Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
tomciopogromcio

Czy ten trading jest dla mnie??

Promowane odpowiedzi

Witam, wczoraj pierwszy raz usłyszałem o tradingu sportowym i mnie zaciekawił, ale czy jest dla mnie? W bukmacherce siedze 2 lata, rekreacyjnie. Gram kilka singli dziennie, czasami duble bardzo rzadko tasiemiec pójdzie. Gram za 5 zł, tasiemce za 2 zł, po tych dwóch latach 600 zł na minusie. Coraz lepiej mi idzie, ale wciąż gram na minusie lekko (ostatnia wpłata 3 miesiące temu 60 zł wyzerowała się na koncie właśnie dzisiaj, choć był już moment sporego plusa :/). Nie oczekuję mega kokosów, traktuję to jako dobrą zabawę, ale nie chciałbym na niej także tracić, więc np. 100 zł zysku w miesiącu przynajmniej na starcie będzie bardzo zadowalające. Ale mam problem, jestem studentem dziennym i żyję wciąż z "kiesoznkowego" xD. Tak więc mój maksymalny budżet na teraz (i jeszcze jakiś czas) to 100 zł!! Nie chciałbym by tu także okazało się, że to wtopię (początki bukmacherki były tragiczne w porównaniu do teraz, a wciąż nie jest ekstra). Oczywiście zaczne od zaznajomienia się pożądnie z tematem, ale nadal nie będę miał kompletnie doświadczenia, tak więc czy stosując się do wszystkich rad stąd wtopa jest dużą szansą? Z tego co słyszałem (tylko kilka zdań) to to polega trochę na tym co kontrowanie w bukmacherce, ale nie na jak najmniejszą stratę, tylko na pewny zysk (w bukmacherce też tak się da), tylko, że tutaj dzięki lepszym kursom jest to dużo łatwiejsze do osiągnięcia? To bym już trochę kumał, chociaż mistrzem kontr też nie jestem. To polecacie mi przeżucić się na to, czy nadal próbować bukmacherkę? konta na betfair jeszcze nie mam, więc może zakładem bez ryzyka udało by się jeszcze chociaż podwoic/potroić kapitał, 2€ tutaj minimalny zakład, to 20€ kapitału na pewno jest strasznie mało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj

Po tym co napisałeś wnioskuję że na pewno bukmacherka nie jest dla Ciebie ( bo jesteś na minus na przestrzeni 2 lat ), więc nic nie stoi na przeszkodzie żebyś zaczął zabawę, a może z czasem poważnie podszedł do tematu tradingu. Z mojej strony odradzam wszelkiej maści grę w trakcie spotkań ( zapędy bukmacherskie powinny zaszkodzić ) na początku zainteresuj się grą przed meczem a także w przerwie, czytaj blogi i artykuły, na portalu traderzy.pl ( nie na forum ) masz rozpisane krok po kroku co i jak. Także powodzenia, aha i załóż blog, będziesz mógł liczyć na pomoc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak obracać obrót U BUKA Z POMOCĄ BETFAIR??? Ale ciekawsze buki już obleciałem, został chyba tylko bet365. Chciałbym jeszcze powiedzieć, że nie mogę przeznaczać na to dużo czasu - nie będę tego nigdy wiązał z jedynym moim zarobkiem, priorytetem będzie praca (teraz szkoła), żeby mieć udekumentowany, legalny przychód :P. Tak więc uczciwa godzina dziennie max. lub non stop siedzenie na kompie i zerkanie co jakiś czas np. podczas nauki, ogladania tv itp. Tak więc czy ten warunek coś zmienia?

Edytowane przez tomciopogromcio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dostajesz bonus u buka a to odpowiednik opcji Back na Betfair

wtedy na BF robisz lay i tracisz kilka procent bonusa ale jestes duzo do przodu

bonusow jest duzo poszukaj w sieci google znajdzie kilak stron o bukmacherstwie z linkami, masa tego jest a i na forum kiedys wrzucalem ja i inni roznosci

Edytowane przez mjablonski2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Acha, chodzi o to: http://www.traderzy.pl/forum/topic/1390-surebety-czyli-jak-zbudowac-bank-pod-trading/ ?

Mam na koncie bankowym 244 zł, tak więc miałbym do wyboru tylko 2 buki, albo buk-giełda. Tak więc czy ktoś już ma surebety podane buki vs giełda jak ktoś napisał w 2 poście tam? (Może dociągnę kapitał do 400) Albo takie rozpisane, gdzie surebety wynoszą 0% lub do -1% (to już nie surebety, ale może gdzieś jest?), żeby ryzyko straty tych pieniędzy wynosiło dokładne 0%!!!! To moje wszystkie pieniądze, umrę jak nie będę ich miał nagle!!!! :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki, jesteś wielki!!! Za jakiś czas zacznę obracać te bonusy i może jednak zacznę z pokaźnym kapitałem i tą samą kasą co mam (albo większą :P)!!! ;)

Edytowane przez tomciopogromcio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta