Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
amat0r

amat0r pre

Recommended Posts

wszystko już zostało w tym temacie napisane, to że granie za cały budżet in play jest największym błędem również.. dobrze by było gdyby amator po porażce się podzielił z nami swoimi spostrzeżeniami.. żeby nowi nie myśleli że się tylko wygrywa takim sposobem gry

wszystko już zostało w tym temacie napisane, to że granie za cały budżet in play jest największym błędem również.. dobrze by było gdyby amator po porażce się podzielił z nami swoimi spostrzeżeniami.. żeby nowi nie myśleli że się tylko wygrywa takim sposobem gry

Dokładnie - czasami przeglądając niektóre tematy o tradingu na różnych forach można odnieść wrażenie, że ich twórcy są tylko na plus. W dużej mierze jest to zasługą tego, że o tradingu często się pisze po fakcie. W zwykłym typowaniu rano podaje się typy na dziś a wieczorkiem się je rozlicza i widać co kto trafił a co nie. Tymczasem przy tradingu często omawiane są udane transakcje w szczegółach, natomiast te nieudane są komentowane kilkoma słowami. Nie mam tu na myśli oskarżania ludzi o ukrywanie porażek - po prostu takie zachowanie jest naturalne, chcemy się podzielić tym co nam się udało, omówić jak to wyglądało dokładnie z kolei przy porażce zwykle wyciągamy z niej wniosek, ale nie ma nic o drodze, która prowadziła to owej porażki.

Nie, na razie czytam i się uczę bez praktyki. Jak będę miał trochę ekstra kasy po zakupach świątecznych zacznę moje starania. Co nie zmienia faktu, że to czy sam piszę, czy nie, nie powinno wpływać na to, czy mogę się podzielić moimi obserwacjami wynikłymi z czytania tematów o tradingu na tym i innych forach 06%20Sad.png

Pewnie, że możesz, ja nikomu niczego nawet nie próbuje zabraniać. Jeżeli uważasz , ze fajnie się krytykuje samemu nie dając lepszego przykładu to ok. A swoją drogą to jest naprawdę wiele tematów, gdzie chłopaki piszą o redach tak samo jak o greenach, ale może mi się tylko wydaje.

Nie napisałem, że zawsze, tylko, że "często". Poza tym nie chodziło mi o niepisanie o redach lecz o dysproporcje opisową obu przypadków. No ale nie róbmy już offtopa.

Sign in to follow this  

• Create New...