Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
robmati

Wyścigi konne in play....Gdzie oglądać

Recommended Posts

Orientuje sie ktoś gdzie można ogladać wyscigi konne live, z mozliwie jak najmniejszym opóźnieniem? Z tego co pokazuje Betfair to chyba nie bardzo sie da grac in play czasem około 45 sek opóźnienia maja.

Są to wyścigi psów (greyhound racing), których chyba nigdzie nie obejrzysz, być może na kablówce w uk danym mieście na którym znajduje się tor,- ale nie mam 100% pewności.

Są to wyścigi psów (greyhound racing), których chyba nigdzie nie obejrzysz, być może na kablówce w uk danym mieście na którym znajduje się tor,- ale nie mam 100% pewności.

Zauważyłem dzisiaj, że bet365 ma w swojej ofercie live video z wybranych wyścigów. Opóźnienie obrazu 5-10s, ale zawsze to jest pomocne przy zamykaniu pozycji w końcówce. Na dodatek są kursy z toru, które mogą nas w małym stopniu nakierować na dalsze ruchy.

post-167-0-72567000-1323547529_thumb.jpg

Edited by Mynx

Gonitwy UK, IRL, AUS to tylko bez strema oplaca sie grac. Patrzcie na kursy i wszystko bedziecie widziec, ogladanie strema z opóźnieniem chociazby 2s to juz lipa na całego...

Mam porównanie z obrazem z satelity i jeśli chodzi o kanał "Racing UK'" to opóźnienie w transmisji jest identyczne jak stream betfair. Ile ono wynosi, to ciężko powiedzieć, w stosunku do giełdy jest to jakieś 0,5 s. Sygnał satelitarny to opóźnienie także minimum 0,5 s. Pytanie czy giełda spóźnia się do tego co się dzieje na torze, jeśli tak, to ile.

Natomiast kanał "At the races" z betfair jest o jakieś 5 s szybszy niż z satelity.

Kolejne pytanie, czy szybki stream coś zmieni, skoro i tak jest opóźnienie 3 s w zawarciu zakładu? A przez 3 s kurs może się bardzo oddalić od postawionego kursu.

Edited by SiwasMordas

15 godzin temu, SiwasMordas napisał:

Kolejne pytanie, czy szybki stream coś zmieni, skoro i tak jest opóźnienie 3 s w zawarciu zakładu? A przez 3 s kurs może się bardzo oddalić od postawionego kursu.

Zawsze możesz zdjąć kasę z laddera, gdy koń źle przeskoczy przez przeszkodę.

Dnia 25.02.2016 at 13:39, lostdesper napisał:

Zawsze możesz zdjąć kasę z laddera, gdy koń źle przeskoczy przez przeszkodę.

Nie zdążysz.

A ja pozwole sobie odkopać i zapytać gdzie można zobaczyć wszystkie wyniki biegów ? Szukam cały czas stron i nigdzie nie moge odszukac tak jak np do piłki nożnej jest livescore i jest wszystko a do koni jest jakas taka strona ? Pozdrawiam i dziekuje :)