Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
amat0r

amat0r pre

Recommended Posts

@radek nie mowilem o Tobie, to byl ogolnik :) i dziekuje za rady, kazda jest dla mnie bardzo wazna, tym bardziej, ze doswiadczenie macie duzo wieksze i znacie sie lepiej :)

@yavor ja wiem jakie ryzyko jest, ale staram sie jak najlepiej zanalizowac rynek dany i mecz, wiem ze to boisko, nie przewidzi sie zachowan zawodnikow ale dobra analiza moze wiele podpowiedziec :)

co do posta to zauwazylem, ale nie wiedzialem kto usunal i komu podziekowac :)

a nazwe jakbys mogl zmienic to daj po prostu "amat0r raczkuje" ... dziekoweczka :)

jeśli masz tu mnie na myśli to się mylisz gruubo, nie po to Ci radzę jak masz poprawnie grac żeby w duchu myśleć żebyś przegrał

Radek tak Ci radzi, bo jeszcze nie tak dawno pół SB mu tłumaczyło nie wchodź in play, a drugie pół mówiło i tak nie zrozumie zanim sam sie nie sparzy. Nawiasem mówiac kto tu nie zaliczył wtopy in play, kazdy mniej czy wiecej utopił chcac szybciej zarobic. Czesc sie łudzi, ze ich nowi posłuchaja, a kazdy nowy i tak swoje :D Ot cała filozofia amat0r, nic wiecej.

Radek tak Ci radzi, bo jeszcze nie tak dawno pół SB mu tłumaczyło nie wchodź in play, a drugie pół mówiło i tak nie zrozumie zanim sam sie nie sparzy. Nawiasem mówiac kto tu nie zaliczył wtopy in play, kazdy mniej czy wiecej utopił chcac szybciej zarobic. Czesc sie łudzi, ze ich nowi posłuchaja, a kazdy nowy i tak swoje :D Ot cała filozofia amat0r, nic wiecej.

no tak juz jest :) czlowiek uczy sie na wlasnych bledach :) dopoki dobrze idzie to myslisz sobie " co oni pierdziela, wyniki sa dobre, o co im chodzi", ale dopiero jak przegrasz to zalujesz,ze nie posluchales :) taka kolej rzeczy, sam sie natne to odczuje i wiecej tak nie postapie :) aczkolwiek po cichu licze,ze uda sie przebrnac bez zerowania banku :)

dokładnie maverick :) z tym że ja to in play grałem za 30e przy budżecie 150e ot cała różnica ;)

Sądzę, że "ludzie życzący Ci porażki" to m.in. ja :) Nie życzę Ci przegranej, bo to nie leży w moim interesie. Po prostu dobrze Ci radzę, bo z doświadczenia wiem, że na giełdzie można albo powoli zarabiać, albo szybko tracić. Teraz jest czas na naukę, na szukanie swojego miejsca w całym tym bajzlu, a nie na regularne zarabianie. Na to przyjdzie pora za kilka miesięcy, kiedy już rozplanujesz swoją grę i będziesz się tej koncepcji trzymał. Musisz wiedzieć co dokładnie chcesz robić, wyznaczyć stawki, które zagwarantują Ci komfort psychiczny(jak telepiesz się jak galareta przed kompem, to na pewno trzeba je zmniejszyć) i po prostu handlować.

Ja się ucze od lutego br. a aktualnie gram z kapitałem 10e ;) I nie przez to, że splajtowałem, po prostu to sprawia mi radość, przy większym kapitale nie czułem się komfortowo .

Ja się ucze od lutego br. a aktualnie gram z kapitałem 10e ;) I nie przez to, że splajtowałem, po prostu to sprawia mi radość, przy większym kapitale nie czułem się komfortowo .

matias nie rób jaj :)

jako, ze wczoraj ( w sumie juz przedwczoraj ) nie mialem weny, to podsumuje teraz dwa ostatnie dni...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Suma zysków/strat: 13.30

Zyski ponad systemowe:9,30€

Ilosc rynkow: 17

*plusowe: 12

*minusowe: 5

*zerowe: 0

Stan konta: €72.97

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krotkie podsumowania poszczegolnych dni...

sroda -> -€10.84 -> -2,7e na koniach... ogolnie reszta nozna, dobrze szlo, jeden zaklad -15e, zagralem na manu backa, mial to byc gambling zwykly, przy stracie 2e na kazdym myslalem zeby sprzedac ale glupi mysle pewnie cos strzela.. heh, skonczylo sie -15e...

czwartek -> +€24.14 -> tutaj na koszu 16e zysku, to raczej tez byl gambling, kumpel podrzucil mi typa, zagralem, przed koncem oddalem po 1,1laya, zeby w razie jakiegos przypadku nie przegrac wszystkiego, tylko mialem tamta druga druzyne na zero... pod koniec jeszcze poswiecilem 2e z zysku na tych ktorych backowalem, tak ze zamiast zero na przeciwnikow zaswiecilo sie zielone 10e tak wiec bylem juz spokojny... na pilce w jednym zakladzie znow -15e... over 3,5 wisly, strzelili na 0-1, mialem laya po 2,5 na poczatku, potem ustawilem sie na 2,7 backa, czas lecial, moj kursik i stawka jako pierwsza czekala juz po prawej stronie, braklo moze z 20sek, patrze rynek zablokowany i wisla 0-2... mimo tego, na pilce i tak dzis +8e mniej/wiecej wiec dobry wynik...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

plan na dzis (piatek) : jako,ze kapital mam troszke wiekszy, sprobuje dzis na 4-8 rynkach ustawic sie pre na 0-0 cs i zlapac po jednym ticku... zyski nie sa zle :)

post-1460-0-64200000-1322783155_thumb.jp

Edited by amat0r

mialem sie ustawic na csach, ale jakos nie wypatrzylem nic ciekawegoo dzis....

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Suma zysków/strat: 19.34

Zyski ponad systemowe:17,34€

Ilosc rynkow: 13

*plusowe: 9

*minusowe: 3

*zerowe: 1

Stan konta: €92.31

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tak jak wyzej napisalem, z CSow wybralem dzis tylko Ruch - Belchatow CS 0-0, jeden tick i 1,19e zysku, wszedlem tez w paderborn - st pauli ale oddalem na 0.... a wiec co innego gralem?

Koniki pre :)

ogolnie 11rynkow odwiedzilem, na poczatku szlo dobrze, na 10 rynkach bylo 10e zysku, postanowilem wejsc w ostatni rynek, sledze sobie wykresy i niestety kupilem backa i trafilem na winde... sprzedalem z redem na kazdej okolo 15e ale zdarzylem sie uratowac na IP bo szybko skontrowalem favoryta :)

Dzien dla mnie cudny, wczorajszy i dzisiejszy to podwojenie kapitalu poczatkowego... mam nadzieje ze utrzymam skutecznosc, jutro duzo noznej wiec to co lubie :) zobaczymy co z tego wyjdzie ciekawego :)

post-1460-0-39246000-1322865596_thumb.jp

Edited by amat0r

Wyniki imponujące patrząc na nie przez pryzmat budżetu, ale efekt psuje fakt, że dokonałeś tego w większości poprzez IP. A co do koników-IP na tych rynkach? Miałeś sporo szczęścia...

1899 IP tez mozna grac, wiele osob dziala tylko na IP :) chociaz masz racje, bo wcale nie chce opierac mojej strategii na graniu IP, gonitwe mialem wlaczona, przed gonitwa juz kurs na faworyta przy 6koniach stal po 1,47 wiec nisko, widac ze byl wyraznym faworytem, ja kupilem backa po 1,3 jak prowadzil, dociagnal z niemala przewaga do mety... szczescie tez potrzebne w tym fachu :)

Edited by amat0r

Pomysł jak byś "wszystko i wszystkich wyzywał", jakby nagle Twój koń kupiony po kursie 1,30 po prostu przestał biec, wywrócił się, albo nie wiem co jeszcze... Nie neguje, tego co robisz, bo tak jak piszesz, są ludzie, co grają tylko in-play, ale tutaj starasz się "zacierać" straty, poprzez wejścia właśnie in-play, a to z kolei nie wyrabia w Tobie nawyku akceptowania koloru czerwonego. pozdrawiam :)

Chodziło mi właśnie o to, co napisał Mazi. Tutaj jeden nieszczęśliwy splot wydarzeń pozbawia Cię całego wkładu w rynek. Jeśli chcesz opierać swój plan na szczęściu, to nie wróżę Ci niczego dobrego. Fart kiedyś Cię opuści i skończysz jak poprzednim razem, bodajże na rzutkach-z wyzerowanym kontem. Zarabiasz powoli, albo tracisz szybko, powtarzam po raz n-ty...

Chodziło mi właśnie o to, co napisał Mazi. Tutaj jeden nieszczęśliwy splot wydarzeń pozbawia Cię całego wkładu w rynek. Jeśli chcesz opierać swój plan na szczęściu, to nie wróżę Ci niczego dobrego. Fart kiedyś Cię opuści i skończysz jak poprzednim razem, bodajże na rzutkach-z wyzerowanym kontem. Zarabiasz powoli, albo tracisz szybko, powtarzam po raz n-ty...

wydaje mi się że kolejne komentowanie poczynań amatora jest zbędne, chyba zna już zdanie wszystkich, a robi coraz większe jazdy, teraz już jedzie na in play wyścigi konne..

...ja kupilem backa po 1,3 jak prowadzil, dociagnal z niemala przewaga do mety... szczescie tez potrzebne w tym fachu :)

Rany , nawet jeżeli to był valuebet to popełniłeś poważny błąd , postawiłeś cały swój kapitał i uważasz że szczęście trzeba mieć , za którymś takim razem opuści Cię i konto wyzerowane.

Jeśli dalej będziesz robił takie numery , to wyzerujesz sobie konto na 100% , bądż stracisz to co wcześniej zarobiłeś.

Osobiście nie widzę nic złego w graniu in-play , pod warunkiem że robi się to z głową i nie ryzykuje utraty zbyt dużej części kapitału.

Sign in to follow this  

• Create New...