Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
boro

przerwy MO U/O i CS

Recommended Posts

Witam. Mam na imię Michał. Zakładami zajmuje się jakieś 3 lata z przerwami. Po tym czasie jestem na nie dużym minusie, dlatego postanowiłem zainteresować się tradingem. Po dwóch miesiącach gry postanowiłem założyć tego bloga żeby grać bardziej systematycznie oraz by dowiedzieć się od bardziej doświadczonych graczy co jeszcze robię źle :-). Obecnie gram tylko przerwy piłki nożnej. W ciągu tych dwóch pierwszych miesięcy udało mi się z 20 euro zrobić już prawie 75. Niestety kilka razy wszedłem in-play i wszyscy chyba wiem jak to się kończy :-| . Mój obecny budżet to 32,91 euro. W każdym miesiącu postaram sobie wyznaczyć jakiś cel. Ponieważ zostały tylko 3 dni do końca miesiąca cel nie będzie za duży.

Cel na luty: przekroczyć 40 euro budżetu

Powodzenia01%20Smile.png ...i do in play zawsze ciągnie, bo wydaje się, że łatwy zarobek. I wiele razy sie uda, ale przyjdzie ten jeden i nagle nima nic.

może napisze teraz jeszcze trochę o swojej grze. jak już wyżej wspomniałem gram przerwy piłki nożne. gdy tak jak dziś mam cały dzień wolny to gram dosło wnie wszystkie przerwy jakie są :-) oczywiście jeżeli jest wystarczająca płyność rynku. robię to żeby jak najszybciej zebrać doświadczenie. staram się grać za nie więcej niż 1/4 kapitału czyli teraz jest to około 8 euro. dzięki temu nie narażam się na stratę dużej częśći kapitału. pisałem tez że co miesiąc będę wyznaczał sobie jakiś cel, ale moim głównym celem jest osiągnąć za parę miesięcy średnią dniówkę 20 euro.

20euro x 30 dni= 600 euro x 4= 2400zł czyli już niezła wypłata :-D

już chyba mogę podsumować pierwszy dzień, który mogę zaliczyć do średnio udanych. końcówka dnia trochę mi popsuła zysk ale najważniejsze że udało się wyjść na plusie. może jutro uda się ugrać jakoś większą dniówkę.

zagrane rynki:20

rynki na plusie: 15

rynki na zero: 0

rynki na minusie:5

zysk/strata: 1,76

stan konta: 33.74

Edited by boro

coś mam kłopoty z wklejeniem tego obrazka :-|

Na dole pod postami masz"użyj pełnego edytora". Wejdź tam. Wtedy pod okienkiem posta masz przycisk do załączania pliku z dysku i umieszczania go w poście.

Na dole pod postami masz"użyj pełnego edytora". Wejdź tam. Wtedy pod okienkiem posta masz przycisk do załączania pliku z dysku i umieszczania go w poście.

nie wiem co robię nie tak że nie mogę wkleić tego jako obrazka a jako dokument z worda już tak :-|

wczoraj gdyby nie te 5 rynków na minusie a szczególnie 2 po ponad 50 centów to dzień zakończył by się "niezłym" plusem pond 3 euro :-) myślałem co było tego przyczyną. doszedłem do wniosku że to chyba przez zbyt szybkie wejścia w rynek. zamiast po czekać chwile i zobaczyć jak sytuacja się rozwinie ja od razu kupuje a wtedy kurs idzie 2-3 ticki w nie to stronę co potrzeba a ja potem czekam żeby wyjść na zero i przeważnie kurs jak na złość już nie wraca. dlatego dziś postaram się grać bardziej spokojnie. najwyżej będę za daleko w kolejce i wyjdę na zero ale zawsze lepiej wyjść na zero niż na minusie.

dziś miałem trochę mniej czasu na granie. zagrałem 9 rynków i był by nie wielki plus gdyby nie nie wejście in-play. sam nie wiem co mnie podkusiło. szukałem kolejnej przerwy do zagrania i znalazłem mecz towarzyski pomiędzy brazylią i bośnią. brazylia już chyba w 3 minucie wyszła na prowadzenie. weszłem w kursy mecz zagrałem za 8 euro na brazylie. chciałem zarobić jeden tick, no i oczywiście padł gol wyrównujący :-| i musiałem zrobić reda 2.43 który zjadł mi cało dniówkę. było by 1.15 na plusie a tak jest 1.28 na minusie. pozostałe dwa redy były minimalne(-0.19 i -0.01). już wiem że 40 euro w lutym pewnie nie osiągnę ale postaram się jutro żeby chociaż te 35-36 euro uzbierać. jutro jest dość dużo meczów więc może się uda :-) jednego jestem pewien nigdy więcej in-play.

zagrane rynki: 9

rynki na plusie: 6

rynki na minusie: 3

zysk/strata: -1.28

stan konta: 32.47 euro

Myślę że twoje podejście może być trochę zgubne. Oczywiście dobrze jest mieć cele do realizacji co nas motywuje do działania. Jednak ty postawiłeś sobie cel trudny do osiągnięcia i by go osiągnąć lecisz "na łeb na szyję" na wielkim ryzyku. Moim zdaniem lepiej skupić się na tym aby dobrze tradować, stosować zasady i popełniać jak najmniej błędów. Gra na siłę kończy się często źle. Lepiej skupić się na dobrej grze, braku strat i głupot; wtedy zyski też przyjdą. Będziesz miał 35 euro to nie będzie tragedii, a lepiej wyzbyć się wchodzenia IN play i gry na siłę. Pozdro i życzę powodzenia!

dziś znowu miałem mało czasu na granie. zagrałem tylko 5 rynków. jak na mnie to mało. ale ważne że wszystkie na plusie :-) dzięki bardziej przemyślanej grze zrobił dziś lepszą dniówkę na 5 rynkach niż przed wczoraj na 20 :-D

zagrane rynki: 5

rynki na plusie: 5

rynki na minusie: 0

zysk/strata: 1.84

stan konta: 34.31 euro

nie udało mi się osiągnąć celu na luty. może był zbyt ambitny. na marzec postaram się wyznaczyć sobie bardziej realny cel. jest to osiągnięcie budżet 100 euro czyli średnia dniówka musi wynieść trochę ponad 2 euro. więc myślę że tym razem się uda :-)

Boro co do celów, to spróbuj się utrzymać na giełdzie 3 miesiące ,6 miesięcy 1 rok grając średnio na dzień 5-7 rynków ,a kasa sama z czasem powinna przyjść.

dziś podsumuje 1 dzień marca. wcześniej nie miałem na to czasu.

zagrane rynki: 7

rynki na plusie: 5

rynki na minusie: 2

zysk/strata: 1.36

stan konta: 35.86

2 marzec

cały dzień spędziłem w pracy więc 0 zagranych rynków

w wekend nie miałem za bardzo czasu dlatego dziś podsumuję sobotę i niedziele razem. ogólnie te dwa dni wyszły na minusie przez jednego dużego reda (-2.64). to moja wina bo zagrałem na martwym rynku. niby było dużo przyjętych bo ponad 60 tys ale nie zauważyłem że prawie nic się tam nie dzieje. jak kurs poszedł w górę nie po mojej myśli to musiałem sprzedać dużo wyżej i z tond ta strata.

zagrane rynki: 16

rynki na plusie: 12

rynki na minusie: 4

zysk/strata: 1.23

stan konta: 34.63

Edited by boro

Sign in to follow this  

• Create New...