Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
amat0r

amat0r pre

Recommended Posts

Witam wszystkich :) mimo, ze dopiero zaczynam swoja przygode z betfair, postanowilem zalozyc bloga dla prowadzenia wlasnych statystyk i notatek... wszystkie rady oraz zastrzezenia mile widziane :)

Plan na gre...

Planuje grac glownie pre play na pilke nozna, rzadziej rowniez hokej pre oraz tenis, kosz, siata, darts in play ale to na prawde sporadycznie :)

Kapitał

Zaczynam skromnie z budzetem 43euro, jako iz jestem poczatkujacy nie chce wplacac wiekszej kasy a taka tez teraz nie dysponuje, tym bardziej, ze swieta sie zblizaja :) planuje raczej wyplacac niz wplacac :)

Zyski

Myslalem, myslalem i wymyslilem :) Jako, ze jakos w polowie czerwca wyjezdzam do pracy do UK na wakacje, to chce do tego czasu zbudowac sobie kapital 1000e, zebym jak wroce we wrzesniu mial sobie czym obracac :)

do rzeczy.... rozplanowalem to tak...

podziele sobie caly ten okres na tygodniowe cykle.. w kazdym cyklu zyski dzienne bedzie wynosic 4% z kapitalu, ktory bede posiadal na poczatku cyklu...

a teraz po polsku :D

powiedzmy ze:

1cykl: 15.11.11-21.11.11 -> kapital dnia 15.11 wynosi 50e

4% to 2e i taki zysk dzienny w tym cyklu/tygodniu bedzie mnie satysfakcjonowal..

2e x 7dni daje nam 14e zysku w 1cyklu, tak wiec zyski w drugim cyklu to 4% z 64e itd..

Dzis i jutro planuje jeszcze pograc poza moim planem, 1cykl zaczne od poniedzialku :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co do pierwszego dnia na gieldzie po dzisiejszym depozycie :) jako iz kase wplacilem dopiero po 19.00 nie mialem za duzo czasu na gre... zajalem sie dzis tylko trzema rynkami...

FC Koeln - Borussia Mgladbach CS 0-0 +0,35e

15.00 -> 14,50

mecz sie zaczal, ruch maly byl, kursy nie spadaly, sprzedalem tick nizej aby nie kusic losu, bramka mogla pasc a szkoda mi bylo ryzykowac 10e

Slask - Wisla Krakow CS 0-0 +3,74e

8.80 -> *7.87

tutaj rowniez nie udalo sie zamknac rynku przed meczem, poczekalem chwile i udalo mi sie czesc oddac po 7,80, resztki oddalem na szybko po 8,60, gol mogl pasc a ryzykowac nie bylo sensu

Ferrer - Berdych Ferrer back +0,28e

1.83 -> 1.79

Tutaj niestety braklo mi czasu, gdyz musialem zejsc z kompa i nie udalo sie ugrac nic wiecej, postawione przed podaniem Ferrera, przy 40-15 bodajze odsprzedalem

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pierwszy dzien uwazam za udany, 10% zysku to chyba dobry wynik, aczkolwiek teraz bede sie staral unikac wchodzenia z CSami w mecze, szybki gol i kolosalne straty moga byc...

post-1460-0-06790300-1322267051_thumb.jp

Edited by amat0r

Hokeja to jeszcze chyba nikt nie grał, albo ja nie pamiętam lub się nie ujawnił do tej pory. W każdym razie życzę powodzenia i jak największej ilości zielonego ;)

Edited by mazitbg

dzieki chlopaki :) co do hokeja to jesli juz to tylko europejski, nhl w ogole nie ogarniam, ale skoro plynnosc jest slaba to pewnie bede odpuszczal, w koncu noznej pod dostatkiem jest :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drugi dzien na gieldzie za mna :) niestety dzis wydarzyla sie niemila sytuacja, ale o tym pozniej... ogolnie dzien na minus, ale mimo to jestem zadowolony :P

Mirnyi/Nestor - Bryan/Bryan -11,13e

*2,41 -> *2,62

*2,55 -> *2,53

pierwszy rynek w dniu dzisiejszym, gralem sobie backi brayanow przed ich podaniem, wszystko szlo dobrze, mialem juz 4e greena na obu pozycjach, az tu nagle zagralem sobie backa po ok ~1,25 na brayanow w tiebreaku w 1secie... prowadzili 6-4 i mieli na serwisie setowa, nagle minibrejk i 6-5, chcialem oddac szybko i zminimalizowac strate az tu nagle unknown error... mysle co jest, raz drugi.. wylaczylem GT, odpalam znow, dalej to samo.. przegrali seta, dali sie zlamac w drugim na poczatku a ja musialem layowac po kursie ok 8-10, co dalo mi reda na 26e... w koncowke udalo sie zlapac pare tickow jeszcze i zakonczylem z takim wynikiem.. no nic, sila wyzsza, dobrze ze tylko tyle..

Berdych - Tsonga +2,05e

*1,57 -> *1,55

gralem sobie backi Tsongi przed jego serwisem, ale chyba tylko przez 3gemy w pierwszym secie, pozniej odpuscilem

Rayo - Valencia LTD +2,85e

3,45 -> 4,80

okolo 18minuty kupilem laya na remis po 3,45, po kilku minutach valencia strzelila i udalo sie oddac po 4,8...

Arsenal - Fuhlam LAY AU +2,66e

6.00 -> 10,50

mecz nie wygladal mi na overowke, liczylem ze w pierwszej polowie padnie gora 1gol, mimo ze mecz toczyl sie dynamicznie... oddalem jeszcze przed polowa, zakonczylo sie 1-1... milo, szybko i przyjemnie

Getafe - Barcelona LTD -0,99e

*4,38 -> 4,00

coz, zagralem sobie laya na remis w przerwie, przegladajac statystki z pierwszej polowy, Barca wyraznie dominowala... odpalilem transmisje, ogladam i co z tego, ze mieli caly czas pilke i duze posiadanie jak zadnej ciekawej akcji zrobic nie mogli bo Getafe bronilo niemal cala druzyna, tylko jeden zawodnik zostawal w okolicach polowy... kursy spadaly na remis a gola nie widac, az tu nagle rozny dla Getafe i bramka... tylko ze to Barca miala strzelic.. kursy z 2,4 skoczyly do 2,8, gdzie ja mialem laya po *4,38... remis byl prawdopodobny bo wystarczylo gola Barcelony ktora naciskala coraz mocniej... wyczekalem nieumyslnie ale za to szczesliwie i oddalem po 4,00 mimo ze gol juz nie padl... wazne jest zdobyte doswiadczenie i to, ze udalo sie zamknac rynek z niewielka strata :)

Oprocz tego, plusik ok 1e na Ferdku i Evertonie..

Szkoda tego minusa na tenisie, ale nie byl zalezny odemnie... dlatego ciesze sie ze udalo sie zmniejszy strate... wplacilem wczoraj w sumie 42e, a mam 43,62e... zawsze to jednak zysk :)

post-1460-0-60837500-1322349510_thumb.jp

no i pierwszy weekend na BF za mna :) uczucia mieszane, glownie przez te awarie... ale mysle ze bedzie lepiej

Suma zysków/strat: €6.93

Ilosc rynkow: 5

*plusowe: 4

*minusowe: 1

*zerowe: 0

Stan konta: 50,45€

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kuba - Wlochy -4,22e

pierwszy rynek i od razu pechowo heh... nie mialem tutaj szczescia... mialem sobie wlochow backa po ok 1,5 nagle stracili kilka pkt, oddalem po 1,7 a tu nagle wlochy 4pkt z rzedu i juz 1,4... zagralem cos innego, znow na odwrot... jakis pechowy ten meczyk byl, no coz.. moze dlatego ze jeszcze bylem zaspany :)

Fyrstenb/Mat - Mirnyi/Nestor BACK Mirnyi/Nestor +2,59e

*1,40 -> *1,37

gralem back na ta pare przed ich serwisem, chyba jakos po 8gemach w pierwszym secie skonczylem

St Pauli v Dynamo Dresden LAY AU +2,10e

*5,46 -> 9,00

spodobalo mi sie granie laya na AU w meczach teoretycznie overowych... tutaj mielismy remisowy poczatek bez goli, moglem trzymac dluzej, ale ustawilem sie na backa po 9.00 a na chwile poszedlem, kursy szybko skonczyly i mi przyjelo..

podobnym sposobem zarobilem 1,71e (*5,62 -> 7.00) na meczu NEC - Ajax, tam tez byl remisik do polowy, aczkolwiek sprzedalem duzo wczesniej

Mainz - Bayern LAY AU +4,75e

5,50 -> 21,00

najlepszy z moich rynkow dzis... mimo tego, ze Mainz strzelilo na 1-0 juz w 11minucie a kurs na ten rynek spadl, to jednak to Bayern byl faworytem meczu i nadal potrzebowal 4goli aby AU "siadl", dlatego postanowilem nie sprzedawac od razu tylko poczekac... plan byl trzymac, a w razie gola sprzedac potem chocby z minimalnym zyskiem... jednak wszystko po mojej mysli, do polowy bramka nie padla a ja odsprzedalem po 21,00

Dzien zaczalem od minusa, ale pozniej bylo juz tylko lepiej i wynik mnie satysfakcjonuje :) 15% kapitalu zysku dzis to dobry wynik

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od jutra ruszam z moim systemem... 4% dziennie od kapitalu w danym cyklu... jesli uda sie zarobic wiecej, nadwyzke z kazdego miesiaca bede wyplacal :)

mhgkakc.jpg

Wyglada to mniej wiecej tak :)

Zyczcie mi powodzenia :)

post-1460-0-62230300-1322437062_thumb.jp

Suma zysków/strat: €3.38

Zyski ponad systemowe: €1.38

Ilosc rynkow: 7

*plusowe: 7

*minusowe: 0

*zerowe: 0

Stan konta: €53.93

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jestem zadowolony z dzisiejszego dnia i wyniku, gralem tylko CSy i MO, oferta byla uboga dzis, udalo sie na wszystkich rynkach wyjsc na plus chociaz zaden rynek nie mial greena >1e... wazne, ze spelnilem swoje zalozenie nawet z mala nadwyzka :) jutro troszke angielskiej, a w srode LE, wiec mysle ze w tym tygodniu bedzie juz tylko lepiej z oferta i wynikiem :)

post-1460-0-04015100-1322521170_thumb.jp

Suma zysków/strat: 5.74

Zyski ponad systemowe:3,74€

Ilosc rynkow: 4

*plusowe: 3

*minusowe: 0

*zerowe: 1

Stan konta: €59.67

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do szkoly dzis sie nie wybralem, to korzystajac z okazji postanowilem z rana zlapac siateczke jakas :)

Japonia - USA USA BACK +1,47e

*1,38 -> *1,36

grane w pierwszym secie, USA nagle stracilo pare pkt ale wiedzialem, ze to chwila slabosci i sie podniosa, sprzedane przy 24-23 dla Amerykanow :)

Southampton - Hull LAY AU +3,04e

7,60 -> 12,50

moje ulubione rynki ostatnio, gol nie padl na poczatku, kursy tak jak i na wszystkich AU, skoczyli lekko przez pierwsze minuty a potem zaczely wyrywac do gory... nie pamietam kiedy sprzedalem, jakos miedzy 25-30minuta chyba

Reading - Peterborough LAY AU +1,23e

*6,91 -> 8.00

heh nawet nie wiem od czego zaczac... sfrajerzylem sie tutaj jak cholera... gole padly szybko, w 27minucie bylo juz 1-1 a kursy bardzo spadly, ale mowie czekam do polowy... polowa minela, zeby byl tutaj red brakowalo 3goli jednej z druzyn, mysle poczekam, jak padnie gol to sprzedam od razu po golu chocby na zero... gol nie padal, kursy rosly... w 75minucie moglem kupic backa po 65.00, i miec 7e na poostalych csach, a na AU greena ok 70e, ale mowie pewnie gole nie padna to czekam do konca, gambling bo gambling ale 9e lepsze niz 7 (laye mialem lacznie za 9)... 78minuta gol na 2-1.. mysle spoko, nie jest zle... 2minuty pozniej juz 3-1 i musialem oddac po 8.00 i wynik jest jaki jest... tyle w bukmacherce widzialem dziwnych rzeczy w sporcie a dalej takie bledy...

ale jest w porzadku, systemowy prog wykonany prawie z 2krotna nadwyzka, wiec dzien bardzo dobry :) jutro LE, znow planuje ustawic sie na LAYE AU w overowych meczach, zobaczymy jak to bedzie :)

jesli macie jakies rady, pytania, uwagi to pisac :)

post-1460-0-06042800-1322607821_thumb.jp

siema. Gratuluję pomysłu na bloga i życzę owoców tej pracy.

Mam pytanie odnośnie LAY AU. Jaką stawką wchodzisz i po jakich średnich kursach?

dzieki :)

kurs to zalezy, najczesciej kupuje laya po okolo 7-8 ale zdarza sie ze nawet do 10.00.. stawka nie za duzo z tego wzgledu, ze mam maly kapital, grajac laya po 8.00 moge maksymalnie zagrac za okolo 8euro, gdyz wtedy prawie caly kapital idzie na zobowiazanie :)

rynki po rozpoczeciu sa dosyc malo ruchliwe (chociaz wczoraj w 6minucie moglem juz zlapac 5tickow), dopiero od okolo 10minuty zaczynaja sie wzrosty, z ubiegiem czasu skoki sa coraz szybsze, dlatego jesli gol nie padnie do 20minuty, mozna bardzo ladnie zarobic :)

amator wyniki bardzo dobre, gratuluje, z grą dużo gorzej :) mam nadzieję że zdajesz sobie z tego sprawę?

-po pierwsze wchodzisz in play całym budżetem!

-po drugie brak jakiegokolwiek planu, mam tu na myśli moment wejścia i wyjścia,żeby nie było czegoś takiego jak: "ok to teraz sobie wyjdę" "aa potrzymam jeszcze chwilę może wzrośnie", musisz jasno określić sobie kiedy wchodzisz i kiedy wychodzisz, musisz to robić z automatu, z jak najmniejszą liczbą emocji

-po trzecie zamiast wchodzić od pierwszej minuty powinieneś przeanalizować na podstawie x rynków od kiedy zaczynają się największe wzrosty, zresztą sam napisałeś że na początku meczu kurs ma bardzo kiepską mobilność,

a poza tym co byś zrobił (grając całym budżetem) gdyby padły dwie szybkie bramki, powiedzmy w 5 i 15minucie?

mam nadzieję że nie masz mi za złe tego że się nad Tobą nie rozczulam, bo nie o to chodzi.

powodzenia życzę:) graj tak jak chcesz ale jeśli chcesz pograć trochę dłużej to wiele powinieneś zmienić

No i mamy kolejny blog z nazwą nieadekwatną do zawartości. Co jak co, ale "pre" to to na pewno nie jest. Miał być plan, miała być konsekwencja w działaniu, a jest blog gamblera, któremu nie wróżę nic innego jak ponowne wyzerowanie banku. Nie moja kasa, rób co chcesz, rywale z giełdy na pewno Ci podziękują, w końcu prędzej czy pózniej i tak zasilisz ich konta.

@matematyk dzieki :) tez mam taka nadzieje :)

@radek oczywiscie, ze sobie zdaje sprawe, ze w kazdej chwili moze pojsc cos calkiem nie po mojej mysli i bedzie bida... plan jest ale ksztaltuje sie on glownie po rozpoczeciu mecz... odpalam streama i patrze co sie dzieje, jak druzyny graja... sytuacja na boisku wskazuje na wiele... radek nie moge Ci odpowiedziec co bym zrobil przy szybkim 2-0... zalezy jakby sie ksztaltowaly rynki po 1-0, potem po 2-0, jakie byly kursy na dana druzyne przed meczem a przedewszystkim widzialbym po streamie czy sa to gole po akcjach, ktorych maja wiele, czy po prostu byl to przypadkowy gol "z niczego"... wiem,ze z czasem musze zmienic swoja gre.. narazie zalozylem sobie 4% kapitalu dziennie co mozna wyczytac z wczesniejszych postow, chce zbudowac kapital a potem obnizyc prog do 2 albo nawet 1% dziennie...zobaczymy jak sprawa sie potoczy... dziwne wrazenie mam, ze niektorzy userzy to tutaj nawet mi zycza,zebym przegral i mial nauczke, niz zeby mi sie udalo heh..

@1899 o zmianie nazwy tematu pisalem na sb juz dawno, zeby mi ktorys mod wymazal pre bo gram wiecej in play... plan jest taki,zeby wyciagac 28% kapitalu w kazdym tygodniu... widzisz gdzies zebym tego nie przestrzegal ? zreszta nie umiem jeszcze za bardzo przewidywac rynkow pre... w przyszlosci planuje nad tym popracowac,ale nie od razu Krakow zbudowano...

dziwne wrazenie mam, ze niektorzy userzy to tutaj nawet mi zycza,zebym przegral i mial nauczke, niz zeby mi sie udalo heh..

jeśli masz tu mnie na myśli to się mylisz gruubo, nie po to Ci radzę jak masz poprawnie grac żeby w duchu myśleć żebyś przegrał

plus chociaz tego taki, ze kontrolujesz i z pelna swiadomoscia wchodzisz in paly. najgorzej jak ktos nastawia sie na pre, kursy mu uciekaja i zamiast redowac/ciac strate wchodzi in play z nadzieja, ze pojdzie tak jak chce.

ps: post skasowany :) a nazwa bloga jaka ma byc?

Sign in to follow this  

• Create New...