screen z podsumowaniem dnia.

post-821-0-44867500-1319833689_thumb.jpg

dobrze powiedziane.

sirbieska, moze wygraną z tego meczu przeznacz na jakąś sesję u terapeuty? Musisz odzyskać pełną sprawność mózgu!

:D

a tak swoja droga to popatrzcie jakies glupstwa i klamstwa napisali na onecie

http://sport.onet.pl/tenis/wta-championships-2011/wta-championships-rezerwowa-ograla-bartoli-wygrywa,1,4893893,wiadomosc.html

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.